Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

poruka: 10
|
čitano: 1.676
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN".
13 godina
offline
Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

A sta cemo im mi dat.

 

Par svecenika da im blagoslove pogone?

Moj PC  
9 14 hvala 2
14 godina
offline
Re: Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN
Zajeb kaže...

A sta cemo im mi dat.

 

Par svecenika da im blagoslove pogone?

 

Nepotreban i ciničan odgovor. To može napisati samo onaj tko nije u sustavu znanosti i ne vidi korist od članstva.

 

Ostavite se unutarnjih i dnevnopolitičkih tema tamo gdje ih nema. Čovjek ispadne pametniji kad se u nekim trenutcima uzdrži od javnoga komentiranja.

14 godina
neaktivan
offline
Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

ako već pokreću pregovore o ulasku u CERN mogli bi porenuti pregovore o ulasku u ESA

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN
BarbaVeli kaže...
Zajeb kaže...

A sta cemo im mi dat.

 

Par svecenika da im blagoslove pogone?

 

Nepotreban i ciničan odgovor. To može napisati samo onaj tko nije u sustavu znanosti i ne vidi korist od članstva.

 

Ostavite se unutarnjih i dnevnopolitičkih tema tamo gdje ih nema. Čovjek ispadne pametniji kad se u nekim trenutcima uzdrži od javnoga komentiranja.

Cijepljen od sarkazma vidim.

 

Ajde Vice Batarelo pusti ti mene da komentiram kako, koliko i sta ja hocu, a i ako ti smeta sarkastican komentar sta ne pridoneses nesto vezano za temu.

16 godina
neaktivan
offline
Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

Tipično horvatsko dnevnopolitičko državno preseravanje uhljeba. Kao jedna od nasljednica propale SFRJ koja je bila jedan od osnivača CERNa (Wikipedia FTW), Republika Hrvatska je za bagatelu mogla biti u CERNu već odavno. Uz preferirani status otvarale bi se prilike za raznorazna poduzeća da imaju priliku sudjelovati u isporuci roba i usluga za CERNove projekte, a o prednostima za akademsku zajednicu da ne govorimo. Ofkors, uz argumentaciju da nemamo, dali smo lovu uokolo naše vukojebine podobnima, a ne za tu nebitnu gikovsku zajebanciju pa pušimo lagano milijune i opake znanstvene specijalizacije najmanje do 2019 ako je stvarno našim moronskim političarima došlo iz dupeta u drugo dupe iliti tintaru. I ne, to nije cinizam nego bolna istina koju vjerojatno znaju i oni s kojima nas nekoliko nije radilo tamo unazad petnaestak godina. Raspitajte se koliko je koštao samo zadnji remont LHCa. Sapienti sat.

ThinkPads R40 27232FG/2GB , Z60 2511FFG/2GB , T61 76641FG/4GB, T400 2765TDG/4GB, GEDEMIT HP NA818ES/Vista Ultimate
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN
Nemojte tako, sad će naši vrhunski kadar iz HAZU-a ući u CERN i odmah će se otkriti tajne svemira.
 
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN
mnostvo kaže...

Tipično horvatsko dnevnopolitičko državno preseravanje uhljeba. Kao jedna od nasljednica propale SFRJ koja je bila jedan od osnivača CERNa (Wikipedia FTW), Republika Hrvatska je za bagatelu mogla biti u CERNu već odavno. Uz preferirani status otvarale bi se prilike za raznorazna poduzeća da imaju priliku sudjelovati u isporuci roba i usluga za CERNove projekte, a o prednostima za akademsku zajednicu da ne govorimo. Ofkors, uz argumentaciju da nemamo, dali smo lovu uokolo naše vukojebine podobnima, a ne za tu nebitnu gikovsku zajebanciju pa pušimo lagano milijune i opake znanstvene specijalizacije najmanje do 2019 ako je stvarno našim moronskim političarima došlo iz dupeta u drugo dupe iliti tintaru. I ne, to nije cinizam nego bolna istina koju vjerojatno znaju i oni s kojima nas nekoliko nije radilo tamo unazad petnaestak godina. Raspitajte se koliko je koštao samo zadnji remont LHCa. Sapienti sat.

 jugoslavija je otisla 1961..

15 godina
offline
Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

to je ok. uvijek im dobro dođe netko za počistiti i nositi poštu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN
Ja predlazem Bandica i Kujundzica za nase predstavnike.
Kolko cujem.iz raznih krugova vec su pristali promjenit sluzbeni jezik.
Sada ce biti pojednostavljeni balkanski.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Započinju pregovori o ulasku Hrvatske u CERN

Iskreno rečeno, mislio sam da naši već jesu u CERN-u. Znam da je Juga bila, mislio sam da smo mi kasnije preuzeli, kad ono...A što reče Jim Carey, ni odlazak u ESA ne bi bio loš, valjda bi i naša znanost došla na malo više grane.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 20:44 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice