Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

poruka: 20
|
čitano: 5.898
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone".
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Hmmmmm .... SVIĐA MI SE!! 

 

 

Marketing team zaslužio povišicu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 19:00 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
14 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Uz telefon, ako to uopće bude telefon, ide i 10 grama bijelog praha... Kao i sa bananama i kavom - prvi red su banane/zrna kave, ispod toga heroin i kokain. Powered by CIA.
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

fake, nema Paypal

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Kokobil50 kaže...
Uz telefon, ako to uopće bude telefon, ide i 10 grama bijelog praha... Kao i sa bananama i kavom - prvi red su banane/zrna kave, ispod toga heroin i kokain. Powered by CIA.

 misliš...powdered by CIA ?

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Ovo je kao onaj video monkey business, niko ne vidi majmuna :)

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Bože moj, na što liči ovaj mobitel😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Premium model ce dolazit sa dvije lajne bijelog za šmrkatore: po jedna lajna na svaku polovicu ekrana.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Netrebaju mi ni mobitel ni bijeli prah a za Pablovog brata mi se yebe, s ovim zenskama.😎👌
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 13:44 (David00000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

topla ljudska priča o kriminalcu koji izvjesnom mikiju iz p.v. nije ni do gležnja, koji novac doslovce krvavo stečen (poput tate mesara izvjesne k.g.k.) pokajnički daruje bratu za humanitarnu svrhu oblikovanja i prodaje preklopivog telefona. nije ni čudo da se cure na slici raduju filantropiji koja se u ovom slučaju prelijeva preko rubova. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Ehm, Royole Flexpai sa zlatnim skinom?

 

EDIT:

 

 
 

It s just cornflakes...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 15:15 (Qudek).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Ajar kaže...

topla ljudska priča o kriminalcu koji izvjesnom mikiju iz p.v. nije ni do gležnja, koji novac doslovce krvavo stečen (poput tate mesara izvjesne k.g.k.) pokajnički daruje bratu za humanitarnu svrhu oblikovanja i prodaje preklopivog telefona. nije ni čudo da se cure na slici raduju filantropiji koja se u ovom slučaju prelijeva preko rubova. 

Da parafraziram neke forumaše, barem je nešto napravio s tim novcem, a ne poput ostalih članova obitelji, trošio na travu, a višak zakopao...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
MrBlc kaže...

Da parafraziram neke forumaše, barem je nešto napravio s tim novcem, a ne poput ostalih članova obitelji, trošio na travu, a višak zakopao...

 Slazem se, trebao bi dobiti Zlatnu kunu!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
4 godine
protjeran
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
MrBlc kaže...
Ajar kaže...

topla ljudska priča o kriminalcu koji izvjesnom mikiju iz p.v. nije ni do gležnja, koji novac doslovce krvavo stečen (poput tate mesara izvjesne k.g.k.) pokajnički daruje bratu za humanitarnu svrhu oblikovanja i prodaje preklopivog telefona. nije ni čudo da se cure na slici raduju filantropiji koja se u ovom slučaju prelijeva preko rubova. 

Da parafraziram neke forumaše, barem je nešto napravio s tim novcem, a ne poput ostalih članova obitelji, trošio na travu, a višak zakopao...

 Imamo jednog takvog u ZG-u(ps. banditos)

12 godina
neaktivan
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Zgodna reklama, samo mogli su ubaciti i taj smartphone u nju.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Nitko ne komentira cijenu preklopnog mobitela, koji je jeftiniji nekoliko puta od konkurencije??
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Nitko ne komentira cijenu preklopnog mobitela, koji je jeftiniji nekoliko puta od konkurencije??
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

Pablo kao svaki pravi machiavellista, imao je i dobru i lošu stranu. Dobra strana je prevladala, radi lakšeg poslovanja...

 

Ona, loša... konkurencija diše za  vratom pa ne možeš im valjda podizati stanove, mislim podizao je on njima stanove, ali bili su veliki svega 2 metra išli su na istu dubinu. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartphone

U reklami se niti ne vidi da je to preklopni smartphone. Niti da je to upće smartphone. Vidi se samo zlatna (pozlaćena) stražnja strana.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
dd.inc kaže...
Nitko ne komentira cijenu preklopnog mobitela, koji je jeftiniji nekoliko puta od konkurencije??

 Mislim da je Qudek ispravno prepoznao model (Royole Flexpai). Taj uređaj, ako se ne varam, ima čast da je bio prvi predstavljeni i dostupni smartphone sa savitljivim ekranom, ali je pobrao prilično nepovoljne recenzije kao nepodesan za svakodnevnu upotrebu i Royole ga, koliko vidim, više ne nudi na svojoj stranici. To što se sada rebrand nudi po 3-4 puta nižoj ceni mi je znak da je nešto s njim nepopravljivo loše, zbog čega ga je originalni proizvođač bud-zašto prodao prvoj NN kompaniji koja je htela da im isprazni skladište. Žali bože skupih komponenata.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 14:14 (Ivan(4)).
6 godina
offline
Re: Brat Pabla Escobara predstavio vlastiti smartp
Kokobil50 kaže...
Uz telefon, ako to uopće bude telefon, ide i 10 grama bijelog praha... Kao i sa bananama i kavom - prvi red su banane/zrna kave, ispod toga heroin i kokain. Powered by CIA.

Čim  vidjeh naslov palo mi na pamet da napišem to isto:)...inače mogli bi staviti utor za cjevčicu(s dozatorom) po uzoru na galaxy note...samo cjevčica če imati medicinsku uporabu.

Nakon što se mobitel prisloni blizu nosa iskače cjevčica...dozator dozira odgovarajuču količinu....:)

 

Prvih 1000 kupaca dobijaju na dar godišnju pretplatu za netflix..da mogu pogledati NARCOS i NARCOS Mexico

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 18:43 (HCMAA).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice