Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

poruka: 8
|
čitano: 3.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa".
14 godina
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

Ovo je baš zanimljiva stvarčica.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

Totalno bezveze i još košta 50$  ima puno boljih i jeftinijih 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače
Buhaha kaže...

Totalno bezveze i još košta 50$  ima puno boljih i jeftinijih 

 

 Kao naprimjer?

16 godina
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

Malo je problem ako netko želi pored njega nešto aktivirati ručno. Pretpostavljam da se mora dobro zalijepiti da bude u stanju klikati šteker, a onda smeta ili onemogućuje manualni pristup. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače
Ovakve prekidače sam vidio još prije 5 godina na AliExpresu. Tad mi je bila glupost, a i sad je. Da bi jedan klasičan prekidač za svjetlo napravio "pametnim", trebaju ti dva ovakva govanca. Jedan da pali, drugi da gasi. Dobro, ovaj ima vakum, pa radi sam sav posao, ali koliko vakum može da drži, a da se ne odlijepi ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 0:54 (gavranpero).
12 godina
neaktivan
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

Poželite li potpuno automatizirati vlastiti dom i učiniti ga "pametnim", morat ćete uložiti oveću količinu novca u uređaje koji se spajaju na Internet i koje se potom može kontrolirati na daljinu. Međutim, takav je pothvat obično skup i zahtijeva zamjenu gotovo svih uređaja, prekidača, i ostalih dodataka njihovim pametnim inačicama. Da ne mora tomu baš uvijek biti tako pokazuje uređaj Fingerbot.

Hmm, a sa ovim čudom nebi bilo skupo? Trebalo bi masu ovih polijepiti po kući. Tako da niti je jeftino, niti bi lijepo izgledalo da ovo čudo polijepiš po svim prekidačima... I što bi za prekidače kao onaj za svjetlo trebalo dva ovakva. Jedan da pali, drugi da gasi. Ne vjerujem da bi ovaj dodatak sa gumom bio dovoljan da ponovo ugasi prekidač.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

25 USD sa 50% popusta... Plus nepouzdan ruzan i moras mijenjati ili puniti bateriju a "pravi" smart switch kosta poprilicno manje....

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Fingerbot pretvara obične uređaje i prekidače u pa

kad već imamo veleumnog brisatelja postova (Antiseptikov i moj) koji se sprdaju s ovakvom bezvezarijom, evo (ozbiljne) ilustracije. pa briši, brate, koliko ti srce želi, ako te to čini sretnim. daj i kakav karton usto. valja zlomisli stati na rep, govori veliki brat. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 19:16 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice