Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 689.473
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Overdry kaže...
 meni je 50kn stiglo cca 4 dana kasnije.. prva transakcija mi j ebila potvrda za paypal, a iduća lokalni konzum, ne znam koja transakcija je bila trigger.. 

 

 

I ja sam reward dobio nakon 4 dana. Jedina transakcija mi je bila potvrda za PayPal. Možda nekome bude korisno.

 

Ako nekome treba: Revolut pozivnica za besplatnu dostavu kartice + 50 kn bonusa 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Nakon Rite će ti ponuditi opciju "live agent".  Moj live agent je bio skroz ok i znao je što govori. :D

 

 

pozivnica i 50 kn bonusa

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 23:23 (deveti).
9 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
JupiPupi kaže...
jzrskc kaže...

Give your friends a free card and €15 by inviting them to Revolut. 

Invitation Link

 

 

Treba čitati što piše malim slovima.

€15 Vrijedi samo ako si iz Njemačke, dečko vjerovatno ima Njemačku adresu.

Ako se registrira sa Hrv. adresom preko njegove pozivnice vjerovatno bi se dobilo 50kn kao i kod ostalih.

Osim ako je neko voljan riskirati i zavarati ih koristeči adresu nekog Njemačkog hotela i Njemački IP, te onda napraviti trancakciju da se dobije €15.

Ali imaju vašu pravu adresu na sliki osobne, tak da neznam kaj bi se dogodilo.

 Referal vrijedi i za druge zemje samo se prebaci u valutu te zemlje, ovdje konkretno 100kn. Vec mi se frend prijavio kad sam imao invite za 8€, dobio je 50kn nakon registracije

10 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Morao sam naručiti karticu i tek nakon toga mi slijedli uplata 50 kn , tako kaže Samuel live agent.

 

Evo i moj kod za 50 kn , pa ako netko zatreba

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dario7 kaže...

Morao sam naručiti karticu i tek nakon toga mi slijedli uplata 50 kn , tako kaže Samuel live agent.

 

Evo i moj kod za 50 kn , pa ako netko zatreba

 

Da si pročitao šta su ljudi pisali iznad ne bi morao gnjaviti live agenta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Bitanga kaže...
Dario7 kaže...

Morao sam naručiti karticu i tek nakon toga mi slijedli uplata 50 kn , tako kaže Samuel live agent.

 

Evo i moj kod za 50 kn , pa ako netko zatreba

 

Da si pročitao šta su ljudi pisali iznad ne bi morao gnjaviti live agenta.

 to mu je posao ;)

 

15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ako netko jos nije otvorio Revolut i treba referal link preko kojeg ce dobiti dodatnih 50Kn i besplatni shipping kartice na racunu link je u prilogu. Link vrijedi 18 dana

Link za karticu i 50Kn bonusa

 

Da bi ostvarili 50Kn morate se registrirati preko linka gore, potvrditi svoj identitet, i naruciti kartcu (sve od ovoga je besplatno).

Nakon sto prvi puta kupite nesto (bilo gdje je je prihvacen mastercard) dobiti cete 50 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:12 (JosephBullet).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Izvršio sam uplatu u PBZ internet bankarstvom ( dok sam skužio da mogu samo u eurima ...jako sam se "umorio" dok sam to otkrio pokušavao sam u kunama pa mi satlno nekavu grešku javljao)

I tako na uplaćenih 20 € ili 148,38 kn su mi naplatili 30 kn [naknade on-line bankarstvo (PBZ digitalno bankarstvo)]...

1. dali je to normalno

2. dali ide po transakciji ili ne daj bože po iznosu

3. dali se može uplata u kunama izvršiti i kako, jer IBAN koji imam i vidim u revoltu je piše samo za inozemne transfere i

tamo je naveden IBAN;   GB86 REVO........ a kod računa u kunama imam samo iznos koji mi je na računu...

4.  Ili je to jedini IBAN po nekoj logici?

5. onda se spominje SWIFT a u revolut ima BIC dali je to jedno te isto ? ( ovo vjerojatno ulazi u pitanje bankarskog umijeća ali ne znam pa pitam )

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Ne znam kako si to uspio.

 

Kad otvoriš app imaš u prvom ekranu ispod valute gumb dodaj novac.

Tu uplatiš karticom.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:48 (Lisac1606).
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Lisac1606 kaže...

Ne znam kako si to uspio.

 

Kad otvoriš app imaš u prvom ekranu ispod valute gumb dodaj novac.

Tu uplatiš karticom.

 

 hahahha ... ne moš vjerovat koji sam konj.... cijelo vrijeme tražim kako izvršiti glupu uplatu, već sam htio i menen isve Vas spominjati da tko me nagovori kad ne mogu uplatu izvršiti..

 

Al ne kaže se đaba da je najjednostavije i najbolje rješenje ! Tko pita ne skita !

 

Hvala !

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Ne znam kako si to uspio.

 

Kad otvoriš app imaš u prvom ekranu ispod valute gumb dodaj novac.

Tu uplatiš karticom.

 

 

EDIT: opet je forum prdnuo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:48 (Lisac1606).
4 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

skužio sam da ima dosta pitanja o proceduri i načinu kako od Revoluta dobiti 50kn, free karticu i free dostavu.. neki ne dobiju, neki odustanu u pol procesa jer nisu unijeli broj u link a instalirali Revolut naknadno..

i zato slažem:

 

Mali vodič: kako do Revolut kartice i 50kn bonusa, besplatno skroz

 

Korak 1:

klikni na link Revolut pozivnica sa 50kn bonusa i upiši svoj broj moba

 

Korak 2:

skini aplikaciju sa storea, bilo apple, bilo google.. instaliraj i pokreni..

 

Korak 3:

Ovo je važno.. Isti broji koji je ukucan prilikom koraka 1 treba koristiti i prilikom prijavljivanja u aplikaciju. Revolut će poslati SMS, potvrdi prijavu s kodom koji je stigao na SMS

 

Korak 4:

Unos osobnih podataka, ime, adresa, slično.. 

 

Korak 5:

Identifikacija i verifikacija: slika osobne s jedne strane, druge strane, selfie.. 

 

Korak 6:

Uplati si na račun minimalno 90kn.. najbrže i najjednostavnije je platiti karticom tekućeg računa.. ista procedura kao i kad se kupuje nešto preko interneta..

 

Korak 7:

Naruči fizičku karticu.. standard karticu, plastičnu.. izaberi standard dostavu.. nikakve kerefeke, jer sve drugačije od standarda naplaćuju

Adresa za dostavu može biti bilo koja. ne mora biti ona s osobne

 

Korak 8:

Obavi kupnju s tom karticom. Odmah se vidi broj kartice, vrijedi do i ccv.. kupnja se može obaviti u webshopu nekom, može se dodati kartica na applepay, googlepay pa kupiti u dućanu nešto..

 

Korak 9:

Nakon prve kupnje stiže 50kn.. ja sam osobno čekao cca 4 dana dok bonus nije sjeo na račun, al pričaju neki da im je stiglo i prije..

 

 

i eto ga, u manje od 10 jednostavnih koraka i 7 minuta :) imaš Revolut mastercard i bonus 50Kn na računu ako koristiš link Revolut pozivnica sa 50kn bonusa

 

disclamer: ako koristiš link koji sam dao, i ja ću isto dobiti 50Kn.. što bi rekli, uzeli im 100Kn a ni orali ni kopali..  #uzmimoimpare ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 15:53 (Overdry).
 
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Još jedna pozivnica sa 50kn koje se dobivaju nakon prve transakcije plaćanja. 

 

Link za pozivnicu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Dodajem i ja svoju pozivnicu za besplatnu karticu i 50 kn bonusa:

 

Link za pozivnicu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

LINK!

 

link za 80kn bonusa !

 

Kako 80kn i zašto ...pa treba mi metal kartica a kako moram skupit 5 ljudi prebacit ću vam još i svojih 30kn na onih 50kn, samo mi pošaljite podatke u pp s brojem da mogu usporediti accepted invitations i na kraju naravno uplatit vam. 30kn koje ću nekom prebaciti mi ne znači ništa kad sam ih ionako dobio gratis, a metal kartica bi mi dobro došla trenutno, jednostavno.

Imao sam 4 osobe već ali kad je nedavno krenulo ovo sa 50kn novo, obrisali su mi invitation listu normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 9:57 (Zeljko9r).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
@Zeljko9r i ja sam bio na 4 invite i sad sam na nuli, ali koliko sam vidio ovaj bonus 50kn traje 21 dan kao cjelokupno promotivno razdoblje, pa se iskreno nadam i za sebe i za tebe da će se nakon toga vratiti standard invite proces a i broj inviteova :)
PSN: Carlikaa
15 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Prilažem i ja svoju pozivnicu za bonus 50kn + besplatna kartica + besplatna dostava. Potrebno je prvo kliknuti na link, upisati broj mobitela i onda skinuti aplikaciju.


Pozivnica bonus 50kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
robijan kaže...

Izvršio sam uplatu u PBZ internet bankarstvom ( dok sam skužio da mogu samo u eurima ...jako sam se "umorio" dok sam to otkrio pokušavao sam u kunama pa mi satlno nekavu grešku javljao)

I tako na uplaćenih 20 € ili 148,38 kn su mi naplatili 30 kn [naknade on-line bankarstvo (PBZ digitalno bankarstvo)]...

1. dali je to normalno

2. dali ide po transakciji ili ne daj bože po iznosu

3. dali se može uplata u kunama izvršiti i kako, jer IBAN koji imam i vidim u revoltu je piše samo za inozemne transfere i

tamo je naveden IBAN;   GB86 REVO........ a kod računa u kunama imam samo iznos koji mi je na računu...

4.  Ili je to jedini IBAN po nekoj logici?

5. onda se spominje SWIFT a u revolut ima BIC dali je to jedno te isto ? ( ovo vjerojatno ulazi u pitanje bankarskog umijeća ali ne znam pa pitam )

 30kn je još dobro. ja sam prvu uplatu napravio sa erste net banking. znači SEPA transakcija. naknada 70kn.

od tad samo sa krtice povlačim. ide odmah i nema naknadae.

samo mi revolut za deviznu maestro karticu tvrdi da je u kunama, i mogu doplatit u kunama a to je devizna kartica ma kojoj su samo devize!

j

14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni
Još jedan Link za revolut s free karticom i dostavom + 50kn bonusa. 

Vrijedi do 26.8.2019

Give your friends a free card and 50 Hrk by inviting them to Revolut.

Potrebno je prvo kliknuti na link, upisati broj mobitela i onda skinuti aplikaciju. Potvrditi identitet, slika osobne s obje strane i selfie. Prva uplata mora biti minimalno 90 kn (najbolje doplatiti kroz aplikaciju - popuniti podatke s neke postojeće kartice koja ima broj, istek i CVV - u tom slučaju je nadoplata bez naknade) nakon toga u postavkama zatražiti virtualnu i fizičku karticu koje su besplatne. Virtualnu možete odmah upariti na Google Pay na mobitelu koji ima NFC i trošiti iznos sa računa u bilo kojem prodajnom mjestu koji prihvaća kontaktless plaćanje. Kad dođe fizička kartica prvo plaćanje je obavezno sa pinom i onda u aplikaciji nudi aktivaciju kontaktless plaćanja (nakon prvog plaćanja sjeda 50kn koji su gratis). Isplata gotovine na većini bankomata je bez naknade do 1700kn (nakon toga je naknada od 2%). Pri nadoplatama paziti da nisu preko 200€ jer postoji velika vjerojatnost da vam zablokiraju račun dok ne dostavite potvrde od kud je novac došao do vas.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 8:42 (Rebas).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Osobno koristim revolut već nekih 4 godine i prezadovoljan sam, koristio ga po cijeloj Europi i primaju ga svugdje, na skoro svim bankomatima vađenje novca besplatno, jedino u Španjolskoj su mi htjeli naplatiti 5 eura, ali to je radi nekog njihovog zakona, ima bankomata i tamo koji su besplatni. 

 

Također ju koristim za online kupnje jer ona uvijek prolazi, posebice na xbox storu kada mijenjam regije 🙂

 

Koristim ju i za YouTube Premium preko indije (1.6 eura mj)

 

Tko želi, preko mojeg linka može dobiti 15 eura (adresa mi je u Njemackoj, pa meni daju više)

 

Link za 15 eura

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Svaka vam čast, više ne šaljete samo obične linkove nego cijelu životnu priču i recenziju samo da vam netko klikne na link.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
14 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Bitanga kaže...

Svaka vam čast, više ne šaljete samo obične linkove nego cijelu životnu priču i recenziju samo da vam netko klikne na link.

 

Poklanjam 50 Kn na besplatnoj MasterCard prepaid kartici. Ali...
Nije jednokratna kartica nego Revolut.

> Što je Revolut?
> Kakve to ima veze s 50 kuna?
Kada smo već kod pitanja, evo još nekih prije nego što dam odgovore...
> Kako kupovati online ili fizički, u tuzemstvu i inozemstvu, uz najmanje troškove, najpovoljnije preračunavanje kuna u ostale valute?
> Kako dizati gotovinu na bilo kojem bankomatu doma i u svijetu bez da vas lupi po đepu?
> Kako podijeliti račun u restoranu, ako svatko plaća svoje a grupno ste naručili?
> Kako koristiti Google Pay / Apple Pay / payPal / AliPay ako nemate karticu banke koja ih podržava ili kojom se može plaćati online?

Prije nego krenem s odgovorima - za one kojima se neda čitati i žele samo 50 Kn - preskočite slijedeći dio teksta i pratitie upute nakon njega.

-> Revolut je digitalna online banka (s digitalnim novčanikom) registrirana unutar EU s najpovoljnijim tečajevima za kupnju u stranim valutama, dizanje na bankomatima besplatno itd. Posluju potpuno online, preko mobilne aplikacije (Android i iOS). Kartica koju dobijete uz Revolut račun je prepaid MasterCard, naravno Europski IBAN.
-> Trenutno imam pogodnost da svatko koga pozovem dobije 50 Kn na svoje Revolut. Pogodnost mi vrijedi još 20 dana.
-> Kada plaćate Revolut karticom (bilo fizičkom ili virtualnom koju možete kreirati) u stranoj valuti, pretvorba se vrši po međubankovnom tečaju (najpovoljniji!) bez dodatnih naknada. Time možete uštedjeti pri kupovanju na npr AliExpress, Wish, Ebay i sličnima.
Čak i ako imate devizni račun neke od domaćih banaka, opet s Revolutom uštedite jer sve domaće banke vrše dvostruku konverziju i uzimaju proviziju - ako plaćate u dolarima i na računu imate dolare, banka preračunava vašu valutu u eure pa iz eura u dolare i onda isplaćuje prodavaču - ti tečajevi su sami po sebi nepovoljni. Kod Revoluta se valuta koju imate na Revolut računu direktno preračunava u valutu kojom plaćate i to po, ponavljam, međubankovnom tećaju.
-> Revolut u osnovnoj inačici omogućuje korisniku podizanje do 200€ mjesečno na bilo kojem bankomatu koji prima MasterCard karticu i to bez naknade za podizanje. Plaćeni Revolut (Premium, Metal itd) omogućava podizanje i više bez dodatnih naknada kao i mnoge druge pogodnosti (zanimljive onima koji mnogo putuju).
-> Odgovor na pitanje o podjeli računa je jednostavan - Revolut to ima ugrađeno u aplikaciji jer je prebacivanje novca prijateljima koji koriste Revolut iznimno jednsotavno i trenutačno (unutar minute).
-> MasterCard kartica Revolut računa podržava sve moderne oblike plaćanja kao i beskontaktno plaćanje. I svime upravljate preko aplikacije (mogućnostima kartice, pinom, aktiviranjem/deaktiviranjem itd). Čak je i plaćanje parkinga aplikacijom PayDo podržano.

UPUTE - kako do 50 kuna na Revolut kartici:
1. Pratiti poveznicu https://revolut.com/referral/ivany51dv!G10D21
2. Preuzeti aplikaciju i instalirati.
3. Registrirati se
4. Potvrditi račun (e-mail)
5. Dodati osnovni iznos na Revolut i naručiti besplatnu karticu*
6. Obaviti prvo plaćanje Revolutom (virtualnom ili fizičkom karticom)**
*Karticu šalju iz Njemačke, unutar 10 dana stiže u Hrvatsku
**Ponekad je potrebno nekoliko dana od kupovine da 50 kuna sjedne na račun.

Evo što BUG kaže o čemu se kod Revoluta radi (i odgovori na još pitanja): https://www.bug.hr/savjeti/kako-koristiti-revolut-digitalni-pametni-mobilni-novcanik-koji-sada-podrzava-i-9665
I jedan opsežan članak (s malo više detalja) na engleskom: https://moneycheck.com/revolut-review/

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 9:41 (191x7).
16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

I, jel se itko obogatio od tih pozivnica?

 

Meni ni cura nije još prihvatila

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dodinho kaže...

I, jel se itko obogatio od tih pozivnica?

 

Meni ni cura nije još prihvatila

 Moj kolega (s posla) je nedavno imao slično, za 40 Kn. Skupio je između 200 i 300 Kn.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Dodinho kaže...

I, jel se itko obogatio od tih pozivnica?

 

Meni ni cura nije još prihvatila

 lol, meni žena jedva ali samo zato jer sam ja sve korake za potrebe registracije odradio... 

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Srce Isusovo kaže...
Dodinho kaže...

I, jel se itko obogatio od tih pozivnica?

 

Meni ni cura nije još prihvatila

 lol, meni žena jedva ali samo zato jer sam ja sve korake za potrebe registracije odradio... 

 A očito da ću i ja morat uzet njen mobitel u svoje ruke iako je obećala da će danas...

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
MSN kaže...

Osobno koristim revolut već nekih 4 godine i prezadovoljan sam, koristio ga po cijeloj Europi i primaju ga svugdje, na skoro svim bankomatima vađenje novca besplatno, jedino u Španjolskoj su mi htjeli naplatiti 5 eura, ali to je radi nekog njihovog zakona, ima bankomata i tamo koji su besplatni. 

 

Također ju koristim za online kupnje jer ona uvijek prolazi, posebice na xbox storu kada mijenjam regije 🙂

 

Koristim ju i za YouTube Premium preko indije (1.6 eura mj)

 

Tko želi, preko mojeg linka može dobiti 15 eura (adresa mi je u Njemackoj, pa meni daju više)

 

Link za 15 eura

 

 

 Kako ovo za YouTube premium, ako ti nije problem pojasni !?

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
robijan kaže...

 Kako ovo za YouTube premium, ako ti nije problem pojasni !?

  1. Nabavi si neki besplatan VPN i postavi Indiju za državu.
  2. Odi na youtube i odradi registraciju na premium sa Indijskom adresom prebivališta (ugulaj Mazda indija ili bilo što drugo i stavi tu adresu)
  3. Profit! jer sad plaćaš 12 kuna umjesto 70 kuna
Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 11:18 (Srce Isusovo).
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Znači prvo što napravim je instaliraš vpn, ako ga nemaš, imaš tunnel bear free vpn. 

 

Pokreneš vpn na nekom uređaju, tipa komp ili mob, za državu odaberi indija. 

 

Guglaj my ip da provjeriš dal ti je uređaj stvarno na indijskom ip-u.

 

Zatim odi na YouTube, nadi tamo Premium i trebao bi vidjeti cijenu u rupijima, nekih 100 i nešto rupija odnosno to ti je oko 12kn.

 

Ides da ga aktiviras, pitat će te za ime, prezime, adresu (stavi neku random indijsku adresu) i broj kartice (ja koristim virtualnu revolut) i to je to. Nakon toga isključi vpn i možeš normalno koristiti Youtube Premium, što uključuje Google play music, YouTube music, YouTube bez reklama i Youtube original content. Također možeš slušati videe ugasenog ekrana.

 

Ako imaš više članova obitelji, možeš za extra 5 kuna mjesečno dodati do 5 članova u tvoju Google obitelj pa svi imaju besplatno sve gore navedeno 🙂

Moj PC  
2 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice