Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake procesora

poruka: 65
|
čitano: 10.446
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake procesora".
9 godina
offline
Re: Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake proce
Shockwave kaže...
Thinker kaže...

 

Tako je, Stjepanj, mogu u nedogled jer za konstruktivnu raspravu želim valjanje argumente a ne kurč€nj€ tipa "moj tata je veći od tvog tate", "AMD je bolji od Intela jer je AMD" itd. jer nismo u vrtiću. Naravno da pišem na i9 9900K jer želim i onih 10-20% vremena što koristim računalo za posao da mi sve leti i da imam zvijer od mašine. Jesi ti još uvijek na 8600K?

 Koliko ti imaš godina?

 

Kakve veze imaju godine?

Mislio sam da su za konstruktivnu raspravu bitni argumenti i činjenice. Očito sam u krivu jer vidim da se pojedinci vode nedozrelim stavovima i da ih neki (kao Jakov) progutaju i puknu nekome palac gore ili nekome dolje bez razmišljanja.

Ako pažljivo pročitaš cijeli thread od početka, vidjet ćeš da iza mojih tvrdnji stoje argumenti. Čak i link i screenshot potrošnje pojedinih procesora. I očitanje temperature mog procesora. Iza vaših tvrdnji stoje samo "AMD je bolji, hladniji, jeftiniji" bez ijednog linka, screenshota, argumenta. I priznajem, jeftiniji je ali ja sam svoj 9900K dobio u kompletu po istoj cijeni koju bih imao i za Ryzen 3700x tako da sam išao na varijantu koja je MENI bolja. Ne tebi, ne Louisu, ne Jakovu.

Ono što je Louis jahao po memoriji, daj molim te googlaj malo Ryzen i probleme s memorijom pa mi javi na kakve sve rezultate nalaziš.

Evo ti primjer: https://www.google.hr/search?sxsrf=ACYBGNQJlZdaGREckOQj9laBK9pIA1iLkQ%3A1571154289896&source=hp&ei=cemlXcnKNIrQrgSeuq7YDw&q=ryzen+not+working+with+ram&oq=ryzen+not+working+with+ram&gs_l=psy-ab.3..33i160.1018.11123..11421...2.0..0.103.2313.24j4......0....1..gws-wiz.......0j35i39j0i203j0i22i30j33i21j33i22i29i30.F9V4JfIptFA&ved=0ahUKEwiJx9bqzZ7lAhUKqIsKHR6dC_sQ4dUDCAU&uact=5

 

Dakle, nekome se nešto ne mora sviđati i može ući u raspravu ali ću se natezati sa svakim tko uđe u raspravu bez argumenata. Ne prihvaćam izjave tipa "ne znaš što pišeš" a da iza ili ispred toga nema niti jedan argument. Nitko od nas ovdje nije glup da ne bi znao što radi. Ili se možda varam?

12 godina
neaktivan
offline
Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake procesora

Pročitaj si postove dvaput pa ćeš shvatiti kakve bedastoće pišeš, a i sad mi je jasno tko si, klasično korištenje multi accounta...

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 18:12 (Shockwave).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake proce
Shockwave kaže...

Pročitaj si postove dvaput pa ćeš shvatiti kakve bedastoće pišeš, a i sad mi je jasno tko si, klasično korištenje multi accounta...

 

Stari moj, i ti si zreo za apaurin kao i ovaj Jakov, 28 godina a tu ispoljava frustracije na forumu. Daj mi jedan primjer tih bedastoća. Bogtemazo, pljuješ i dalje po meni a nisi u stanju ni jednu jedinu tvrdnju potkrijepiti argumentom. Koliko ti to puta moram napisati?

7 godina
protjeran
offline
Re: Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake proce
S obzirom da imaju mali broj ispravnih chipova, procesori su im skupi.

Metoda "ljepilo" od AMD-a daje bolje rezultate, jer "otpada" ima manje i lakse je reciklirati sav waffer.

Tko zna, mozda Intel odluci platiti AMD-u licencu za 7nm dijagrame, da bi ih mogli raditi u svojim FAB-ovima.

Sve u svemu, dobro je. Ima se izbora sta kupiti. Intel nije bog, kao ni nVidija.
Imaju market al nemaju cijene za homo-erectuse.

Svi nesto cekaju.
Ja cekam 4. gen. AMD chipseta 6xx, koji ne trebaju aktivno hladnjenje chipseta, pa da upgradeam prastaru ITX masinu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intel najavio kraj proizvodnje Kaby Lake proce

i3 sandy bridge ? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice