iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

poruka: 44
|
čitano: 12.653
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u ".
6 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Sramota za jednu tako veliku firmu. Ali, razumijem da moraju povecati prodaju kako god znaju.

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

kuhar je tamo šerif od 2011., feudalno naslijedivši svetog rahmetli stevu, te je prema tome još zastarjeliji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Istina, ali Jabuka mijenja korisnike, ne sefove.
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

U cemu je uopste problem? Neces imati najnoviji IOS? Jaka stvar... KAo da donosi nesto posebno bitno... novi keyboard? hehhehehe radi toga se ne bi ni trudio stisnuti na update......

16 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

I dalje ima duži update support od bilo kojeg androida... (koristim android jer mi je apple preskup, al činjenice su činjenice) 

 
11 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

Al je isto cinjenica da ono sto ti imas na androidu na ios nece doci tamo negdje do ios 17 ili kasnije.... 

7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Posmatrač kaže...

U cemu je uopste problem? Neces imati najnoviji IOS? Jaka stvar... KAo da donosi nesto posebno bitno... novi keyboard? hehhehehe radi toga se ne bi ni trudio stisnuti na update......

 Pa nije problem sam po sebi, nego sto neces vise moci instalirati aplikacije sa app storea (ne odmah, naravno). Ja sam pokusao na iPhone 4 da instaliram What's Up i kaze Apple ne moze.

5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

16 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Ovo su samo spekulacije jos uvijek...
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

14 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Znaći izbacit će support za 3 generacije iphonea odjednom.

Life is great
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Marko kaže...
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

 Ali nije problem u googleu, samsungu niti htcu vec viberu ;) U tome je razlika... Zasto apple kaze ne moze ako viber podrzava taj telefon ili verziju IOS-a? 

 

https://androidapksfree.com/viber/com-viber-voip/old/

Biras verziju koja radi, instaliras i voila ;)

6 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Apple biva Apple... nista cudno :/ iako mislim da i dalje ima veci support od androida ali dobro...

 

Ja imam xs... ali mi je sljedeći ovaj ako sve bude OK : https://puri.sm/products/librem-5/

 

samo da ne za*ebu...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

Taj famozni support koji ti moze brickati telefon kad mu se sprde.... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Aki kaže...

I dalje ima duži update support od bilo kojeg androida... (koristim android jer mi je apple preskup, al činjenice su činjenice) 

 Trenutno imam iPhone X i S9 i taj support mi je smiješan, iskreno prije X sam imao iPhone 7, ja između tih verzija iOS-a ne vidim nikakvu razliku, niti u brzini niti u izgledu. Nisam 2,3 godine koristio iPhone i kao da se ništa nije promijenilo u tom vremenu osim broja verzije.

7 godina
online
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Marko kaže...

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

Premda, makar ti uređaji nemaju službeni update, kod Androida je prednost kaj možeš svašta neslužbeno instalirat.

Npr. za spomenuti Galaxy:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s-i9000

(Android 7 sam probao na njemu, radi super).

Tak da je tu zapravo Android u prednosti, jer kod većine Android mobitela imaš službeni update kroz kraći period, ali i poslije imaš neslužbeni update, dok kod iphonea imaš duže update, ali poslije imaš neupotrebljiv uređaj kad prestane podrška aplikacija.

Tak da nije sve tak jednostavno...

E da, s problemom Whatsappa sam se sreo proje dvije godine, kad me jedan lik maltretirao da mu ga instaliram na iphone 3GS.

Naravno, ne ide ni s jailbreakom, dok se na 4 da još s jailbreakom (zapravo, baš pogledah, ne da), tak da se da još mobitel iskoristit, šteta bacit, bar ja ne bacam dok god je ispravan.

A tu je Android u debeloj prednosti, jer imaš softverski upotrebljiv uređaj zapravo puno duže, kod nekih i službenim putevima, ali uvijek sigurno neslužbenima.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 17:36 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Apple je uvidio da ekipa ne kupuje nove iphone svake godine. A i sta ces kad ti whatsapp jednako dobro radi na 6s i na X.
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Meh, ovih nekoliko novijih iphone modela ne mogu smislit zbog nekoliko stvari a to su: zadnje staklo koje inače ne mrzim ali na iphoneu to izgleda kao neki žele, onda raspored kamera od kad su počeli ugrađivati dvije (isto vrijedi i za android mobitele, odvratno) i notch.

Sad još k tome treba dodat da je iphone skuplji a jednako brz (ako ne i sporiji) u radu od flagship android mobitela i onda još najave gašenje podrške za 5s, 6, 6s itd. a čujem i da updateovi za ios nisu više šta su nekad bili.

Apple definitvno kaska čak i u stvarima u kojima su bili najjači. Prije me je uvijek privlačio dizajn iphonea, pa ona fora sa duplo manjom baterijom i duplo manje jezgri a uvijek ispred androida, pa jednostavnost ios-a i kako sve uvijek funkcionira..ali svi ti razlozi žestoko bljede i iphonei mi sve manje privlače pažnju. Šteta. 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Nevjerojatna količina budalaština se može pročitati na ovom forumu!

 
4 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Npr?
13 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Posmatrač kaže...
Marko kaže...
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

 Ali nije problem u googleu, samsungu niti htcu vec viberu ;) U tome je razlika... Zasto apple kaze ne moze ako viber podrzava taj telefon ili verziju IOS-a? 

 

https://androidapksfree.com/viber/com-viber-voip/old/

Biras verziju koja radi, instaliras i voila ;)

Glupost No1! 

Posmatrač kaže...

Taj famozni support koji ti moze brickati telefon kad mu se sprde.... 

Glupost No2! 

Posmatrač kaže...
Npr?

Uvjeren sam da je dosta za ovo jutro i početak dana ?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Aki kaže...

I dalje ima duži update support od bilo kojeg androida... (koristim android jer mi je apple preskup, al činjenice su činjenice) 

 A što znači "update support"?

Da ćeš za par godina na svom starom iPhoneu dobiti featurese koje je Android imao kad ti je taj iPhone bio mlad?

Da ćeš dobivati redovite sigurnosne zakrpe? Vidiš, ja poznajem čovjeka koji je dobio sedmicu na lotu ali ne poznajem čovjeka koji je imao doživio neku štetu zbog sigurnosnog propusta na mobitelu.

Da ćeš dobivati redovna usporavanja? Po dosadašnjoj praksi četvrta verzija OS-a iPhoneu donosi neupotrebljivost. 

 

iPhone 7 je mobitel predstavljen krajem 2016. Dakle 2.5 godine star. Kad dođe iOS13 biti će 3 godine star. Znači trajanje podrške jednako Googleovim Pixelima. 

 

5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...
Marko kaže...
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

 Ali nije problem u googleu, samsungu niti htcu vec viberu ;) U tome je razlika... Zasto apple kaze ne moze ako viber podrzava taj telefon ili verziju IOS-a? 

 

https://androidapksfree.com/viber/com-viber-voip/old/

Biras verziju koja radi, instaliras i voila ;)

Glupost No1! 

Posmatrač kaže...

Taj famozni support koji ti moze brickati telefon kad mu se sprde.... 

Glupost No2! 

Posmatrač kaže...
Npr?

Uvjeren sam da je dosta za ovo jutro i početak dana ?! 

 Zasto su gluposti? Nije istina ili jednostavno da nesto lupis? Ne mozes instalirati koju zelis verziju? Da mozes. Apple ne bricka telefone kad mu se nesto ne svida? O da bricka. A ovo trece necu ni komentarisati. Cijeli tvoj post je totalna debilana jer nista pametno nisi rekao niti me demantovao... Svidjalo se to tebi ili ne to je tako.... A sad navala sa "argumentima"... Na nivou djeteta al ok to je tvoj nivo razgovora....

 

Jedino sto si u pravu je da je dosta od tebe. I previse....

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 14:37 (Posmatrač).
16 godina
online
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Marko kaže...
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

 S1 ima Gingerbread, WhatsApp radi na njemu (s tim što podrška prestaje 2020.). Truth hurts.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
6 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Ovog Posmatrača je Apple toliko nečim butthurto da je to strašno... za citat... daj si nadi neki hobi, posao il nesto.

Moj PC  
3 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
doky_420 kaže...

Ovog Posmatrača je Apple toliko nečim butthurto da je to strašno... za citat... daj si nadi neki hobi, posao il nesto.

 istina boli zar ne ;) Demantuj me. Rekao sam nesto pogresno ili cvilis sto ti kudim igracku ;)

 

Svi me napadate a niko da kaze sta sam pogresno rekao.... Odrastite....

10 godina
offline
iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iOS-u

Baš me zanima koliko Android korisnika zna da može skinuti stariju verziju i instalirati... i još kako to napraviti. Malo previše sudite po sebi.

 
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

Opet ostaje cinjenica da google niti proizvodjaci mobitela ne brane nikome nista. Ako app ne radi onda je tako odlucio proizvodjac appa i niko drugi. Ko odlucuje na IOSu? Apple kaze ne moze i to je kraj price. A vama je bolje da nesto ne mozete umjesto da mozete ako znate i hocete. Nedaj boze da vas zamara mogucnost izbora. Izbor je zlo. Apple se ne svidja popravak mimo njega brick privatne imovine. Platis silne pare i onda strepis kad ce ti apple reci FY.... Genijalno....Uspore ti mob namjerno. Genijalno.... I vi to hvalite???????? neprocjenjivo... 

Da ne pricam o smecarskoj politici da korisnicima govore da se nesto ne moze popraviti ili lupe sulude cifre a kad se jave ljudi koji kazu da mogu njih se banuje. Fenomenalan support.... Bitno da imas najnoviji wallpaper i novi feature iz 2015 godine....

 

Ako vama pase super meni ne smeta ali sto mene napadate kad ukazem na cinjenice? Ja kudim apple a vi mene vrijedjate ;) 

13 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO
Posmatrač kaže...
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...
Marko kaže...
Posmatrač kaže...

PA ti kupi apple... Toliko o podrsci.  Ja mogu instalirati sta hocu kad hocu i odakle hocu....

 Stvarno? O_O_O spominje iPhone 4, dakle uređaj predstavljen u 6-om mjesecu 2010-e (9 godina star skoro). Instaliraj WhatsApp i Viber na Galaxy S1 ili prvi HTC Desire (Android pandani iPhoneu 4).

 Ali nije problem u googleu, samsungu niti htcu vec viberu ;) U tome je razlika... Zasto apple kaze ne moze ako viber podrzava taj telefon ili verziju IOS-a? 

 

https://androidapksfree.com/viber/com-viber-voip/old/

Biras verziju koja radi, instaliras i voila ;)

Glupost No1! 

Posmatrač kaže...

Taj famozni support koji ti moze brickati telefon kad mu se sprde.... 

Glupost No2! 

Posmatrač kaže...
Npr?

Uvjeren sam da je dosta za ovo jutro i početak dana ?! 

 Zasto su gluposti? Nije istina ili jednostavno da nesto lupis? Ne mozes instalirati koju zelis verziju? Da mozes. Apple ne bricka telefone kad mu se nesto ne svida? O da bricka. A ovo trece necu ni komentarisati. Cijeli tvoj post je totalna debilana jer nista pametno nisi rekao niti me demantovao... Svidjalo se to tebi ili ne to je tako.... A sad navala sa "argumentima"... Na nivou djeteta al ok to je tvoj nivo razgovora....

 

Jedino sto si u pravu je da je dosta od tebe. I previse....

Tvoja glupost broj1; 

ne želim instalirati bilo koju verziju iOS-a, već samo najnoviju ( ovisno o kojem se gadgetu radi, jer za iPad trebam jedan detalj koji više na iOS12 nema poslije iLS11.X.X ), sukladno tome da svaka verzija donosi nešto novijeg, boljeg, ali i nešto uzima, na žalost. 

Ako već spominješ "BRICKANJE", navedi jedan  gadget koji si imao, TI OSOBNO, i da ti je zbrickan, elaboriraj kada, zbog čega, u kojim uvjetima?! 

Jedino cendravo dijete si ovdje ti, obzirom je razvidno evidentno da postoji neki moment gdje tebe opasno svrbi, a ne možeš se iz meni nepoznatog razloga počesati?! 

Posmatrač kaže...
doky_420 kaže...

Ovog Posmatrača je Apple toliko nečim butthurto da je to strašno... za citat... daj si nadi neki hobi, posao il nesto.

 istina boli zar ne ;) Demantuj me. Rekao sam nesto pogresno ili cvilis sto ti kudim igracku ;)

 

Svi me napadate a niko da kaze sta sam pogresno rekao.... Odrastite....

Nema tebe tko za što demantirati, obzirom o praznim floskulama trkeljaš JEDINO TI kolega 

Ti ćeš moći kazati da si DAO ARGUMENT kada predočiš u svezi kojeg  gadgeta uopće zboriš, dočim je sve ovo do sada lupanje prazne slame napamet, najvjerojatnije od nekih glasina koje si čuo, a nemaš ih gdje empirijski potvrditi i/ili dokazati! 

Posmatrač kaže...

Opet ostaje cinjenica da google niti proizvodjaci mobitela ne brane nikome nista. Ako app ne radi onda je tako odlucio proizvodjac appa i niko drugi. Ko odlucuje na IOSu? Apple kaze ne moze i to je kraj price. A vama je bolje da nesto ne mozete umjesto da mozete ako znate i hocete. Nedaj boze da vas zamara mogucnost izbora. Izbor je zlo. Apple se ne svidja popravak mimo njega brick privatne imovine. Platis silne pare i onda strepis kad ce ti apple reci FY.... Genijalno....Uspore ti mob namjerno. Genijalno.... I vi to hvalite???????? neprocjenjivo... 

Da ne pricam o smecarskoj politici da korisnicima govore da se nesto ne moze popraviti ili lupe sulude cifre a kad se jave ljudi koji kazu da mogu njih se banuje. Fenomenalan support.... Bitno da imas najnoviji wallpaper i novi feature iz 2015 godine....

 

Ako vama pase super meni ne smeta ali sto mene napadate kad ukazem na cinjenice? Ja kudim apple a vi mene vrijedjate ;) 

U opisu tvojeg "NICK-a" stoji da promatraš, valjda sve oko sebe, ma, meni se vidi da si ti ćorav kod zdravih očiju kolega ?! 

Uzmimo za primjer moj iPad i Messenger! Na iPad tabletu imam zadnji iOS11.X.X, ne pamtim koju verziju točno, što sam gore elaborirao zbog čega. 

I ne radi mi "MESSENGER"!!!!!! 

Ne jer je  kazao da na mojoj verziji OS-a neće raditi već je "FaceBook" kazao, citiram; "Ovo je zastarijela verzija, instalirajte novu Messenger aplikacije"!!!! 

Mogu instalirati iOS12.2.2 ali ne želim i neću, a FaceBook i Messenger se mogu !!!!! 

Zašto ja ne mogu funkcionirati sa bilo kojom verzijom Messenger aplikacije?! 

 

BTW; otkuda ti je Guugl došao na pamet da NE BRANI nekome nešto?!?! 

Jesi siguran u to da bi mogao staviti i glavu na panj, karikiram?! 

Navedi "5 KONKRETNIH" primjera, jer si toliko siguran vidim iz konteksta kako pišeš, gdje  kroz iOS brani korisnicima korištenje bilo čega, na bilo koji način?! 

 

Preporuka, onako od srca; mani se ti ćorava posla, vidim da si aktivan i u drugim temama, pa se zabavljaj sa problemima kamera kod android gadgeta, obzirom svi naginjete ka G cam aplikaciji, čekate 114, 142 ili 155 verziju nadogradnje, tko ima ikako tko nikako! 

Nama je jučer izašao iOS 12.3 a na jesen malo kasniju dolazi iOS13.0.0, gdje sve šljaka, a sitnice se ispravljaju u hodu! 

I nitko ne čeka mjesecima hoće li dobiti novu verziju OS-a, u  svijetu mi to barem četri godine sigurno dobivamo u roku dok si kazao keks, sedam dana ako si zaboravio učiniti update! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: iPhone 7 bit će najstariji podržani model u iO

Koliko teksta da kazes nista ;)

 

Za razliku od tebe ja ne mislim da sam cijeli svijet. Da li ti tvrdis da nikad nikome apple nije brickao uredjaj radi popravke u neovlastenom servisu? Nikad nikome to apple nije uradio? Ja i ti nismoi cijeli svijet. 

 

Mani se ti mene. Komentarisi moje tvrdnje ali mani se mene ;) POrigovaras meni da svoje vrijeme trosim na napadanja applea a ti ga barem duplo vise branis ;) 

 

Sta to google brani svojim korisnicima. Jedan primjer. Ne treba pet i ne mora biti na tvom uredjaju....

Brani ti da ga popravljas gdje hoces? brani ti da ubacis svoju app koju si ti napisao na svoj telelfon koji si ti kupio? Moze i google search ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice