Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nuklea

poruka: 95
|
čitano: 13.546
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nuklea".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nu
U narodu razuman pristup nikad nije bio na cijeni, a odnedavno i školstvo ide u tom smjeru. Čudit ćemo se mi još i više.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nu
Dok se narod zabavlja s imenima trgova, zivotno vazne stvari se odvijaju bez da itko o tome objavi vijest na portalu ili ne daj Boze u nekom od silnih "dnevnika". Imao sam cast biti student prof. Grgicu i sve sto taj covjek kaze je prakticki dogma u nuklearnoj fizici. Zalosno je samo sto se kod nas u drzavi za najvaznija pitanja nikada ne pita struka vec se sve rijesi na ideoloskoj ili partijskoj razini.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nu

Nema dogmi u znanosti. U znanosti nešto može biti dovoljno dokazano da se smatra točnim ili može biti nedovoljno dokazano da se smatra točni, ali postoji dovoljno dokaza da se postigne konsenzus da je to najvjerojatnije točno. U oba slučaja preispitivanje tog znanja je ne samo dopušteno, već i dužnost znanstvenika, dok dogme nije dopušteno preispitivati.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
offline
Re: Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nu
Rijec dogma je u ovom slucaju koristena kao hiperbola ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Zašto je Trgovska gora najbolja lokacija za nuklea

Upoznajte Tritagatore i Dioxinatore :)

Nuclear Waste: Last Week Tonight with John Oliver

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice