Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Diskretn

poruka: 39
|
čitano: 6.948
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Diskretn".
11 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
picajzla0707 kaže...
E da, rgb i šljokice, izlozi kao u robnoj kući, usklađivanje boja... čovjek bi rekao da čita forum od glorije ili mile :(

Kolege samo pokušavaju privući ljepši spol i šepire se lijepim i močnim kučištima i komponentama, nemoj zamiriti.

Pogledaj samo temu "MOJ DESK". Ni meni se ne sviđa ali radujem se zbog njih, kad ih veseli.

 

A ovi forumi pod markerom su puni potencijalno zgodnih i lipih kolegica, nemojmo se buniti, zazovimo ih!

coffe,coffe,coffe.....
4 godine
protjeran
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
ansha kaže...

Fractal u odnosu na prije par godina otisao cijenom 50% gore a kucista ostala isti drek. Nisu losa, al vise ni blizu ne vrijede te novce...

 Slazem se, gledao sam define r6 recenziju na jubitu i svake sekunde je bilo sve bolje i bolje DOK nisam vidio da ne podrzava horizontalno nego vertikalno za gpu.... odmah trazim po jubitu i gledam da je kolicina zraka nedovoljna te je blizu kucistu, tako da kartica gubi 3% performansi. Prije su bili super, ali su se pokvarili da je to strasno, barem meni.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
BlueMax kaže...

 Koji oblik? Box, tower, line? Baracudu ću zanemariti jer smo skoro u 2020. i HDD-ovi nemaju što tražiti u itx računalu.

NZXT H200i si gledao? Pristojno kućište za cca 100€.

 

Tower nikako ne. I ne dam 100 eura za firewall kuciste jbt, svejedno stoji u kutu sobe (trenutno na polici, bez kucista). Iz istog razloga je HDD u pitanju - nije desktop stroj.

Mislio sam neki drlog poput ovoga:

https://www.amazon.co.uk/SilverStone-SST-ML05B-Silent-Mini-ITX-Computer/dp/B00DO47IAY

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Diskretn

Ja sam se nadovezao na onu rečenicu od ranije kako je 113€ nekakav plafon. Za pokupiti razasute dijelove firewalla na jedno mjesto uzeo bi najjeftinije što nađem. Kolega s ima Chiefteca IX-01B i kao jedinu manu mu navodi gutanje prašine. Misli da ga je platio cca 20€.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
BlueMax kaže...

Ja sam se nadovezao na onu rečenicu od ranije kako je 113€ nekakav plafon. Za pokupiti razasute dijelove firewalla na jedno mjesto uzeo bi najjeftinije što nađem. Kolega s ima Chiefteca IX-01B i kao jedinu manu mu navodi gutanje prašine. Misli da ga je platio cca 20€.

 

Ma tih 113 eura mi je za desktop plafon. Za firewall kuciste mi treba samo da drzi sve na jednom mjestu jer ovako izgleda nakaradno.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
Friday kaže...

 

Ma tih 113 eura mi je za desktop plafon. Za firewall kuciste mi treba samo da drzi sve na jednom mjestu jer ovako izgleda nakaradno.

 ovisi kaj ti je dostupno tam po irskama. pitaj u firmi imaju li kakve otpisane krame za ojro-dva ili imate nekakav snoopy.ie (ispostavu njuškala u ispostavi rvacke). jel imaju irci tzv. garažne rasprodaje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 13:34 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
Friday kaže...
ansha kaže...

Fractal u odnosu na prije par godina otisao cijenom 50% gore a kucista ostala isti drek. Nisu losa, al vise ni blizu ne vrijede te novce...

 

Sad bas gledam, svoje Define R5 sam platio 113 eura 2016. Nisam mislio davati toliko para za kuciste ali definitivno mi nije zao. Stvarno sam bio impresioniran kad sam raspakirao kutiju. Ali mislim da je to gornja granica love koju bih gao za kuciste osim da me nesto bas prejebeno i da me izuje iz cipela. S druge strane - vec nekih 3 godine mi na polici firewall stoji u dijelovima (i radi, preko njega idemo na internet). Vec valjda 2 godine gledam da uzmem neko malecko itx kuciste pa eto primam prijedloge (mora imati neku ventilaciju jer se seagate barracuda hdd grije za popizditi).

 Ja sam za Corsair Graphite 600t dao 220 eura prija par godina i nikako da se odvojim od njega i nađem dostojnu zamjenu!Mozda sam samo sentimetalan!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Fractal Design Meshify S2 Black Dark TG - Disk
Ja sam uhvatio fractal arc mini r2 novog za 500 kuna prije 4-5 godina, cjenkao se s vlasnikom neke trgovine u bjelovaru na preporuku kolege s foruma, opremio ga kompletom silent wings ventova i ne treba mi baš ništa bolje
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice