Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

poruka: 16
|
čitano: 2.157
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!".
15 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

EMAČI.  

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Youtuberi iliti kako nezanimljivi ljudi zaradjuju na jos nezanimljivijima. Polagano u nekim stvarima razumijem moju baku od 94 godine.

 
13 0 hvala 0
9 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Nadao sam se da cete obaviti intervju i s HCL.hr, oni imaju 91k pretplatnika.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!
Barab4 kaže...

Nadao sam se da cete obaviti intervju i s HCL.hr, oni imaju 91k pretplatnika.

 

Pa oni i zapravo jesu najpopularniji jutuberi u Hrvatskoj u drugačijem obliku, a ne ova čeljad koja nema pametnijeg posla. Zar si očekivao da će Bug promovirat svoju polu konkurenciju? Ne promovirat će one koji im daju pare, ko i svi ostali. Davno je nestala novinarska objektivnost, danas je sve marketing.

12 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

a što reći...

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!
Barab4 kaže...

Nadao sam se da cete obaviti intervju i s HCL.hr, oni imaju 91k pretplatnika.

 Pa nisu oni youtuberi u klasičnom poimanju te vrste aktivnosti - HCL.hr je portal o igrama koji ima i svoj YouTube kanal, između ostalog...

Bazinga kaže...
Barab4 kaže...

Nadao sam se da cete obaviti intervju i s HCL.hr, oni imaju 91k pretplatnika.

 

Pa oni i zapravo jesu najpopularniji jutuberi u Hrvatskoj u drugačijem obliku, a ne ova čeljad koja nema pametnijeg posla. Zar si očekivao da će Bug promovirat svoju polu konkurenciju? Ne promovirat će one koji im daju pare, ko i svi ostali. Davno je nestala novinarska objektivnost, danas je sve marketing.

 E, to si dobro reka! Evidentno je da se tu okrenula neka opaka para, a možda mrknula i koja kila janjetine!

...
16 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Pa na klincima se uvijek najbolje zaradjivalo, do neke razine ofc. Youtube vise nije samo video on demand servis. Ja ga dozivljavam kao kanal koji sam oduvjek zelio gledati na TV-u, samo sto sam kreiram sadrzaj onoga sto me zanima. E sad, klinci to takodjer rade i, zamisli, prate samo ono sto ih zanima. A kaj bi to klince zanimalo? Pa sjetite se dok ste bili mladi kaj vas je zanimalo. Simple as that.

Pewdiepie i slicni znaju to jako dobro. Imate i primjer nekoliko balkanaca, tipa SerbianGamesBL (koji je cak i ovdje bio spomenut), koji imaju dobre kanale izradjene na minecraftu kojega igraju djeca do 15 godina (naravno ima iznimaka).

Neko gleda "how to kiss girl" ili "how to prank ur mom", neko samo slusa mjuzu, gleda gameplay videe, recenzije svega i svacega i slicno. Klincima su ozbiljnije stvari nezanimljive i zbog toga ovakvi uspjevaju stvoriti nekakvu lojalnu bazu. Jednoga dana kada ti isti odrastu takodjer ce im se promjeniti i sadrzaj jer ce se morati prilagodjavati. Sjetite se svojih glazbenih idola. Cure ludjele za Backstreet Boysima, cupale kosu, rezale zile kad bi Nick Carter im uputio pogled, a danas kada oni rade koncert upravo te stare "klinkice" odlaze ih pogledati.

Neki youtuberi se nece nikad morati prilagodjavati tipa gore spomenuti Pewdiepie, ali takvi su retkost i iznimka.

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Neki dan pogledao Youtube Revolution dokumentarac u kojem je sve lijepo objasnjeno.

 

Opis: Jutjub je upravo napunio 10 godina i za to vreme postao najpoznatiji sajt za deljenje video sadrzaja. Ovo je prica o najuticajnijim viralnim video klipovima u istoriji interneta, koji su Jutjubu omogucili meteorski uspon do velikih korporativnih igraca. Ovo je takodje prica o obicnim ljudima koji su ga stvorili, o radjanju novih zvezda, ali i drzavama cije je sudbine promenio. 23. aprila 2005. godine Dzaved Karim, jedan od osnivaca Jutjuba, objavio je prvi video ‘Vidimo se u zooloskom vrtu’. Deset godina kasnije, Jutjub ima moc da menja svet – promenio je pop kulturu, pravila politike, zbacivao vlade i iz korena promenio prirodu izvestavanja. Ovo je prica o tome kako se sve to odigralo u samo jednoj deceniji.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 14:53 (djigibao).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

u potpunosti podrzavam sve youtubere i pritom mislim na ove indie likove, koji tu i tamo mozda dobiju nekog sponzorcica ako se radi o reviewima hardvera i slicno, ne korporacijski VEVO i slicno. naravno da ce djeca to pratiti jer je to sadrzaj za njih koji stvaraju njihovi vrsnjaci, obradjuju se teme koje su njima smijesno i slicno. ne znam koliko vas gleda televizjski program koji je namjenjen toj mladjoj populaciji, ali to je boze sacuvaj. pa pogledajte samo kod nas, ne mozes nista na televiziji pogledati a da te ne bombardiraju sa Farmom, Big Brotherom a nedavno je bio i onaj uzas iz Srbije, Parovi mislim. nisu ni strane televizije ništa bolje, davno su prošli dani kad su se na MTV-u puštali spotovi. Sad je sve puno nekakvih realitya koji nemaju nikakve veze sa realnoscu. i to ti toliko zele nabiti u grlo da je strasno. tako to izgleda kad 'odrasli' rade sadrzaj za pubertetlije. i naravno da ima djece kojima se to ne svidja. draze im je gledati nekog svedjanina kako se krevelji. i neka gledaju. nitko ih ne tjere, na to, za razliku od proizvodjaca televizijskog programa...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 14:53 (Dementor).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Trebalo je naci malo prikladniji primjer youtube kanal koji je vezan za IT, igre a ne ultra gluposti za djecu. Naravno postoje i kanali koji recenziraju igre a mamjenjeni su djeci, ali i to je bolje nego big brother panadan na youtubeu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Sviđa mi se thelazyWAVE kanal.

 

Ona pokazuje curama kako biti prenašminkana, narcisoidna, površna cura, a on tipovima da je u današnjem svijetu potpuno normalno biti emaskuliran.

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Pogledao sam par njihovih videa baš zbog buga i mogu možda složiti video od 25 sekundi koji pokazuje što su dobro napravili, a to je isključivo Petra dok radi jogu u tajicama.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!
chutac kaže...

Pogledao sam par njihovih videa baš zbog buga i mogu možda složiti video od 25 sekundi koji pokazuje što su dobro napravili, a to je isključivo Petra dok radi jogu u tajicama.

 Moze link? 

13 godina
neaktivan
offline
Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!

Pazi da se ne zajebeš i Davorka ima tajice.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!
chutac kaže...

Pazi da se ne zajebeš i Davorka ima tajice.

 Zezaš tog malog, a sigurno je proveo više sati na njoj već ti i ja skupa na internetu. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtuberi na turneji po - Hrvatskoj!
Onjegin kaže...
chutac kaže...

Pazi da se ne zajebeš i Davorka ima tajice.

 Zezaš tog malog, a sigurno je proveo više sati na njoj već ti i ja skupa na internetu. 

 Šta je kampirao unutra?

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 20:48 (Xanzzu).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice