XPERIA X10 u Hrvatskoj

poruka: 248
|
čitano: 90.443
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "XPERIA X10 u Hrvatskoj".
16 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

U ovakvim pametnim telefonima ili ručnim računalima sa glupim telefonom još čekam i integraciju prijamnika digitalnog televizijskog signala. I to je to. Meni više ništa ne bi trebalo.

 
9 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

N96?

16 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Bome, najvjerojatnije prvi dostojan nasljednik P1...

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Čeka se dolazak HTC "Desire" - bolji je nego li ovaj SE mode.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj
Mislim da X10 ima veci ekran od Desire, SE 4'' a HTC 3.7''
I jedan i drugi su interesantni, treba vidjeti kako je SE uredio Android naspram HTC-a. Nisu spomenuli operatera koji ce ga imati, osim ako jos nije odluceno ili ce biti svi
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Treba x10 dignuti na android 2.1, sigurno bi trebao bolje raditi, tj da je još više optimiziraniji. Samo 4500 mi je puno paraNeodlučan Aj da još dođe desire pa ćemo vidjeti tko koga tuče.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
Dom031 kaže...
Mislim da X10 ima veci ekran od Desire, SE 4'' a HTC 3.7''
I jedan i drugi su interesantni, treba vidjeti kako je SE uredio Android naspram HTC-a. Nisu spomenuli operatera koji ce ga imati, osim ako jos nije odluceno ili ce biti svi

Covjece tebi je 3.7 premalo? Uzmi malo HD2 u ruke i zamisli si da imas tako nesto u dzepu, to je ogromno.Nevinašce

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
Stoja kaže...

Treba x10 dignuti na android 2.1, sigurno bi trebao bolje raditi, tj da je još više optimiziraniji. Samo 4500 mi je puno paraNeodlučan Aj da još dođe desire pa ćemo vidjeti tko koga tuče.

Kad bi SE X10 ima radio i uz nadogradnju na Android 2.1, mislim da bi bio čak i bolji od Desire-a.

No zasada mi je Desire na prvom mjestu.. Legend na drugom, a X10 na trećem :-)

Slažem se da je 4500 kn dosta, ali samo nek oni počnu to prodavati kod nas.. naći će se već kupci.

Volio bih napokon vidjeti bar jednog od tih telefona u ponudi naših trgovina i operatera.

UTERE SED NE ABUTERE!
15 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Ma za radio mi nije bed, uopće ga ne koristimBelji se Ali mislim da je trenutno desire ipak za nijansu bolji zbog svog sense ui i multitouch out of the box, dok za x10 treba alternativni browser(mislim da se dolphin zove)koji ima mogućnost multitoucha, ali barem što je bilo na youtubu nije bio skroz ispeglan, možda su to sad riješiliSmijeh Ali opet nekako mi je dosadio SE, već imam 2. mob od njih, volio bi malo nešto drugo za promjenuCool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Sorry al ovo mi je od svega najjače: "objavljeno kako ovih dana u nas počinje"

 

A što se tiče samog uređaja, mislim da smo preduga čekali na njega, kao i po običaju za SE. Prvo sam njega gledao kao zamijenu za svoj Hero, ali sad već pomalo pogled bacam na Desire.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
Prometej kaže...
Stoja kaže...

Treba x10 dignuti na android 2.1, sigurno bi trebao bolje raditi, tj da je još više optimiziraniji. Samo 4500 mi je puno paraNeodlučan Aj da još dođe desire pa ćemo vidjeti tko koga tuče.

Kad bi SE X10 ima radio i uz nadogradnju na Android 2.1, mislim da bi bio čak i bolji od Desire-a.

No zasada mi je Desire na prvom mjestu.. Legend na drugom, a X10 na trećem :-)

Slažem se da je 4500 kn dosta, ali samo nek oni počnu to prodavati kod nas.. naći će se već kupci.

Volio bih napokon vidjeti bar jednog od tih telefona u ponudi naših trgovina i operatera.

Na osnovu čega smatraš da je taj poredak takav da je X10 na trećem mjestu ?

Kao prvo, X10 će se moći nadograditi na Android 2.1, a što se tiče HTC Legend, taj nema tu što tražiti jer je 600 Mhz dok je X10 1 Ghz.

A opet, po dizajnu je X10 bolji i od jednog i od drugog, dakle po meni X10 definitivno prvi ovdje... i među prvima općenito.

 

Jedino što HTC sense daje malo zamaha, ali ako se mene pita ovo na X10 uopće nije loše i ne mora biti HTC sense da bi sve izgledalo super.

15 godina
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

a i brzo će se naći načina da se HTC sense prebaci na x10. meni osobno timescape i mediascape djeluju bolje nego sense.

14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Ja imam HD2 i sense UI je odličan, ali to ne znači da svi trebaju imati isto. Čak štoviše, mislim da bi se zbog toga trebali i drugi malo više potruditi da razviju vlastiti custom design.

Zato mi se X10 sviđa iako ga zbog uređaja koji posjedujem ne planiram kupovati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 9:55 (AtlantisCro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
AtlantisCro kaže...

Na osnovu čega smatraš da je taj poredak takav da je X10 na trećem mjestu ?

Krivo si protumačio moju misao. Riječ je o subjektivnom dojmu u trenutku kad budem osobno birao novi telefon.

Dapače, sve je točno što si napisao i vjerojatno bi po svemu uzeo X10, no eto recimo ja sam jedan od onih koji koristi radio na mobitelu (volim na poslu ili tijekom puta, recimo staviti slušalicu u uho i čuti pokoju pjesmu i vijest), a X10 eto nema radio.

X10 ima bolju kameru, izgled, dodatno ušminakano sučelje i vjerojatno još pokoju funkciju koju se može iskoristiti, no eto meni je manjkav zbog tog radija, i otkad sam to ustanovio, otpao je iz mog prvog odabira. Osim toga, ako pogledaš moj post, vidjeti ćeš da sam istaknuo da bih volio vidjeti bilo koji od tih telefona kod nas, dakle nisam rekao da je loš, samo da mi nije prvi, a bio je dok nisam vidio specifikacije Desirea i Legenda, a još kako je kod nas tendencija da se otegne dolazak svih tih telefona na tržište, prije će se pojaviti neki novi super-turbo-moćni modeli... Neodlučan

 

 

UTERE SED NE ABUTERE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 18:39 (Prometej).
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
Stoja kaže...

Treba x10 dignuti na android 2.1, sigurno bi trebao bolje raditi, tj da je još više optimiziraniji. Samo 4500 mi je puno paraNeodlučan Aj da još dođe desire pa ćemo vidjeti tko koga tuče.

Mislim da ce biti mogucno osvezit op.sistem sa Android 2.1 sistemom,samo je pitanje vrijemena,mislim pocetkom lijeta...meni samo nije najjasnije kako se korisiti taj Timescape i kod kojeg operatera ce se moc kupit kao i po kojoj cijeni.Ako neko zna priblizan odgovor neka mi napise nesto..tnx

14 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Ova Timescape funkcija mi deluje kao interesantna stvar,e a recite mi oce biti neke podrhke

za igranje online,velik mu je ekran pa zato pitam a i ima tog Snapdragona od 1GHZ?

Yeah!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Timescape je novi software, što pomoću ujedinjenjem komunikacijskih stvari - poziv, poruka, e-mail, Facebook, Twitter - daje i SE X10-u i tebi prednost. Brža komunikcija = više vrijeme na drugo.

Na jednom forumu sam našao cjenu od 4499 kn. Nije baš jeftin, ali nije ni loš. Objektivno ga usporediti baš ne bih mogao sa drugim mobitelima u kategoriji, jer ih ne poznam tako dobro, ali mislim da SE X10 ima prednost... :)

Malo sam se "poigrao" s njim na SE web stranici, pogledajte i vi! :) 

14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

taman mi je crkla x1, odbili mi garanciju sto je najgore zbog utjecaja vlage... sada sam u pregovorima u nadi da ce se nesto sredit.. uglavnom tako rado bi zamjenio x1 za ovo.. ufff.. bas sam se nalozio..

14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Sve bude rješeno, samo budi pozitivan! :) Nada umire zadnji put.

+ u tvoje mjesto i ja bi htio promjeniti na X10-ku - najbolji je SE... :)

14 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Recite mi ima li negde video snimaka pravljenih ovim telefonom?

Yeah!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Još nije u prodaji taj mobitel, zbog toga ne vjerujem da ćeš naći snimka o njemu osim web stranice SE. Sljedeći tjedan već možda budu snimci, ali dotle pričekaj malo. :)

15 godina
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj
Akisha kaže...

Recite mi ima li negde video snimaka pravljenih ovim telefonom?

evo jedna snimka

14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Evo i ja sam nasao neki klip kijo nije snima ovim mobitelom,ali je ipak o njemu rijec i vezano je za topik:

 

14 godina
neaktivan
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

Gdje si napravio tu snimku dejo6?

Nije loša kvaliteta, ali mene intersira da možeš li i sliku napraviti + poslati nama? Rado bih pogledao, štoviše jednu sliku, koja je bila slikana u tami, jer u mraku, da vidim kako funkcionira onda kamera mobitela.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

U mraku ti se pali flash, i on ti radi odlično u prostorijama odnosno na na subjekte iz blizine slikano(do 2-3 metra) nakon toga ti je flash preslab da bi osvijetlio kako treba i slike su ti tamne(znam iz iskustva sa w995 koji ima istu flash LED-icu)

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 10:51 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Negdje sam našao da X10 ima kameru 8.1 Mp sa flash-om + sa stabilizatorom, što: "je jedinstven u kategoriji". Zato sam zainteresiran za to tako jako.

Imao sam već puno mobitela od Nokije do SE, ali više puta nisam mogao napraviti kvalitetne snimke na tulumima, mada sam bio u prostoriji i slikao sam sa 2-3 metra...

A pored toga me intersira i snimanje filmova u tami, tj. flash u time nikako nemože pomoći, trebala bi neka plus "lampica" koji svjetli neprekidno.

16 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Kupi neki digitalac jer niti jedan telefon ma kako napredan bio ne moze zamijeniti niti jedan digitalac od imalo renomiranije firme.

15 godina
offline
XPERIA X10 u Hrvatskoj

X10 je možda jedinstven u kateogriji toucscreen smartphonova, ali ima isto što i moj w995(8,1mpx kameru sa FLASH LED-icom i stabilizacijom) x10 isto ima FLASH LED a ne xenon, što znači da lampica može stalno svijetliti i služiti za snimanje i slikanje u mraku. Ali nemožeš očekivati čuda, po meni moj w995 je u rangu sa nekim jeftinim digitalcima(sve dok se ne krene zumirati) te radi vrlo čiste slike kada se slikaju stvari iz blizine za što jedino mobitel i može izvest čistu sliku, sve ostalo uvijek će biti lošije od digitalaca tako da ni x10 neće biti nešto uber jak. Ako želiš kameru uzmi satia, on sigurno ima puno bolji softver nego x10 što se kamere tiče.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Hvala! =)

Ja bi mobitel, u kojemu imam ujednjeno puno potrebne funkcije - kameru, wi fi, radio, itd. jer za mene je puno produktivnije nositi sa sobom jedan telefon nego lap-top, digitalac i mp3, mada znam da tako nije dobra ni kvaliteta. Pored toga mi je važno da kupujem najbolji telefon, da bi mogao dostignuti maksikmalnu kvalitetu u kategoriji - i od kamere, i od snimka...

Filmiće i slike pravim samo da se zabavljam više puta, ali treba mi i za posao Facebook i Twitter. Što mislite, u ovoj kategoriji koji je najbolji telefon? Rekli su mi da kupim Nexus ONE ili Motorolu, a drugi pak da zbog Timescape-a SE X10-ku... što vi mislite?

16 godina
neaktivan
offline
RE: XPERIA X10 u Hrvatskoj

Ja cu N900 ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice