Xiaomi više nije treći

poruka: 7
|
čitano: 1.790
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi više nije treći".
12 godina
offline
Xiaomi više nije treći
Covjek se narugao sam sebi. Oni su doslovno kupili 3. mjesto.
Moj PC  
11 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi više nije treći
assassin.st kaže...
Covjek se narugao sam sebi. Oni su doslovno kupili 3. mjesto.

A Xiaomi nije?

- Psiho246
15 godina
offline
Xiaomi više nije treći

Kako je Xiaomi kupio 3. mjesto? objasni molim te..

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi više nije treći

Kolega Psiho bubne i ostane živ...

 
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi više nije treći

 

XiaoMi se radom, trudom i organskim rastom 2010-2014. probije na 3. mjesto.

 

Lenovo+Motorola ne baš jasnim knjigovodstvenim, financijskim i burzovnim forama.

 

Prema svemu sudeći, uskoro će XM prestići i njih. Kao što su USA u industrijalizaciji bile prestigle i UK i Fransusku i Njemačku i...

Imaju taj potencijal.

 

Iduće godine, za kad XM najavljuje i službeni ulazak na USA tržište (ne znam za EU), Bug vijesti će možda javljati o borbi za puno višu poziciju od #3 {#}

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi više nije treći
ludimata kaže...

Kolega Psiho bubne i ostane živ...

 

boing24234 kaže...

 

XiaoMi se radom, trudom i organskim rastom 2010-2014. probije na 3. mjesto.

 

Lenovo+Motorola ne baš jasnim knjigovodstvenim, financijskim i burzovnim forama.

 

Prema svemu sudeći, uskoro će XM prestići i njih. Kao što su USA u industrijalizaciji bile prestigle i UK i Fransusku i Njemačku i...

Imaju taj potencijal.

 

Iduće godine, za kad XM najavljuje i službeni ulazak na USA tržište (ne znam za EU), Bug vijesti će možda javljati o borbi za puno višu poziciju od #3 {#}

 

Xiaomi je povukao neke poslovne poteze, kao sto su dizajniranje mobitela, nabavka materijala, nabavka osoblja, sastavljanje istih mobitela, marketing, sto je u konacnici rezultiralo njihovim trecem mjestom na ljestvici najprodavanijih mobitela.

 

Motorola i Lenovo su napravili isto to, osim sto su napravili jos jedan poslovni potez i spojili dvije tvrtke u jednu.

 

 

Ne razumijem, ja koji lupam i ostanem ziv, koja je tocno razlika u nacinu na koji je Xiaomi dosao do treceg mjesta i u nacinu na koji je Lenovo dosao do svojih prodajnih rezultata?
Obje tvrtke su ulozile u svoj posao i napravile poslovne poteze da bi dosle do tog mjesta. Ne znam cemu diskriminacija odredenih poslovnih poteza?

Takoder, ne znam kakvo je lupanje gluposti da je Lenovo do ovih rezultata doslo knjigovotstvenim, burzovnim i financijskim forama? Ti mislis da je Xiaomi neka tvrtka koja posluje drugacije od ostalih tvrtki, tj. da je ona nesto posebno i ne bavi se "financijskim forama"?
Vi takoder mislite da Xiamoi nigdje u svojoj povijesti poslovanja nije kupio neku manju tvrtku kako bi dosao do prednosti u poslovanju?

Lol decki, stanite na loptu i upregnite malo sive stanice...{#}

- Psiho246
15 godina
offline
Xiaomi više nije treći

Lenovo je kupio proizvođača mobilnih telefona i preko noći postao "vlasnik" prodajnih rezultata obje firme. Xiaomi nije kupio proizvođača mobilnih telefona.

Moje sive stanice i zdrav razum mi govore da Xiaomi nije kupio 3. mjesto u prodajnim rezultatima mobilnih telefona.

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice