Zbogom fiksnom telefonu

poruka: 55
|
čitano: 16.922
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbogom fiksnom telefonu".
15 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Ma skype najbolje xD

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu

Za 3 godine bez fiksnog telefona? haha  Pa nismo mi neka tehnolosko razvijena drzava,CRT-a i starih mobitela se moze vidjet posvuda iako se ne proizvode vec dulje vrijeme.Pogotovo dok imamo ovoliko starog stanovnistva koje ne zeli koristit kompjutere,a ni mobitele.

This post is signed by Ivanoile
16 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

da, uz tu malo nebitnu napomenu, da ak se i prekine fiksni telefon, pretplata adsl-a i iptv-a se uveća za istu tu pretplatu...

 

tak da, s tel ili bez, ista stvar

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 18:52 (mata).
Moj PC  
19 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Ništa od izbacivanja fiksne telefonije bar ne još 20 godina.!

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Hrvojestr kaže...

Ništa od izbacivanja fiksne telefonije bar ne još 20 godina.!

Kak to ide kod nas mozda nas i ova nova vlada unazadi par godina pa se svi vratimo na ovo..

The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
14 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

fiks telefon nisam koristio valjda vec 3godine...

kad kupim novi stan niti ga ne mislim imati....

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

HAKOM je donio odredbu da možete odjaviti telefon a zadržati internet i TV ali zato za te usluge plaćate bitno veću pretplatu pa vas na kraju to dođe skuplje. Ako odjavite telefon, cijena vam se interneta uvečava za više od 50%! Korisnici usluga se tretiraju kao budale.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 19:15 (DragonShit).
 
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu

Kod nas je telefon i internet PRESKUP!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Fermi kaže...

Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.

prijedi na iskon, ja kako sam prešao nemam nikakvih neugodnih iskustva, flat rate, tv za nekih 170 kn

16 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

U TM.HR-u je isti način razmišljanja.

Svima u svijetu telekomunikacija je jasno, a i statistika potvrđuje, da fiksna ide u povijest.

Kako će biti uređenje: Com-Mobile, ne zna se još, ali ide se prema nekom cilju koji bi izvukao ono vrijedno izvlačenja iz Com djela, spajanje s Mobile, a ostatak u smeće.

I na mobile djelu se sve kreće prema data uslugama, dok konvencionalno telefoniranje postaje drugi plan..

Tako će ubuduće najvjerojatnije biti baza: Skype na mobitelu/smartphonu + MI.

 

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Vjeruj mi prešao bih ali nisu dostupni u vukoje......lokaciji na kojoj živim.{#}

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Prvom prilikom kada će kod mene biti moguće uzeti neki drugi operater za koji neću morati imati fiksnu liniju, odmah ću to napraviti. Šteta je da se drugi operateri prvo fiksiraju na veće gradove, a onda tek misle o proširenju. Ja se niti ne sjećam kada sam zadnji put koristio fiksni telefon.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
formula1live kaže...

Prvom prilikom kada će kod mene biti moguće uzeti neki drugi operater za koji neću morati imati fiksnu liniju, odmah ću to napraviti. Šteta je da se drugi operateri prvo fiksiraju na veće gradove, a onda tek misle o proširenju. Ja se niti ne sjećam kada sam zadnji put koristio fiksni telefon.

  Pa ako si na području .hr i imaš t-coma, možeš i kod njih to zatražiti, po novom.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
16 godina
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Fermi kaže...

Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn.

Da li netko zna kakva je situacija ako je telefonska linija T-comova a internet Iskonov?

16 godina
online
Re: Zbogom fiksnom telefonu
DragonShit kaže...

HAKOM je donio odredbu da možete odjaviti telefon a zadržati internet i TV ali zato za te usluge plaćate bitno veću pretplatu pa vas na kraju to dođe skuplje. Ako odjavite telefon, cijena vam se interneta uvečava za više od 50%! Korisnici usluga se tretiraju kao budale.

Ipak smo u Hrvatskoj kaj ne, pa ovakve budalaštine idu pod normalno odjavi telefon a cijena ostaje ista a u čem je onda poanta ak cijena ostaje ista.{#}

 

Pa zakaj su to onda najavili i sklepali odredbu bedastu, koja je sranje u primjeni normalno ak korisnik nema od toga koristi i plača ko i prije joj koja Zona Sumraka i smrdljivi igrokaz za mase jezuš kristuš.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

nema se kaj dodat, sve ste napisali

Osim to sve poslat HAKOM-u, jer možda je tamo netko bedast pa nije skuzio za taj propust.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
excellent kaže...

Kod nas je telefon i internet PRESKUP!

 

Nije preskup. Toliko je jeftin da je pitanje mogu li operateri izvesti potrebne nadogradnje mreže.

Kod nas su plaće premale.

 

16 godina
online
Re: Zbogom fiksnom telefonu
excellent kaže...

Kod nas je telefon i internet PRESKUP!

Preskupi su samo ako si na TCom-u.

 

160kn za flat net i tel gdje su pozivi 20lipa na sat se nikako ne može zvati preskupo...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
15 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Nisam siguran da će fiksni telefon biti u potpunosti izbačen.

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Fermi kaže...
Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.
Usluga Telefon + Internet
Brzina do 3 Mbps / 256 kbps
Promet FLAT
Mjesečna naknada 99,99 kn
Ispada da bi ovim tempom za manje od tri godine Hrvati mogli u potpunosti napustiti fiksnu telefoniju...
Kada bi cijene mobilnog Interneta bile prihvatljivije.
14 godina
protjeran
offline
Zbogom fiksnom telefonu

fiksna telefonija je jeftinija od mobilne. ljudi se bahate novim modelima mobitela i pričaju skuplje no što bi pričali običnim fiksnim telefonom. osobno nemam potrebu biti neprestano dostupan baš svakome, kao što nisam bio dostupan ni ranije kada nije bilo mobitela (i to već samim izlaskom iz stana). dogovor je bio dogovor i nije bilo ovog prenemaganja kao što je to slučaj danas. U nekim slučajevima je mobilni telefon prednost, ali je priličnom broju ljudi koje susrećem u tramvaju tek običan alat za maltetiranje okoline kretenskim razgovorima koji traju koliko i vožnja s kraja na kraj grada. Da takvi isti novac koji potroše na mobitele, razgovore i glupavi fejs usmjere na obrazovanje i putovanja, svijet bi bio bolji.


Jasno, ništa od ovoga što sam napisao nije bistro ni prihvatljivo mlađima od cca 30 godina starosti (taman vrijeme kad je došao VIP i kada su mobiteli postali dostupniji kod nas).

 

 

 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

Ljudi su pobenavili za tim mobitelima tj mobitel je postao nacin komunikacije sto je lose,svi stalno laju i bulje u to.Uostalom fiksni je bolji

jer ne zraci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
propuhmajstor kaže...

fiksna telefonija je jeftinija od mobilne. ljudi se bahate novim modelima mobitela i pričaju skuplje no što bi pričali običnim fiksnim telefonom. osobno nemam potrebu biti neprestano dostupan baš svakome, kao što nisam bio dostupan ni ranije kada nije bilo mobitela (i to već samim izlaskom iz stana). dogovor je bio dogovor i nije bilo ovog prenemaganja kao što je to slučaj danas. U nekim slučajevima je mobilni telefon prednost, ali je priličnom broju ljudi koje susrećem u tramvaju tek običan alat za maltetiranje okoline kretenskim razgovorima koji traju koliko i vožnja s kraja na kraj grada. Da takvi isti novac koji potroše na mobitele, razgovore i glupavi fejs usmjere na obrazovanje i putovanja, svijet bi bio bolji.


Jasno, ništa od ovoga što sam napisao nije bistro ni prihvatljivo mlađima od cca 30 godina starosti (taman vrijeme kad je došao VIP i kada su mobiteli postali dostupniji kod nas).

 

 

Mobitel imam isključivo zbog posla zato jer su mi rekli da MORAM biti dostupan 24 sata dnevno 7 dana u tjednu. Inače bih ga najrađe bacio što dalje od sebe svom snagom.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Ostajem pri mogućnostima fiksnog telefona (i Skypea), rađe nego kod mobilnog telefona. Mobilni telefon imam za 3 poziva dnevno...
15 godina
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Check kaže...
Fermi kaže...

Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.

prijedi na iskon, ja kako sam prešao nemam nikakvih neugodnih iskustva, flat rate, tv za nekih 170 kn

Iskon je odavno t-comov, i ako možeš imati tcom mozes imati i iskon.

jokaCRO ingame
13 godina
offline
Zbogom fiksnom telefonu

klasicni fixnjaci ce nestat jako brzo a zamjenit ce ih voipnjaci

a jos malo pa ce i na mobovima zavladat skype i ostali voipnjaci

osim ako ne budu razgovori za 0 kn prema svim mrezama u zemlji i inozemstvu{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Check kaže...
Fermi kaže...

Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.

prijedi na iskon, ja kako sam prešao nemam nikakvih neugodnih iskustva, flat rate, tv za nekih 170 kn

svi ostali operateri nisu ni priblizno rašireni kao T-com ... ja sam u predgrađu Zagreba pa mi apsolutno ništa drugo nije dostupno - normalno da je neosnovano očekivati optiku između privatnih kuća, ali nedostupnost ostalih providera koji se nude preko telefonske linije mislim da nije previše za očekivati, a ni tog nema.

 

Tak da super onima koji mogu uzeti B.net ili Iskon, ali takvi su kad se gleda država u debeloj manjini

15 godina
offline
Re: Zbogom fiksnom telefonu
red_bull kaže...
Check kaže...
Fermi kaže...

Zbogom my ass. Imam T-com flat internet i 4mb/s brzinu. Mjesečna pretplata za telefon mi je 79kn. Flat rate i brzina su zajedno 180kn. Znači 259kn total. Nazovem ja prije par minuta T-com i pitam ih da li je moguče otkazat fiksni telefon i zadržat internet. Kaže mi operater da je moguče ali da tada brzina pristupa poskupljuje za dodatnih 70kn. Znači bez telefona internet bi me koštao 250kn. Pa sad recite je li mi isplativo ostat bez telefona za 9 kn uštede? Eto opet operateri nađu način kako se namirit i zaobič zakon.

prijedi na iskon, ja kako sam prešao nemam nikakvih neugodnih iskustva, flat rate, tv za nekih 170 kn

Iskon je odavno t-comov, i ako možeš imati tcom mozes imati i iskon.

Nije bas uvijek (bar bio) slučaj - za bas sadašnje stanje ne znam - ali iako je T-Com vlasnik iskona ne znači da je iskon doslovce postao dio T-Com, i dalje ima svoju infrastrukturu samo je tvrtka u vlasništvu T-Coma - ne znači automatski da u svakoj centrali u kojoj T-Com ima opremu za ADSL ima i Iskon.

16 godina
online
Re: Zbogom fiksnom telefonu
Fala bogu pa sam zbrisal u Austriju gdi peglam 16 megabita za nekih 170 kn bez fixne telefonije.
Problem kod mene je kaj je TV skup a dobije se debela kita. 19,9 € dojde TV koji ima 110 kanala a kanali su katastrofa. 9.9 € kosta HD gdi imam tridesetak kanala i to sve neko smece tipa Pro7 RTL Sat1 a za jos 9.9 € mogu uzet history, discovery espn classic.
Za 4.9 € ima paket sa serijama gdi mogu gledat skoro sve serije na svijetu kad god ocu koju god sezonu ili epizodu ocu.
TV pretplata koju placam drzavi je 22 eura ak se ne varam ;). Kolko je kod nas u HR mozda 11 eura ili?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice