Znanošću protiv internetskih trolova

poruka: 8
|
čitano: 1.702
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanošću protiv internetskih trolova".
11 godina
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

LOL, umijesto da se borite protiv nas, jednostavno slozite sustav tako da nam torale ne bude interesantno, nismo mi krivi sto je sustav kriv :D

tako da, algoritam ili ne, uzaludna vam borba :D dan nece biti duzi, djep vam nece biti puniti a i frustracije koje vam se glavom muvaju nece biti umanjene :D garatirano :D

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

Znači li to da ćemo napokon saznati da li je Sinatra trol?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Znanošću protiv internetskih trolova
Wooki kaže...

Znači li to da ćemo napokon saznati da li je Sinatra trol?

 A neznaš inače?
A bilo bi fora da i ja dobijem znanstvenu trol potvrdu. Bug, kaće to na forum de se čekiramo?
Ovo mi je gotovo jednako bitno kao predispozicija za dobijanje dijabetesa tipa2.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

majkomila, ovaj na ilustraciji isti ja. čak je i boja kože pogođena. jedino imam dell 24 monitor. no to se uklapa ukupno u ovih 80%. strašan je taj algoritam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

Znanošću protiv internetskih trolova??? samo ih stavite na ignore i to će ih ubiti :)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

Super ste sliku odabrali :)

Zovite me box
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Znanošću protiv internetskih trolova

 

Dakle

 

... znanstvena debata o tome završila i svako ko bude imao drukčije mišljenje o bilo kojoj temi biti će automatski proglašen trolom, te u najkraćem mogućem roku (24h) biti izdvojen iz ugroženog stada i priveden sucu za internetske prekršaje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Znanošću protiv internetskih trolova
LudaRajcica kaže...

LOL, umijesto da se borite protiv nas, jednostavno slozite sustav tako da nam torale ne bude interesantno, nismo mi krivi sto je sustav kriv :D

tako da, algoritam ili ne, uzaludna vam borba :D dan nece biti duzi, djep vam nece biti puniti a i frustracije koje vam se glavom muvaju nece biti umanjene :D garatirano :D

Ti si jako loš primjer trola, samo si naporan, isto kao i Sinatra i onaj Danyel.

 

Na forumu ne postoji pravi trol, sve neka dječica i n-ti multići od jednih te istih likova koji lete brže nego trinaestogodišnjakinje na Rozgin koncert.

 

Najbliže trolu je Mentalist ali nije ni on niš spešl. Tonči je mučki provokator i također poprilično blizu definiciji trola...

 

OnT - ovaj algoritam bi trebalo prepraviti da hvata spammere (one silne sa dojavama po Indexu, npr.). Oni su daleko veći problem.

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 23:43 (Sum_of_all_fears).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice