Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

poruka: 21
|
čitano: 3.295
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j".
8 godina
neaktivan
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j
Ocekivao sam da ce lobjediti LG zbog iskoraka u dizajnu.
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
XY Premium ima 68.4% screen-to-body ratio a drugi su uspjeli i 78%, dok je prosjek 73%
 
5 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
mat kaže...
XY Premium ima 68.4% screen-to-body ratio a drugi su uspjeli i 78%, dok je prosjek 73%

 I kakve to veze ima s bilo čim? Najprodavaniji mobitel ima manji screen to body, 100% sam siguran, i mislim da znaš ko kojem se radi.

samo nešto struže..
14 godina
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

Od svih predstavljenih flagshipa ovo je valjda jedini koji nikad nebi kupio

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 9 hvala 0
12 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
baso533 kaže...
mat kaže...
XY Premium ima 68.4% screen-to-body ratio a drugi su uspjeli i 78%, dok je prosjek 73%

 I kakve to veze ima s bilo čim? Najprodavaniji mobitel ima manji screen to body, 100% sam siguran, i mislim da znaš ko kojem se radi.

 itekako ima veze, netreba mi tacna za rezanje gore i dole na mobitelu.

16 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
baso533 kaže...
mat kaže...
XY Premium ima 68.4% screen-to-body ratio a drugi su uspjeli i 78%, dok je prosjek 73%

 I kakve to veze ima s bilo čim? Najprodavaniji mobitel ima manji screen to body, 100% sam siguran, i mislim da znaš ko kojem se radi.

 ima.

pogle stare HTC mobitele, odvratno

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
KingNothing kaže...

Od svih predstavljenih flagshipa ovo je valjda jedini koji nikad nebi kupio

 Od svih predstavljenih flagshipa ne bi kupio niti jedan jer me i trenutni mobitel(i) služe sasvim odlično. A i kad budem kupovao novi, 100% sam siguran da to neće bit neki flagship.

 

PS pitanje za ove što imaju flagship mobitele: šta radite vi na mobitelu da vam treba 8/10 jezgri i 4/6/8GB RAM?

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
15 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Lol
Ubost ce se na coskove?!?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
dark_wizz kaže...

 Od svih predstavljenih flagshipa ne bi kupio niti jedan jer me i trenutni mobitel(i) služe sasvim odlično. A i kad budem kupovao novi, 100% sam siguran da to neće bit neki flagship.

 

PS pitanje za ove što imaju flagship mobitele: šta radite vi na mobitelu da vam treba 8/10 jezgri i 4/6/8GB RAM?


Ne znam za ostale, ali evo zašto meni služi Xperia Z5 Premium:

DrodiEdit - editiranje/popravljanje programskog kôda direktno na serveru/cloudu
Control Panel for cPanel - Administracija web servera
MailChimp - upravljanje mailing listama
QRSMobile - upravljanje WiFi extenderima u firmi i doma
Sony Video & TV SideView - daljinski upravljanje Sony Bravia TV uređaja kod kuće
Microsoft Word/Excel/PowerPoint - brzinsko otvaranje/korekcija ugovora/dopisa -> printanje na WiFi printer
Microsoft Office Lens - Scanner dokumenata
Tečajna lista - dobro dođe kad putujem vani
Demano - obračun osobnih dohodaka, služi mi za kalkulaciju bruto/neto
Fender Tune - uštimavanje akustične / el. gitare (sviram za svoj gušt)
Google Keep - zabilješke sinkronizirane sa  ostalim uređajima
FTP Server - prebacivanje fileova komp-mob bez žice
Moon+ Reader - čitanje stripova i knjiga kad sam na putu
Novine.hr - volim biti u toku
PlayStation App - kupovina igara djeci za PS4
Marvin - ZX Emulator, volim zaigrati Saboteur, JetSetWilly
MojTV - TV raspored
HRTi - za pogledati vijesti kad sam u inozemstvu

Tu su još navigacija, video i audio player, kalendar/podsjetnik rođendana/godišnjica/rokova u firmi... Znam mob napuniti serijama, pa ih gledati u avionu ili ih kod kuće streamati na TV...
Ukratko, laptop tj. ultrabook ide sa mnom samo ako idem na duži put, za sve ostalo tu je smartphone. 

Back2Topic: Mislim da je nova Xperia zasluženo proglašena naj uređajem. Fan sam Sonya upravo zato što uređaje (posebno gornju klasu) lijepo zaokruže u cjelinu, imaju dosta dugu podršku za razliku od nekih razvikanih...   

15 godina
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

nekim cudom nije "domaca" noa 

 
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Luciano kaže...

Ne znam za ostale, ali evo zašto meni služi Xperia Z5 Premium

 A-ha, ti si onaj dosadni snob. Gotovo sam te zaboravila. :)

vocap, bičz?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Da snob? Turbo snob! Hoćeš se provozati sa mnom u mom 12 godina starom Francuzu, da vidiš kakav oldtimer vozi snob? ;-)
11 godina
neaktivan
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

Imam obični XZ i mogu reći da je riječ o najdorađenijem flagshipu koji sam ikad koristio, a imao sam niz HTC M-ova do sad, nemjerljivo bolje ukupno iskustvo.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

Ogromno oštrih rubova i kuteva. Pa kud s tim?

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
dark_wizz kaže...
KingNothing kaže...

Od svih predstavljenih flagshipa ovo je valjda jedini koji nikad nebi kupio

 Od svih predstavljenih flagshipa ne bi kupio niti jedan jer me i trenutni mobitel(i) služe sasvim odlično. A i kad budem kupovao novi, 100% sam siguran da to neće bit neki flagship.

 

PS pitanje za ove što imaju flagship mobitele: šta radite vi na mobitelu da vam treba 8/10 jezgri i 4/6/8GB RAM?

 meni treba zbog instagrama i fejsa. 

PSN - darklydexter
16 godina
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

Najbolji rookie mobitel godine je Noa H10... joj cek, nisu nam platili za tu reklamu. Alo, Hangar, jel moze pune tacke pred vrata? Ha? Moze? Ok, trpaj! :)

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
A najmanje ste o njemu pisali.
Samo s8, g6....
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Ne znam o kojem telefonu pišeš?
14 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Zadnji Sony koji sam koristio je bila Xperia Z i mogu slobodno reći da mi je to bio najlošiji smartphone u zadnjih par godina.
Uz loš TN display, uzašno lošu vidljivost na suncu, odvratno loš dizajn (ok zamišljen, ali zbog dizajna nisi mogao naći pošten case, a uzmimo u obzir da ne koristim one tržnica kejsove za pesestak kn već od provjerenih brandova) do užasne osjetljivosti na otiske prstiju (priznajem da sam tu picajzla i da pazim na uređaj).
Display su sigurno ispravili, ali se nadam da su i malo više poradili na materijalima kod završne obrade, a ne da ti uređaj izgleda kao da si jeo prase i onda onako najsirovije brljao s rukama po njemu (oni materijali su im stvarno bili odvratni tj. ne dopustivi za tu klasu uređaja).
Šteta što nije cca 5,8", no svatko zna šta mu je najbolje.
5,8" mi je nekako idealna dijagonala za smartphone, uz dobru bateriju i dobar hardware...nekako mi trenutno Mate 9 izgleda najbolje i mislim da bezveze čekam nove uređaje i da bi trebao uzeti Huawei (jedino su mi malo čudni pošto nisu u početku naveli koju zaštitu ima display).
Prošla godina je bila uzašno dosadna i nije donijela niti jedan zanimljivi uređaj, ali ova izgleda obećavajuće i to kod svih brandova.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službe
Stvarno Bug je jedva spomenio ovaj mobitel... gube se izgleda. Kad vidim bugovce onako skupa izgledaju mi kao copor starih olinjalih vukova. Pogotovo Rosandić.. ;)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Žiri GSMA-a u kojem je predstavnik Buga službeno j

Velika je stvar, što naš bugovac ima priliku sudjelovati u žiru. 

To znači da BUG kao magazin nije samo medije od lokalnog ili regionalnog značaja, nego i od međunarodno na puno većoj razini.

Svaka čast, bugovci moji!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice