YouTube u punoj visokoj razlučivosti

poruka: 21
|
čitano: 5.859
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube u punoj visokoj razlučivosti".
16 godina
offline
RE: YouTube u punoj visokoj razlučivosti
720p mi je net ucitavao dosta dobro tj brzo al nisam mogao gledati zbog loseg pc-a...e sad me zivo zanima kako ce mi 1080p na novom pc-u sa istom net vezom...jer ako mi secka...onda mi ne vredi nista ;)
K'eni pa te vat' ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Interesantno za spotove, ali prvo download, inace u mom slucaju nista od direktnog gledanja.

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

https://www.youtube.com/watch?v=JGe8DuCy5PU&fmt=37&annotation_id=annotation_244673&feature=iv ovaj video je 1080p, meni na bnet 4mb vezi i e7200 radi glatko

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Ljepa vijest..medutim nadam se da nebude problema kao nekad sa 720p filomima da nemoze ucitat video..ili video steka kao blesav...

 

@Zaggy111 kako napravit da kad netko stisne na link da mu odmah bude u HD-u kao na tvom primjeru..vjerojtno nesto treba dodat na link?

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 18:56 (benko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Trebaš dodati "&fmt=37" na kraj URL videa (bez navodnika), ali to će za par tjedana biti automatski.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Evo probo onaj tvoj link..sta da kazem KATASTROFA, filmu treba 3mjeseca da se ucita a gledam na kompu download oko 30kB/s!!

addicted to HD :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

muahahaha.pa šta da radim s tim. ni obične videose nekad nemogu gledat jer šteka ko mutavo (t-com standard paket)

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Đaba  meni full HD kad ja imam 19'' monitor od cijelog ekrana samo 1/3 je slika a ostali crne crte xD i plus video se sporo učitava jer je youtube blesavBelji se Jednostavnije skinut pa gledat normalno, al opet koliko će dugo skidat full HD video od 10-ak min kad ne skida max brzinom vezeNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 19:35 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

ma banana

720p mogu normalno gledat al ovo je katastraofa rađe ću gledat u SD nego 3 sata cekat da se ucita

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Umjesto da stavljaju videe u punoj HD rezoluciji bolje bi bilo da maknu vremensko ograničenje od 10 min, 720p je dovoljno dobro za svakoga

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

DA to vremensko ograničenje je i mene iritiralo kad sam htio stavit video od 12 minuta na rezi od nešto tipa 800x600(malo veća od toga) i onda  mi neće uploadat ,glupost teškaŠutim

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

ma meni i na 4 Mbps najobicniji 720p video sporo učitava, a kamoli ne ovo

DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Islo bi glatko na 4mbs kad im nebi serveri bili optereceni..A ovakNeodlučanđaba im to

Nebu mene niko (IZ)YEBAL! :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 21:57 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Za komotno gledanje takvog videa s interneta treba prilicno jak proc i brža veza od 4 mbit sigurno, no posluzit ce i ova koju imamo ali treba pustit da se video dosta ucita prije i onda bu islo!Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: YouTube u punoj visokoj razlučivosti
masna_kosa kaže...

nema veze sa serverima, veze su vam spore.

Kako veze spore kad druge stvari skida sa 450KB/s, dok ovo jedva šepesa na 30-60KB/s.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Meni klizi odlično (B.net takodjer)

Život me naučio da nikad ne prekidam ženu dok šuti!
15 godina
offline
RE: YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Meni određeni filmići štekaju dok velika večina radi savršeno. Recimo ovaj 1080p prijmer radi savršeno i load-a ga za manje od minute. Koristim DUO.CARNet

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Ili je meni monitor prevelik (2560*1600) ili nisam uspio da pokrenem 1080p, jer mi video izgleda blocky. BTW, meni se učitava za par sekundi :D

这是我的个性签名
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Meni se video ovaj učitao za 2 minute sa 4Mb/s brzinom meni je ovo zanimljiva vijest, ali bi bilo korisnije da skinu ograničenje od 10 min, ali meni je dobro pošto imam 1080p monitor pa mogu gledati taj video, i meni je glupo što imam tako mali up pa nemogu uplodati(tj dugo mi traje), video koji sminan u 1080p(Plač).

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Ja imam problema sa upload-om HD materijala, uredno mi šteka zvuk, pa ih radije kodiram u mp4 pa uplodam, čitao sam da i drugi imaju tih problema, ali koliko vidim još uvijek ih nisu riješili.Tj. trebao bih im poslati mail da mi poprave/ponovo ga kodiraju video:

https://www.youtube.com/watch?v=5bxA3od_SXw&fmt=37

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube u punoj visokoj razlučivosti

Meni dosta brzo učitava (Optima 4Mbit/s), ali mi je hardver preslab, šteka, a i nema to smisla gledati na laptopu s 1280x800 rezolucijom. 720p mi radi dobro, učitava dovoljno brzo da ne zaštekava i taman mi je rezolucija. Pitam se hoće li biti mogućnost da izaberemo hoćemo li gledati u 1080p ili u 720p. To bi bilo korisno

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice