Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

poruka: 27
|
čitano: 5.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti ".
16 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Nek si isprintaju crkvu.

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Jel to kategorija crna kronika? Nesto novo ili?
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

samo da se zvonaru nije ništa dogodilo! 

what hump what hump
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 17:02 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Quasimodo je glavni osumljiceni za podmetanje pozara - al on se pravi grbav!

and the heavens shall tremble
Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Obnoviti će ju pomoću blockchaina, 3d printanja, AI-a, te karbonskih nanovlakana i naravno genetskog inžinjeringa tj. bio-hakiranja.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Spacecraft kaže...
Jel to kategorija crna kronika? Nesto novo ili?

 Nije baš novo:

 

https://www.bug.hr/crna-kronika

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
moderator
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Jakovp kaže...
Spacecraft kaže...
Jel to kategorija crna kronika? Nesto novo ili?

 Nije baš novo:

 

https://www.bug.hr/crna-kronika

 

Kad klikneš na bilo koji tag u članku (ispod naslova), otvorit će sve članke iz te kategorije.

Vinko Krištić | BUG Marketing
12 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Danas je sve moguće a pogotovo sutra
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Ajar kaže...

samo da se zvonaru nije ništa dogodilo! 

 Kvazi se javio preko drustvenih medija. Sve je u redu i nasao je posao u Konzumu.

13 godina
neaktivan
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Samo nek ju obnavljaju s parama milijardera i sličnih "filantropa"

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
A o Assangeu ni riječi?!? Mogli ste i njega (barem) u rubriku crna kronika naslovom, evo recimo:
Je li Assange koristio laptop ili desktop računalo dok je objavljivao sranja elita?
Ili u stilu GovnoDamea
Jesu li lisice kojima je Assange vezan isprintane 3D pisaćem?
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 9:20 (Antiseptik).
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Kakav Aasanage. Mogao je biti heroj slobodnog svijeta da se nije udružio s fašistom Putinom. Čak ga je i lijevi Telegram.hr ogolio do kosti argumentima. Pročitati do kraja radi shvaćanja kako je Asaanage prošao put kao Walter White u Breaking Badu.

 

Back on topic. Notre Dame treba gledati kao na civlizacijsku ostavštinu a ne kao crkvu, čije uništenje mnogi idioti slave. Žao mi je Notre Damea u Parizu jednako kao i Palmire, Budina kip u Bamiyanu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 9:32 (Paolo Maldini).
 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov

otkad je Putin fašist? on ne dijeli ljude po rasi, vjeri.... žalim promašio si "ceo fudbal"...

 

on je nacionalistički "demokratski" izabran predsjednik, ali ne baljezga i ne broji krvna zrnca niti proziva čitave nacije...

 

manje "slobodarskog" štiva...

 

a propos Notre Dame, ipak je to katolička crkva, koja je postala opće svjetski topos...jedno ne isključuje drugo, kao ni ex Bude u Bamiyanu koji su ako ništa drugo bar podsjetnik da nismo ovdje prvi (za talibane) i da ne možemo svojim mjerilima mjeriti ono što je bilo prije nas...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 13:09 (Stric_Jura).
6 godina
protjeran
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Stric_Jura kaže...

otkad je Putin fašist? on ne dijeli ljude po rasi, vjeri.... žalim promašio si "ceo fudbal"...

 

on je nacionalistički "demokratski" izabran predsjednik, ali ne baljezga i ne broji krvna zrnca niti proziva čitave nacije...

 

manje "slobodarskog" štiva...

 

a propos Notre Dame, ipak je to katolička crkva, koja je postala opće svjetski topos...jedno ne isključuje drugo, kao ni ex Bude u Bamiyanu koji su ako ništa drugo bar podsjetnik da nismo ovdje prvi (za talibane) i da ne možemo svojim mjerilima mjeriti ono što je bilo prije nas...

Po čemu sam fulao? Pa ne trebaš pobiti 6 milijuna ljudi da bi bio fašist. Karakteristike fašizma:

1. Svi (izaberi - hrvati, srbi, njemci, rusi) u jednoj državi - aneksija pokrajina po Gruziji, Ukrajini i Moladviji

2. Kršenje međunarodnih sporazuma 

3. Državno kontrolirano gospodarstvo (Gazprom, Sberbank...)

4. Ograničavanje ljudskih sloboda (Zakon protiv gay "propagande")

5. Antidemokratsko (doživotno?) održavanje na vlasti - izmjena između predsjedničkog i premijerskog uređenja političkog sustava po potrebi

 

Fašist na kvadrat

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 13:46 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov

1. nije - Abhazi nisu Rusi, Ukrajina je cela iz tri dela, bez Krima doduše...

2. ni prvi ni zadnji...

3. što, Pućo veli dajte IPO, ili prodajte 25% dionica... Hrvati Ruse ne trebaju učiti ekonomici... a ekonomija je svugdje slizana s vlašću, misliš da Lockheed Martin ne utječe na američku politiku i obratno?

4. Zakon protiv anti gay propagande - pa daj, jest da u hrvatskom koristimo duplu negaciju, ali ovo je u svakom pogledu upravo po tvom ćefu...

5. unutar granica zakona, a nisu mijenjali uređenje, samo nisu pitali Medvedeva preveć... nije to kao ALžir koji je ipak pod paskoim Francuske, pa ne broje mandate nekrokraciji...

 

 

živ ti meni bio štovaoče talijanskog gurača lopti...

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Keops kaže...

Samo nek ju obnavljaju s parama milijardera i sličnih "filantropa"

 e pa ti milijarderi su već osigurali 700 mil € za obnovu, za jedan dan, tako da to neće biti problem

15 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Paolo Maldini kaže...
Stric_Jura kaže...

otkad je Putin fašist? on ne dijeli ljude po rasi, vjeri.... žalim promašio si "ceo fudbal"...

 

on je nacionalistički "demokratski" izabran predsjednik, ali ne baljezga i ne broji krvna zrnca niti proziva čitave nacije...

 

manje "slobodarskog" štiva...

 

a propos Notre Dame, ipak je to katolička crkva, koja je postala opće svjetski topos...jedno ne isključuje drugo, kao ni ex Bude u Bamiyanu koji su ako ništa drugo bar podsjetnik da nismo ovdje prvi (za talibane) i da ne možemo svojim mjerilima mjeriti ono što je bilo prije nas...

Po čemu sam fulao? Pa ne trebaš pobiti 6 milijuna ljudi da bi bio fašist. Karakteristike fašizma:

1. Svi (izaberi - hrvati, srbi, njemci, rusi) u jednoj državi - aneksija pokrajina po Gruziji, Ukrajini i Moladviji

2. Kršenje međunarodnih sporazuma 

3. Državno kontrolirano gospodarstvo (Gazprom, Sberbank...)

4. Ograničavanje ljudskih sloboda (Zakon protiv anti gay "propagande")

5. Antidemokratsko (doživotno?) održavanje na vlasti - izmjena između predsjedničkog i premijerskog uređenja političkog sustava po potrebi

 

Fašist na kvadrat

 

1. Ne preuvelicavaj. Jedino sto je anektirano jest Krim, a i to je poprilicno diskutabilno.

2. 90% ljudi na referendumu se izjasnilo za pripojenje.

3. Jesi li prespavao ruske 90te godine?

4. Je li i ovo ogranicavanje ljudskih sloboda?

5. Izabran je na svakim izborima u skladu sa zakonima drzave gdje je biran.

 

Kao i obicno po pitanju rusije pokazujes da si neinformiran.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Stric_Jura kaže...

1. nije - Abhazi n....

 

 

Preteko' me.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
14 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

inače odmak od Putina, Rusije itd. koje zbilja ne treba tu biti...

 

provjerite na Večernjakovom webu, komentare naših orto-Rvatn'a na članke povezane s požarom u Notre Dame...

 

toliko patetičnih preseravanja, opasnosti za kršćansku Evropu, toliko upiranja u islamiste, ukazivanje na francusku zloću  koja im se obila o glavu zbog Francuske revolucije iz 1789....

 

ne znam, kako to izgleda idealna Rvacka u tim glavama:

neka pastoralna idila, sve obitelji nasmijane, hrpa dječice, sva dječica rumena, bogobojazna, svi se valjda nakon svakog čina ili proste rečenice prekriže na  koljenima i suznih očiju zahvale Bogu što su Rvati/katol'ci a ne mućka djubrad kao ti vražji Vrancuzi, đava im prkno razvalija...

 

(ne mislim da je takvo razmišljanje rezervirano za bilo koji dio Hrvatske ili idiom kojim se  govori)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
Stric_Jura kaže...

 

(ne mislim da je takvo razmišljanje rezervirano za bilo koji dio Hrvatske ili idiom kojim se  govori)

 Ne bih ja to ogranicio na Hrvatsku uopce.

 

Svugdje u svijetu postoji odredjeni (znatan?) postotak populacije koji nikada ne dolazi samostalno do zakljucaka, nego ceka da im isti budu servirani.

 

Poseban "eye opener" su drustvene mreze gdje ljudi nisu vise okruzeni istomisljenicima, odnosno izolirani od drugacijeg misljenja pa se iz toga mozda i mogu naslutiti omjeri. Priznajem, za mene je to bilo sokantno otkrice.

 

Uglavnom, kada se malo ozbiljnije razmisli o tome, uvijek se kao zakljucak namece pitanje kako smo uopce uspjeli dogurati ovoliko daleko?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
16 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Kako je zapravo došlo do požara:

 

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

ma bilo je već na Smiješnim slikama ovdje na forumu...

 

i hrpa GoT memova (zmajčeki)....

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Neam pojma, ne pratim smiješne slike, ja samo dilam ozbiljne informacije...

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

samo Bog nije zainteresiran da se obnovi katedrala,nikakve donacije ... sebicni skrtac 

waaagh
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnov
warhammer kaže...

samo Bog nije zainteresiran da se obnovi katedrala,nikakve donacije ... sebicni skrtac 

Zašto bi donirao? Pa on ju je i spalio. Istina posredno, tako što nije ugasio požar iako je svemoguć. 

42
13 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

Treba to zrusit i izgradit parkiraliste da se mogu ljudi parkirat....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Katedralu Notre Dame bit će možda moguće obnoviti

ma izgradit će oni još stariju katedralu jer nije ona samo spomenik zlu koje predstavlja (i u njoj je obitavalo) i krasan primjer gotičkog kiča, već i prilika da si lovatori kupe (i porezne, uz ostale) indulgencije. još ako je pošalju u vatikan na obnovu ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice