Xiaomi službeno u još 10 zemalja

poruka: 6
|
čitano: 1.628
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi službeno u još 10 zemalja".
16 godina
offline
Xiaomi službeno u još 10 zemalja

milijardu korisnika u kini? to mi zvuči nekak krivo.

 

 

Xiaomi keeps costs down by selling directly to consumers online and Lei has set a goal of boosting sales fivefold to 100 million phones in 2015.

postoje 4 godine, teško da imaju i pola milijarde a kamoli milijardu korisnika..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 15:53 (nixass).
Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi službeno u još 10 zemalja

@nixass

Odlicna primjedba, osim ako ne prodaju jos nesto osim telefona. {#}

Da li neko zna koji android koristi Xiaomi? I kakav im je support te koliko dugo traje sluzbena podrska? I da da li neko koristi Xiaomi? Zanima me kakav je kvalitet uređaja u odnosu na "jace" brendove. Znam da postoje brojne recenzije na netu no ipak vise vjerujem iskustvima korisnika koji su duže vrijemena eksploatisali uređaj.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi službeno u još 10 zemalja
nixass kaže...

milijardu korisnika u kini? to mi zvuči nekak krivo.

 

 

Xiaomi keeps costs down by selling directly to consumers online and Lei has set a goal of boosting sales fivefold to 100 million phones in 2015.

postoje 4 godine, teško da imaju i pola milijarde a kamoli milijardu korisnika..

(Pogrešno)2

Xiaomi jest najpopularniji brand u matičnoj Kini, ali daleko je to od milijardu korisnika.

Procjena je da MIUI (njihov najpopularniji trenuno proizvod) koristi diljem svijeta 30-ak milijuna ljudi.

No to su podatci koji se genereiraiju automatski aktivacijom uređaja. Upitno je koliko je aktivnih korisnika.

1student kaže...

@nixass

Odlicna primjedba, osim ako ne prodaju jos nesto osim telefona. {#}

Da li neko zna koji android koristi Xiaomi? I kakav im je support te koliko dugo traje sluzbena podrska? I da da li neko koristi Xiaomi? Zanima me kakav je kvalitet uređaja u odnosu na "jace" brendove. Znam da postoje brojne recenzije na netu no ipak vise vjerujem iskustvima korisnika koji su duže vrijemena eksploatisali uređaj.

- šire spektar svojih proizvoda. Prvo su krenuli samo s MIUI ROM-om, zatim su predstavili prvi, MI-One (itd).
Nakon toga, televizor, nešto dodatnih gadgeta (routeri, pojačivači signala, dock, najavili su MiPad (tablet)). Uglavnom, ambiciozno, ali s razlogom.
Jer uistinu, rade kvalitetne stvari!

Također i rade premium slušalice (2. generacija sad već) Xiaomi Pistons koje slove za najbolje slušalice i izvan svog price taga.

(naručio sam jedne te ih čekam da ih uparim s MI3W - o kojem sam ranije napisao recenziju).

 

ć- oriste uglavnom sve JellyBeane (4.1.2 - stariji uređaji tipa S2 (iako ima port na 4.2.2). Te uglavnom svi brand mobiteli koji imaju službenu podršku za zadnju verziju Androida - koriste s MIUI-em.
Prvi za KitKat (4.4.2) bit će MI3W (čiji sam beta tester).

Podrška je zagarantirana minimalno 2 godine (takvo je stanje i s brand uređajima) 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
15 godina
offline
Re: Xiaomi službeno u još 10 zemalja
1student kaže...

@nixass

Odlicna primjedba, osim ako ne prodaju jos nesto osim telefona. {#}

Da li neko zna koji android koristi Xiaomi? I kakav im je support te koliko dugo traje sluzbena podrska? I da da li neko koristi Xiaomi? Zanima me kakav je kvalitet uređaja u odnosu na "jace" brendove. Znam da postoje brojne recenzije na netu no ipak vise vjerujem iskustvima korisnika koji su duže vrijemena eksploatisali uređaj.

Evo par linkova sa foruma pa malo procitaj ako te zanima

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-3g-review/201784.aspx

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-mi3w-review/206684.aspx

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-2s/207498.aspx

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kineski-mobiteli-tema-odabir-rasprave/192996.aspx

15 godina
offline
Xiaomi službeno u još 10 zemalja

moj telefon je tak pametan da, kad ga pitaš "hoćeš li se uključiti ili nećeš?", on se uključi ili ne uključi. {#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi službeno u još 10 zemalja
Kaj Apple ceka s tuzbom, ovo jako lici na iPhone :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice