Kina maloljetnicima uvodi "policijski sat" za onli

poruka: 31
|
čitano: 7.043
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina maloljetnicima uvodi "policijski sat" za onli".
11 godina
protjeran
offline
Kina maloljetnicima uvodi "policijski sat" za onli

Ako neznaju roditelji, bude država. Pravi primjer upravljanja društvom.

 

Gledam tu klinčadiju, klinci niži razredi osnovne, ko da žive samo od bureka. 

Nekad na 30 klinaca u razredu, 15 žgoljavih, 13 normalnih, 2 ćufteka. Danas 20 ćufteka, 2 žgoljava, 8 normalnih.

Toliko nezgrapni i nesposobni da se popikavaju na ravnoj podlozi, a da ne pričam o rukopisu koji je apsolutno govno, jer eto, znaju samo tipkati.

 

Da se razumijemo, odrastao sam na video igrama, i znalo se manijakalno udarati, ali bilo je vremena za igralište, društvo, kasnije izlaske i sve normalne stvari koje prosječni čvrljo mora proći.

 

Danas su svi antisocijalni butthurt prištavci, koji su postali općeprihvaćena većina, jer RODITELJI takav način podržavaju, jer "neće moje djete raditi, da se bubek ne ozlijedi". 

Jer roditeljima se neda zajebavati, klinjo ima tantrume jer mama neda fortnite duže od 2 ujutro. Na roditeljskom mama maltretira profu jer je malom dala jedinicu pošto je došao bez zadaće i mamuran zaspao na drugom satu jutarnje smjene.

 

Kinezi su ukinuli restrikciju na broj djece po domaćinstvu, shvatili su da ih nema dovoljno, da nisu dovoljno produktivni, i u međuvremenu došla pošast moderne tehnologije čija jedina svrha je oduzimanje vremena. 

 

Ja uz dvoje male djece (2 i pol godine i 10 mjeseci), posao i ženine obaveze stignem odigrati koliko mi treba, ali nemam volju ... pustim glazbu i zujim u sisate tete u spotu. Jer iskreno, osim Witcher 3 u zadnjih 10 godina nije izašlo ništa što bi mi na duže staze uzelo pažnju. Igram Underlords, tu i tamo pokušam nekaj drugo igrati ali brzo odustanem.

 

EDIT:

Spominje se TV koji ne gledam više 10 godina.

Ali NIJE ZA USPOREDBU sa igrama.

Jer neku emisiju pogledaš, 30-60 minuta i gotovo, ideš dalje sa životom.

 

Igru klinjo upali, i ne gasi je, ne jede, nejde na WC ... samo mlati satima.

 

U mjesec dana prosječan čovjek izgubi na TV-u 70 sati, prosječan gamer na igre 160 sati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 11:34 (Jarvan).
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice