Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 685.153
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ja nisam imao problema sa verifikacijom uopće.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Meni je iznenadujuce brzo proslo

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Meni također, kroz 10ak minuta sam mogao sve raditi. Support im je odličan i sve riješe momentalno. Ovo bi moglo biti korisno ljudima koji su možda napravili revolut bez ref linka pa ne mogu ostvariti free delivery za karticu, ja sam danas baš pričao s njihovim supportom kako nisam dobio tu free karticu iako sam stavio više od 10e na račun, nakon čega su me pitali za referal link preko kojeg sam se registrirao (a nisam instalirao aplikaciju preko ref linka) i poslao sam im kod od prijatelja koji posjeduje revolut nakon čega su mi objasnili da samo platim karticu i oni će to momentalno refundirati. Zgodna sitnica ako ima ljudi koji su bili bez fizicke kartice s revolutom. Tako da ako nekome zatreba, samo se javiti u live chat i možete se pozvati na ovaj ref link revolut.com/r/filipdfj1

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Meni neće verificirati mail. Baca me na stranicu na kojoj piše"mmail not verified" (lol) i nudi mi da odem na help, gdje me zatim dočeka bot koji nema pojma zašto sam došao tamo i nudi mi generička rješenja za generičke probleme. Pritom ne razumije jedan od osnovnih problema (ne radi im link za verifikaciju maila) kojeg su očito i sami svjesni.

 

Svejedno, zasad mi je oke, obavio sam prvu test kupnju (online), sviđa mi se što odmah kategorizira namjenu, mislim da ću u srpnju probati koristiti za sva plaćanja, pa da vidim kako izgleda pregled potrošnje.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Nije ni meni radila mail verifikacija od prve, probao ponovo za 5 minuta i prošlo bez problema, pričekaj pa probaj opet...

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Već par dana me jednostavno link iz maila vodi na stranicu s onom porukom.

Riješiti ću to ako potraje još koji dan, kartica radi, tako da mi nije frka... 

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Baš čudno :/

 

Javi kad/ako riješiš.

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 20:09 (XXX-Man).
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Evo, upravo probao još jednom. Karticu sam dobio prije pet dana, a od registracije se vuče problem.

Vjerojatno ću ih kontaktirati tokom ovih dana, kada ću imati nešto slobodnog vremena.

Sad vidim da se i krivo sjećam, poanta je da je ovo stranica koju otvori kada kliknem na "verify email" gumb iz maila, a on mi kaže da ga trebam kliknuti (u mailu piše da kontaktiram support, a to je onaj dosadni bot)... 

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Koju aplikaciju za mail koristiš?

Negdje sam vidio da je netko imao problem s tim.

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Gmail. Ali preglednik je Opera, možda i tu ima nešto...

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Probaj Chrome ili ako imaš neki defaultni na mobu.

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Koristim Revolut par mjeseci i sad sve radi super.

Kako radim u inozemstvu dosta koristim karticu i za sad mi je prošla svugdje gdje sam probao, za razliku od devizne RBA Vise.

Radi u dućanima bez problema, na naplatnim postajama (za vinjete, tunele, karte i sl.)

Nema nikakvih naknada, niti za održavanje računa kao što je kod nas slučaj. Prebacio devizni račun u Erste i sad si mogu direktno prebacivati i EURE na karticu bez konverzije što mi kod RBA nije radilo (politika banke) tako da definitivno zatvaram račun u RBA jer su totalno neprofesionalni.

Ako treba nekome invite link za besplatnu karticu: revolut.com/r/tomasnvly

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 6:56 (TomGun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Meni jednostavno nece i nece verificirat acc...
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Jel moguće prebaciti novce s PayPal-a na Revolut?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Nisam probao, ali sam istu povezao sa PayPalom i placao putem tog servisa tak da ne vidim zasto nebi mogao i primat novce nazad na karticu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

U kojoj valuti imaš novce na PP?

13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
kuro kaže...

U kojoj valuti imaš novce na PP?

Dolari

13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Jel može netko pojasniti kako da "otključam" besplatnu karticu? Kliknuo sam na linkove koje su korisnici postavili gore, ali u oba slučaja mi se samo otvara aplikacija u Store-u (bez obzira što ju već imam instaliranu) i nakon toga imam poruku kako moram uplatiti 90kn da bih mogao povući karticu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
kipo kaže...

Jel može netko pojasniti kako da "otključam" besplatnu karticu? Kliknuo sam na linkove koje su korisnici postavili gore, ali u oba slučaja mi se samo otvara aplikacija u Store-u (bez obzira što ju već imam instaliranu) i nakon toga imam poruku kako moram uplatiti 90kn da bih mogao povući karticu?

 

Moraš napraviti topup, minimalno 10€, 90kn, $20 take your pick.

Bez toga ne možeš naručiti karticu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Invite za besplatnu dostavu kartice:

 

revolut.com/r/tomisl5pus!crypto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Da li vam radi topup preko gpaya (PBZ)?

Jutros ažurirao app na Androidu i od tad mi ne radi više.

15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ljudi su spominjali da bi otkazali lokalne banka. Cini mi se da to joa uvijek nije opcija. Al mogu se bar minimizirati lokalni troskovi.
HPB Hrvatko nudi super smart racun. Dobijete tekuci, ziro i mobilno bankarstvo dzaba i bez naknade. Ja sam ranije imao i neku deviznu orocenu stednju pa mi sad pokazuje i devizni racun u mobilnoj aplikaciji. Za njega nemam nikakvu karticu. Al nema vodenja racuna. A uplatit kune na tekuci mozes u svakoj posti. Nadam se da ce nekom biti korisno.
https://www.hpb.hr/gradanstvo/e-banka/supersmart-hpb-racun
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
JosephBullet kaže...
Ljudi su spominjali da bi otkazali lokalne banka. Cini mi se da to joa uvijek nije opcija. 

 Neće ni biti opcija kad vlada zabranjuje rad ovakvih servisa. Nego jel zna netko kada bi n26 mogao početi funkcionirati u RH.

12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
kipo kaže...
kuro kaže...

U kojoj valuti imaš novce na PP?

Dolari

 Možeš potpuno besplatno ako otvoriš i TransferWise račun. TW ti daje osobni američki bankovni račun. Prebacivanje s PP na američki račun je besplatno. Nakon toga jedmostavno napraviš topup na Revolutu s TW karticom. Pritom trebaš odabrati opciju da TW *ne radi* konverziju. Dnevni limit za ovaj topup je 300$.

12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
loky4i4 kaže...
JosephBullet kaže...
Ljudi su spominjali da bi otkazali lokalne banka. Cini mi se da to joa uvijek nije opcija. 

 Neće ni biti opcija kad vlada zabranjuje rad ovakvih servisa. Nego jel zna netko kada bi n26 mogao početi funkcionirati u RH.

 Teške riječi pišeš... ne zabranjuju rad servisa nego samo isplatu plaće tamo. I to potencijalno, još nije potvrđeno

14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
kuro kaže...

 Teške riječi pišeš... ne zabranjuju rad servisa nego samo isplatu plaće tamo. I to potencijalno, još nije potvrđeno

 Dobro, krivo sam se izrazio, ali ako bi htio maknuti račune sa lokalnih banki to je najbitnija opcija koja ti fali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 12:17 (loky4i4).
15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

1) A koliko je naknada za placanje nekome tko nije u Revolutu?

2) Mogu li rezije placati sa Revolutom? i kolika je naknada?

3) Mogu li nekom (tko nema i ne zeli Revolut ili KEKS) na IBAN prebaciti kune i kolika je naknada?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Evo, riješeno u dvije sekunde, jednom kad se čovjek potrudi.

Umjesto u browseru (Opera), link sam otvorio u Revolutu i odmah je javio da je verificiran.

Sad me još jedino gnjavi što ne mogu revolut karticu postaviti kao sredstvo plaćanja u Google Pay-u.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 17:44 (Veliki Brat).
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Eto i mislio sam da je do browsera.

 

Ja sam svoju dodao bez problema, koji problem imaš?

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Sad sam probao opet, sve je prošlo oke.

Zadnji put mi nije slao sms, tako da je bilo do gpaya ili operatera.

Gledam te!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice