E-zaba napokon (i) na OS X-u

poruka: 6
|
čitano: 2.648
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "E-zaba napokon (i) na OS X-u".
13 godina
offline
E-zaba napokon (i) na OS X-u

Bilo je i vrijeme

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
E-zaba napokon (i) na OS X-u

a zato je danas prestala raditi sa java 7 Update 11 i firefoxom

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
E-zaba napokon (i) na OS X-u

Zašto, zapravo, privatni i poslovni korisnici nemaju iste načine autentifikacije?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
E-zaba napokon (i) na OS X-u

"prije svega konačnim uvođenjem nečega što nam je već moralo biti na raspolaganju", to znači da je vijest poštena.

 

Neću otkrivati svoj identitet, ali je malo znano da Zaba ima popularnost samo zbog "retail" utjecaja u prošlosti, a "PBZ" zbog korporativnog. Nakon 1990. godine Zaba je pokušala corporate i slabo im ide, a prema ovoj vijesti kasne i sa retail uslugama, a za to vrijeme PBZ je ojačala svoje corporate klijente i dobro se pripremila za retail. Nakon HNBa, PBZ danas rulez. Zaba već duže vrijeme sucks. Točka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: E-zaba napokon (i) na OS X-u
Slažem se. Zaba internet bankarstvo za poslovne korisnike je ne upotrebljivo naspram npr. PBZ-a. Dizajn je kao stranice pred 15-ak g., nelogični izbornici, hrpa koraka da se dođe do nečega, nemogućnost izmjene naloga prije potpisa već se ga mora opozvati, itd. Kada im se pošalje mail s prigovorom ili savjetom, samo se dobije diplomatski odgovor i nastavljaju po svome. Internet bankarstvo je razlog zašto sve manje koristim Zabu, a sve više PBZ.
Where can I hook up my modem?
14 godina
offline
Re: E-zaba napokon (i) na OS X-u

a šta je sa WP?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice