Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

poruka: 16
|
čitano: 3.779
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?".
11 godina
neaktivan
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Pametnije bi im bilo da su ulozili 26 milijardi u reklamirnje windows phona.

Kad su trebali da oglasavaju windows phone to nisu cinili, sad je kasno.

 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Ja se samo nadam da će iskorijeniti LinkedInov spamerski tik, koji je i glavni razlog zasto LinkedIn nikako nisam mogao probaviti kao društvenu mrežu već samo reklamni prostor za CV i skupljanje "kontakata". Frend kaže da na njemu čak postoje i članci zanimljivi za čitanje, iako sam ja jedan od onih koji tvrde da je to samo copy-paste marketinških objava tvrtki :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 9:59 (pipboy).
 
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
kingofthenight kaže...

Pametnije bi im bilo da su ulozili 26 milijardi u reklamirnje windows phona.

Kad su trebali da oglasavaju windows phone to nisu cinili, sad je kasno.

 smeće se teško izreklamira

15 godina
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Moja kompanija je do sad bila sva pro-MS, tako da kad su kupili Skype imali smo revoluciju (koju smo godinu dana tweakali Lync da radi kak spada), onda smo bili opet "digital" pa krenuli na Yammer - totalno sranje i nakupina smeca kad das u ruke 50.000 ljudi. 

Sad smo jos vise "digital" i prelazimo na Google (calendar, docs, hangouts, sve). Mozda me mimoiđe ovo spajanje. Dosta mi je tih gluposti. 

In vino veritas
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Pametan potez ... prema planu ... orijentacija je umjerena maximalno na poslovne korisnike

11 godina
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

da netko cuje za njih pa time i kasnije padnu u zaborav i dozive sudbinu npr IBMa :P :) ironije li ahahahaha

 
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
kingofthenight kaže...

Pametnije bi im bilo da su ulozili 26 milijardi u reklamirnje windows phona.

Kad su trebali da oglasavaju windows phone to nisu cinili, sad je kasno.

 pa ulupali su vec milijarde u tu glupost. Kolko bi jos trebali baciti u vjetar?

 

http://www.theverge.com/2015/7/8/8913365/microsoft-lumia-windows-phones-strategy-2015

15 godina
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

"to" je bilo toliko glupo, beskorisno i spamasto da sam (časna sestra!) mislio da je odavno ms-ovo. no stvari su ipak pošle svojim prirodnim tokom, zar ne? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Zašto Microsoft kupuje išta? Zato što može. Koliko će ima ta odluka bit plodonosna u budućnosti? Vrijeme će pokazati.

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Možda zapravo kupuju bazu matematičkih osnovnoškolskih pitalica za podučavanje Cortane?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
Ges kaže...

 smeće se teško izreklamira

Nek pitaju crapple kao se reklamira smeće

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

"posredovanje oko zapošljavanja" je tu bitno, veliki su novci u igri a ln ima dosta prostora za napredak (ili propast). Agencije i regruteri su toliko uzeli maha da su postali normalna stvar, Moderno robovlasništvo.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
E tu ste se usrecili. 😎
Yes, I work for Microsoft!
16 godina
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
Mi imamo 100k+ na Yammeru i super radi. Nije stvar do softwarea već kakav je rollout plan i change management.
16 godina
offline
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?

Ne znam, nekako mi se cini da Microsoft skace sa jedne na drugu stvar, i kako ja vidim nista nema a da radi 100% odlicno. OS, sa ovim Windows 10 napravili su odredjene pomake, ali jos tu fali dosta stvari... Windows Phone, svi znamo kako je zavrsio. Umjesto da su se fokusirali na svoje oni su poceli da prave bolje aplikacije za iOS i Android nego za svoj sistem. Zar nije zalosno? Sa Office 365 i Exchange imam prilicno iskustva, mnoge zalbe kad je u pitanju OneDrive for personal i Business. Dosta stvari tu nedostaje. Recimo sinkronizacija se prekine u pola posla, niko ne zna sta je fix, osim da ides ispocetka... bojim se da i ovo nece biti propast. Zaista bi volio kad bi se fokusirali na neke stvari, a ne da ulaze dublje i dublje u neke sfere gdje nisu bas najbolji.

15 godina
online
Re: Zašto Microsoft kupuje LinkedIn?
Sum_of_all_fears kaže...
Ges kaže...

 smeće se teško izreklamira

Nek pitaju crapple kao se reklamira smeće

 ili nek naprave dobar proizvod kao andorid pa nemoraju pitati nikoga ništa jer proizvod govori sam za sebe

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice