iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

poruka: 44
|
čitano: 12.657
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u ".
14 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Danas je android na tako visokom levelu da ios nema šta tražiti uopće, osim ako ne uzmeš neki krš.

Evo, S5 kojeg sad imam na Oreu a ima i Pie, znači nemam potrebe za boljim mobom, 5 god star mob, promjenio bateriju samo, sa custom romom leti.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
EZY-E kaže...

Danas je android na tako visokom levelu da ios nema šta tražiti uopće, osim ako ne uzmeš neki krš.

Evo, S5 kojeg sad imam na Oreu a ima i Pie, znači nemam potrebe za boljim mobom, 5 god star mob, promjenio bateriju samo, sa custom romom leti.

 Srećom, situacija je još bolja sa telefonima koji dolaze s Oreom i novijim, zbog Project Treble-a, kaj znači da i najjeftiniji Xiaomi može dobit AOSP ROM bez pretežne zaj****** s driverima i ostalim gluparijama :)

11 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Pozdrav, što to točno znači ako imam iPhone SE, da li nakon rujna neke aplikacije neće raditi, da će se mob jako usporiti? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
hrčak kaže...

Pozdrav, što to točno znači ako imam iPhone SE, da li nakon rujna neke aplikacije neće raditi, da će se mob jako usporiti? Hvala

 Sve aplikacije će ti raditi i mobitel će ti raditi kao i do sad. U biti i da Apple omogući iOS13 za iPhone SE ja ga ne bi instalirao. Po dosadašnjoj praksi probleme s novim verzijama aplikacija mogao bi imati tek na 5 godina starom mobitelu.

14 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
hrčak kaže...

Pozdrav, što to točno znači ako imam iPhone SE, da li nakon rujna neke aplikacije neće raditi, da će se mob jako usporiti? Hvala

 Sve radi, samo ne dobiješ taj zadnji update iOS-a, ali i to što kolega kaže..ni ja ga nebi updejtao, ja imam 6s i još uvijek šibam ios 10 i radi ko nov.

13 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Posmatrač kaže...

Koliko teksta da kazes nista ;)

 

Za razliku od tebe ja ne mislim da sam cijeli svijet. Da li ti tvrdis da nikad nikome apple nije brickao uredjaj radi popravke u neovlastenom servisu? Nikad nikome to apple nije uradio? Ja i ti nismoi cijeli svijet. 

 

Mani se ti mene. Komentarisi moje tvrdnje ali mani se mene ;) POrigovaras meni da svoje vrijeme trosim na napadanja applea a ti ga barem duplo vise branis ;) 

 

Sta to google brani svojim korisnicima. Jedan primjer. Ne treba pet i ne mora biti na tvom uredjaju....

Brani ti da ga popravljas gdje hoces? brani ti da ubacis svoju app koju si ti napisao na svoj telelfon koji si ti kupio? Moze i google search ;)

Kolega, ja baratam argumentima, a vi, zagovarate android kao Sveto pismo, i još spamate i trolate u temi 

Kolega, nisi cijeli svijet, ali je za tebe android svijet u cjelini, A NITI JEDAN VLASNIK ANDROID GADGETA NIJE U POTPUNOSTI ZADOVOLJAN ISTIM!!!!! 

Argument mi je za početak Gcam, svi ju hvalite kako je bolja od bilo koje stock aplikacije! 

Da ne spominjem klanje oko procesora, RAM memorije kada govorimo o količini, kernelima, ROM verzijama, boatlader, bloatware aplikacijama, uopće kvalitetom aplikacije na Android platformi spram iOS platforme?! 

Apropos neovlaštenog servisa, vidi se da si "balkanac" i to onaj najtvrđi obzirom navedi mi jedan brend koji proizvodi aute, satove, pa čak i ribičke role koje imaju svoj high level, tko odobrava garanciju ako servisiranje nije učinjeno u ovlaštenom servisu ?! 

Osobno, nikada nisam trebao servis, nikakav, ili mi je pao na tečaju ronjenja pa je otišao kao poklon za dijelove ili poklanjam prijateljima slabijeg imovinskog stanja kada kod mene navrše dvije do četri godine, koiko imam vsć gadget, a iPad je kod mene skorom 5 godina i 5 mjeseci i biti će još barem godinu i pol najmanje! 

Na kraju balada, miješaš kruške i jabuke, kao i obično! 

Guugle učini verziju Android OS operativnog sustava i što, svi osim Guugleta stavljaju "svoj brendirani" android OS ali u godišnje kojem postotku i kojem vremenskom periodu?!?! 

Kada Guugl karikiram 31 listopada učini novi "desert" a recimo HUAWEI ga stavi na 75% svih aktivnih operabilnih gadgeta, i mobitele i tablete, onda ćemo moći o nečemu diskutirati, ovako, baljezgate a skorom nemate blagog pojma o čemu !!!! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Ja sam jedino sa apple proizvodima zadovoljan na duge staze i zato meni vrijede tu lovu (komp/tablet/mob). Sa svime ostalime ispizdim nakon pol godine pa prodaj pa kupuj, meni se to neda nit imam potrebe.
Nekome je skroz obrnuto i to je ok. Nema potreba za djecjim prepucavanjima cije je bolje :D


Btw ja sam bas presao sa SE na osmicu tako da ce bit nova verzija iosa kakogod :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 17:41 (brada09).
Moj PC  
1 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
ATJLučko kaže...
....! 

Apropos neovlaštenog servisa, vidi se da si "balkanac" i to onaj najtvrđi obzirom navedi mi jedan brend koji proizvodi aute, satove, pa čak i ribičke role koje imaju svoj high level, tko odobrava garanciju ako servisiranje nije učinjeno u ovlaštenom servisu ?! 

Osobno, nikada nisam trebao servis, nikakav, ili mi je pao na tečaju ronjenja pa je otišao kao poklon za dijelove ili poklanjam prijateljima slabijeg imovinskog stanja kada kod mene navrše dvije do četri godine, koiko imam vsć gadget, a iPad je kod mene skorom 5 godina i 5 mjeseci i biti će još barem godinu i pol najmanje! 

Na kraju balada, miješaš kruške i jabuke, kao i obično! 

Guugle učini verziju Android OS operativnog sustava i što, svi osim Guugleta stavljaju "svoj brendirani" android OS ali u godišnje kojem postotku i kojem vremenskom periodu?!?! 

Kada Guugl karikiram 31 listopada učini novi "desert" a recimo HUAWEI ga stavi na 75% svih aktivnih operabilnih gadgeta, i mobitele i tablete, onda ćemo moći o nečemu diskutirati, ovako, baljezgate a skorom nemate blagog pojma o čemu !!!! 

 Ti zna koliko je korisnika zadovoljno svojim telefonom? hahahhahah Znas ih sve licno?

Koji ego trip ;)

Koliko pua si vec napisao sta ti imas da to vec i ptice znaju :)

Bitno da izvrces rijeci i lazes i vrijedjas. Kvalitetan sagovornik nema sta :)

 

Postavio si rekord u kolicina teksta da ne kazes nista. Apple bricka mob ako popravljas mimo njih. Ko to jos radi? Apple laze korisnike i 

ljude koji govore drugacije. Svijetao primjer podrske korisnicima nema sta....

 

Sad nastavi pricati kako znas sta misli par miliona ljudi i da ako se tebi nije desilo nije nikome :) Popij lijekove i smiri se malo :) Ima vaznijih stvari od igracki :) A kad narastes mozda skupis para za novije igracke ;)

5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

Demantujte :)

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Dead kaže...
Navodiš taj jedan primjer home buttona. Zar nema nekakve logike sigurnosti radi takav potez. Okay, ima tu kontroverze, ali taj home button može itekako bit sigurnosni čimbenik ako koristiš Touch ID. Ne bi ni meni bilo svejedno da mi neki improvizatori prčkaju po tome. Radije bih to riješio kod ovlaštenog servisera. Ali tebe, čini mi se, muče neke noćne more pa se ujutro digneš na livu nogu i onda opleti po Appleu samo kako bi sve sudionike skrenija u off topic. Administratoru čista jedinica.

 Mene muce nocne more ako kritikujem kompaniju koja ti unisti uredjaj koje je tvoje privatno vlasnistvo? Sta tebe briga sta ja radim ujutro? Krsim pravila foruma? Prijavi me. Ja iznosim tvrdnje i to potkrijepim dokazima i ti jos potvrdis da je to tacno a vi vrijedjate mene licno i ja imam problem? Ja sam u offtopicu a ne smeta ti ATJlucko koji vrijedja mene i post mu nema nikakve veze sa temom al hej on je appleovac 😊 U cemu je tvoj problem i jos nekih ovdje koj dusa boli i licno su uvrijedjeni iako vas ni spomenuo  nisam. Demantuj me iznesi kontra argumente i pricacemo. Ovako se ponasate kao balavci kad im dirnes igracku i cvilite adminu. Smijesni ste i jadni....

Otvorite temu divljenja appleu i ja tamo necu priviriti a u ostalim temamacu pricati sta god ja zelim i pravilima foruma je dozvoljeno itu i ostali tu nista ne mozete....

 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Djeco draga oko čega se vi prepirete, ajd da vas te kompanije plaćaju za to, ali ih besplatno reklamirati i prepirati se zbog njih... odrastite.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
BlueMax kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav, što to točno znači ako imam iPhone SE, da li nakon rujna neke aplikacije neće raditi, da će se mob jako usporiti? Hvala

 Sve aplikacije će ti raditi i mobitel će ti raditi kao i do sad. U biti i da Apple omogući iOS13 za iPhone SE ja ga ne bi instalirao. Po dosadašnjoj praksi probleme s novim verzijama aplikacija mogao bi imati tek na 5 godina starom mobitelu.

 Laz, aplikacije ce prestati raditi nakon godinu dana.

16 godina
online
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

U neku ruku ste obojica u pravu. Problemi obično počnu godinu dana nakon prestanka podrške (tj godinu dana nakon izlaska prve verzije iOS-a koju uređaj ne dobije), a to se obično dešava nakon 4 godine postojanja uređaja, samo će u slučaju iPhonea SE to biti godinu dana brže, jer je on baziran na 6s "platformi" iz 2015.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Ivan(4) kaže...

U neku ruku ste obojica u pravu. Problemi obično počnu godinu dana nakon prestanka podrške (tj godinu dana nakon izlaska prve verzije iOS-a koju uređaj ne dobije), a to se obično dešava nakon 4 godine postojanja uređaja, samo će u slučaju iPhonea SE to biti godinu dana brže, jer je on baziran na 6s "platformi" iz 2015.

 

 

ako se nevaram na ios 7 i dalje rade viber whatsapp i sve takve aplikacije, a sada smo na ios12, tako da sumnjam da ce za godinu dana SE imat problem sa aplikacijama. 

ios6 je kritican jer to bio zadnji ios prije nego su skroz sve izmjenili ali to je vec sad "prethistorijsko".

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice