Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja novih i

poruka: 10
|
čitano: 2.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja novih i".
8 godina
offline
Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja novih i

Pitanje za Iphoneovce

 

Veselite li se ovim nadogradnjama ?

 

-----------------

 

Koliko ja vidim, iphone bude jos dugo imao svoj veliki zub koji ekran poružnjuje, sučelje je skoro isto kao i prije, inovacija je to da će izbacit imena aplikacija.

Nitko od iphoneovca se ne raduje

Brzom punjenju (i dobis punjač uz smartphone)

Ekran bez zuba ili rupe - dolazi ta era, evo Xiaomi i Oppo su predstavili tu tehnologiju, navodno bi Mi mix 4 trebao imati tu tehnologiju tj da kamera bude ispod ekrana.

Senzor otiska prstiju ispod ekrana, vjerojatno dobi iphone a možda ne. to je jos mutno. ali Androidi to imaju neko vrijeme samo se to još spušta na jeftiniju klasu smarpthonea

 

 

I na kraju vjerojatno vam se isplati dati 8000 kuna ili više, ovisi o modelu da imate isti zubati smartphone 5 godina. Glavno da je stabilan, bez bugova , ponekom sitnom inovacijom.

 

2 Da
2 Ne
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov

Neces valjda hodati ulicom sa proslogodisnjim model koji se drasticno razlikuje od prethodog ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
Fast charge postoji već par generacija, a ne vidim razloga zašto bi ugrađivali otisak prsta opet kad FaceID radi izvrsno. Notch je ruglo koje jedva čekam da nestane, no očito se većina proizvođača povela za time.
Cijene su otišle previsoko, pogotovo u EU, no može se naći povoljnije pogotovo ako ti netko ide u SAD pa tamo kupi.
Sto se noviteta na iOS-u tiče najviše se veselim iPadOS-u koji donosi nekoliko sjajnih mogućnosti.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
Sto je po tebi fast charge?
Kad uzmeš punjac sa ipada i napunis citavih 3Ah za čak sat i pol?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov

Fast charge se može tako zvati samo ako dežurni Apple kritičari to odobre 😉

 

Za iPhone je to 50% u pola sata (https://support.apple.com/en-us/HT208137), no iskreno nikad nisam probao jer još od doba kad sam koristio Sony i druge uredjaje sam navikao da navečer ustekam telefon i uzmem ga ujutro sa punjaca. Ne znam koje karakteristike zadovoljavaju vas Samsung-ovce i ostale Android-ovce

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
Wow. Za 30 min napuni bateriju od 1821 mAh do cak 50%. Amazing.
12 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
southy kaže...

Fast charge se može tako zvati samo ako dežurni Apple kritičari to odobre 😉

 

Za iPhone je to 50% u pola sata (https://support.apple.com/en-us/HT208137), no iskreno nikad nisam probao jer još od doba kad sam koristio Sony i druge uredjaje sam navikao da navečer ustekam telefon i uzmem ga ujutro sa punjaca. Ne znam koje karakteristike zadovoljavaju vas Samsung-ovce i ostale Android-ovce

 Punjenje cijelu noc nije dobro za bateriju.. iphone tehnoloski i funkcionalno kasni par godina. Sad polako uvode opcije koje androidi imaju vec par godina. Zapravo apple sad kopira ostale, kinezi su inovatori a onda te inovacije i samsung i apple uvrste u svoje utedjaje. a jedino kaj su ostali skopirali sa iphonea je glupi notch koji srecom nestaje.. imao sam i iphone 7 plus neko vrijeme ali nosakanje powerbanka i punjaca stalno sa sobom islo mi na zivce. Kinez od 300$ ima bateriju 4000mAh i fast charging. Jedino mi se kod ios svidja kaj je sucelje simpaticno, ali nije ga moguce nikako podesiti nego kako je. Ko da je televizor. Izostanak bilo kakvih notifikacija, always on screen, adaptiv screen itd ne postoji. Ako nemas sat ns ruci neznas da si dobio neku notifikaciju na mobu dok ga ne uzmes u ruku.. ima tog jos ohoho i stvarno se divim iosovcima da trpe takva ponizavanja. Da nema zabune koristim i ipad, ali to je tek sekundarni uredjaj koji moze imati samo basic funkcije..

Poco F1
5 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
ivanm75 kaže...

 Punjenje cijelu noc nije dobro za bateriju.. ....

 kako ces puniti bateriju cijelu noc? Kada se baterija napuni elektronika iskljuci punjenje i tako moze stajati do sudnjeg dana.....

 

Jos uvijek se provlace mitovi od prije 20 godina.....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
ivanm75 kaže...

 Punjenje cijelu noc nije dobro za bateriju.. iphone tehnoloski i funkcionalno kasni par godina. Sad polako uvode opcije koje androidi imaju vec par godina. Zapravo apple sad kopira ostale, kinezi su inovatori a onda te inovacije i samsung i apple uvrste u svoje utedjaje. a jedino kaj su ostali skopirali sa iphonea je glupi notch koji srecom nestaje.. imao sam i iphone 7 plus neko vrijeme ali nosakanje powerbanka i punjaca stalno sa sobom islo mi na zivce. Kinez od 300$ ima bateriju 4000mAh i fast charging. Jedino mi se kod ios svidja kaj je sucelje simpaticno, ali nije ga moguce nikako podesiti nego kako je. Ko da je televizor. Izostanak bilo kakvih notifikacija, always on screen, adaptiv screen itd ne postoji. Ako nemas sat ns ruci neznas da si dobio neku notifikaciju na mobu dok ga ne uzmes u ruku.. ima tog jos ohoho i stvarno se divim iosovcima da trpe takva ponizavanja. Da nema zabune koristim i ipad, ali to je tek sekundarni uredjaj koji moze imati samo basic funkcije..

Braco, u par redaka si natrkeljao gluposti i gluposti. iPhone 7 godinama punim tako da ga navečer stavim na punjač i ujutro iskopčam i battery health mu je nakon 4 godine na 85%. Što se tiče trajanja baterije zanimljivo je da mnogo veći kapacitet baterije često ne pomaže jer iOS je puno štedljiviji i te priče koje se temelje na sirovim specifikacijama ne drže vodu - iPhone možda nije najbolji po tom pitanju, ali po trajanju baterije je ispred većine Androida ili u istom rangu, uključujući i razvikanu Note seriju.

 

Ne kužim koje notifikacije nemaš na iPhoneu? Osobno su mi notifikacije na iOS-u stvarno dobro riješene i iako ih je banalno lako podesiti možda ti je ipak to prekomplicirano pa proguglaj da nađeš upute.

 

I ne shvaćam što ti znači da iPad ima samo basic funkcionalnosti? Nema windowse ili što mu drugo fali?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Beta iOS-a 13 otkrila datum predstavljanja nov
Trebao si odmah na pocetku teksta napisati da iPhone ima bolje trajanje baterije od vecine androida, time bi prije pogledao koji klaun je napisao tkavu glupost i prestao sa citanjem. Ovako sam izgibio minutu zivota, koju sam odlucio zaciniti sa jos tri da napisem ovo.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice