Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

poruka: 30
|
čitano: 5.244
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i".
16 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

ajmo svi u bandwagon!

tesko je reci dal je prolazni trend kad jos nije ni zazivjelo.

sjetimo se 3D-a, forsirali su ga toliko da su ga na kraju preforsirali i polako pada u zaborav.

izgleda da je VR novi gimmick

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja

No što ako se dogodi veliki bum holograma, i onda VR bude onako postrani... imali smo VR naočale još valjda 90-tih nikad nije bilo masovno popularno. Naravno da je današnja VR tehnologija naprednija, ali opet tu su hologrami koji su atraktivniji...

Zanimljiva će biti borba Holo vs VR.

15 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

VR definitivno nije "gimmick" na način kao što je to bio (i još jest) običan stereoskopski 3D, kojeg nalazimo na 99% današnjih televizora. Ako si uopće isprobao pravi VR onda znaš koliki potencijal ima i kako se sve može promijeniti s njime - naravno, možda ne odmah s ovim početnim uređajima, ali kroz koju godinu svakako.

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
nixass kaže...

ajmo svi u bandwagon!

tesko je reci dal je prolazni trend kad jos nije ni zazivjelo.

sjetimo se 3D-a, forsirali su ga toliko da su ga na kraju preforsirali i polako pada u zaborav.

izgleda da je VR novi gimmick

 Prijatelju mi živimo u 3D-u šnjo šnjo šnjo

Dobar grah se daleko cuje
8 godina
odjavljen
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

 

Battlelog: Glavas_ZG
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

Žalim one koji su uzbuđeni zbog novih mobitela, bržih diskova i grafičkih, tastatura i miševa. Lol. Internet of things

Jedino što grije krv u mojim žilama je VR. Ako ne zaživi, postat će RL najzanimljiviji, s obzirom da je internet totalno dosadio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

Hype je ogroman al nebi ja vr setove osudio na uspijeh. Izlazi bar godinu dana prerano. Hardware za pokretanje igra za vr (nemojmo se zavaravat ako medju gamerima ne zazivi, osudjeno je na poropast) treba bit najbolji na trzistu. Svi su se nesto uzgoropadili oko cijene seta od 500 eura, a treba ti komp on minimalna 1000, a realno 1500+ eura za pokretanje istog. Ogromna je lova u igri i naravno da veliki igraci vr guraju kolko mogu,al puno je realnih prepreki za masovno prihvacanje vr-a.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

Ova slika vas nimalo ne zastrašuje?

 

http://i.imgur.com/mUfbBfn.jpg

Swedish latin super funk.
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
sirka666 kaže...

Ova slika vas nimalo ne zastrašuje?

 

http://i.imgur.com/mUfbBfn.jpg

 Znam da Zuckerberg nije najljepsi momak na svijetu, ali govoriti o zastrasivanju je malo pregrubo.

WordPress ❤
13 godina
neaktivan
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

@OriginalEXE

Kolega, vjerujem, aludira na sumornu sliku "polu ljudi-polu hibrida" koji vegetiraju sjedeci s "nakačenim vizirama" na glavi. Baš budi asocijacije na  antiutopisticku viziju iz "Matrixa".........

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
1student kaže...

@OriginalEXE

Kolega, vjerujem, aludira na sumornu sliku "polu ljudi-polu hibrida" koji vegetiraju sjedeci s "nakačenim vizirama" na glavi. Baš budi asocijacije na  antiutopisticku viziju iz "Matrixa".........

 Ma znam, malo ga trollam :)

WordPress ❤
11 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

nema sanse da ja to nakljetim na glavu ikada.kao niti 3d naocale u kinu

 

kad izmisle hologram nema frke

 

ovi gore izgledaju ko retardi

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
GSP kaže...

nema sanse da ja to nakljetim na glavu ikada.kao niti 3d naocale u kinu

 

kad izmisle hologram nema frke

 

ovi gore izgledaju ko retardi

 Znaci tebi je u cijeloj stvari najbitnije kako ti izgledas? Nemam mi taj tvoj argument bas smisla.

WordPress ❤
16 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

Koja je razlika VR-a naspram 3D naocala? Jedino sto imas 360 perspektivu,a i glavobolja ce isto biti zagarantirana. Zabavno dan-dva i onda dosadi kao i svaka igračka.

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Romano kaže...

Koja je razlika VR-a naspram 3D naocala? Jedino sto imas 360 perspektivu,a i glavobolja ce isto biti zagarantirana. Zabavno dan-dva i onda dosadi kao i svaka igračka.

 Jesi ti ikada probao VR? Zvuci mi kao da nisi.

WordPress ❤
15 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Romano kaže...

Koja je razlika VR-a naspram 3D naocala? Jedino sto imas 360 perspektivu,a i glavobolja ce isto biti zagarantirana. Zabavno dan-dva i onda dosadi kao i svaka igračka.

Ja znam kakva je razlika između tebe i nekoga tko nije uopće isprobao VR iz prve ruke - Baš nikakva.

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 13:22 (mrsmith).
11 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
OriginalEXE kaže...
GSP kaže...

nema sanse da ja to nakljetim na glavu ikada.kao niti 3d naocale u kinu

 

kad izmisle hologram nema frke

 

ovi gore izgledaju ko retardi

  Znaci tebi je u cijeloj stvari najbitnije kako ti izgledas? Nemam mi taj tvoj argument bas smisla.

  da.ako budem izgledo ko debil-retard-nolifer kad cu prestat biti djevac?

11 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

ja sam to probao u onom 9d kinu?većini ljudi to je super ali se meni vrtilo od toga,isto kao sto me glava boli poslije 3d kina

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

ne znam dali će VR zaživjeti, dali je došao prerano ili ne, ne znam kakvo je iskustvo jer ga nisam koristio pa ne mogu pričati, ali jedna stvar me veseli, a to je da ako VR i zaživi glavni igrač na tom polju neće biti Apple, jer da su ga oni prvi "isfurali" sigurno bi oko sebe okupili glavne igrače na tom polju i onda taj svoj svijet zatvorili za druge, ovako kad su to Samsung i Facebook mislim da ima nade da i drugi uđu u igru i onda je to uvijek puno bolja situacija za nas konzumente.

 

Naravno Apple ne treba nikad otpisivati, ako oni tu nešto nanjuše nebi me ni začudilo da ulete unutra sa proizvodom koji je miljama bolji od konkurencije i lakše se koristi. Ali valjda je dosad Samsung i ostatak ekipe naučio lekciju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
GSP kaže...

  da.ako budem izgledo ko debil-retard-nolifer kad cu prestat biti djevac?

 Znaci to te brine? Pa imas servise koji tome sluze, nemas brige.

WordPress ❤
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Nisam znao da je cuki tata vr'a, covjek nauci nesto novo svaki dan. :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Nisam znao da je cuki tata vr'a, covjek nauci nesto novo svaki dan. :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja S7 i

Pa isprobao sam 3D nVidia koncept.Zabavno 2 dana i onda sam prodao citav set jer mi mi je lubanja pocela pucati nakon 5 sati igranja/gledanja. VR je slican princip.2 ekrana.1 na svakom oku. I jos kosta 700$.Za te pare uzmes G-Sync monitor boli glava

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Romano kaže...

Pa isprobao sam 3D nVidia koncept.Zabavno 2 dana i onda sam prodao citav set jer mi mi je lubanja pocela pucati nakon 5 sati igranja/gledanja. VR je slican princip.2 ekrana.1 na svakom oku. I jos kosta 700$.Za te pare uzmes G-Sync monitor boli glava

 Znaci probao si tehnologiju koja veze nema sa VR-om i donio zakljucak da VR ne valja? 

WordPress ❤
15 godina
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Romano kaže...

Pa isprobao sam 3D nVidia koncept.Zabavno 2 dana i onda sam prodao citav set jer mi mi je lubanja pocela pucati nakon 5 sati igranja/gledanja. VR je slican princip.2 ekrana.1 na svakom oku. I jos kosta 700$.Za te pare uzmes G-Sync monitor boli glava

Koji si ti car.

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
sirka666 kaže...

Ova slika vas nimalo ne zastrašuje?

 

http://i.imgur.com/mUfbBfn.jpg

  omg

Battlelog: Glavas_ZG
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Jesi ti vidjeo te VR naočale iz 90tih? Da jesi, znao bi da to nisu bike naočale već čitav sustav koji je zauzimao pola velike hale. VR tek kreće..barem onaj za normalne korisnike.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
A netko mora upravljati, to je tako..upropastiti će auto industriju, nitko više neće ići raditi, raditi ćemo virtualno (neki već i rade "virtualno" , bio sam u MUPu neki dan pa me još drži veselje)..ode i naš turizam, lavor vode za noge, VR na oči i GO može krenuti.. :P
Ajd sada ozbiljno, OK je stvar, imam Gear VR i skroz je u redu uređaj, mlađi brat će biti još i bolji..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerbergovim nastupom na premijeri Galaxyja
Kakve veze ima nVidijina tehnologija sa VRom? A još bitnije, kakve veze ima G-sync sa VRom?? Al' ga i ti lupaš bezveze, misliš i jedno i drugo prikazuje šarene sličice pa ke to valjda isto. Dobro da tricikl nisi usporedio sam VR tehnologijom...pa i na njemu možeš putovati i gledati šarene slike..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice