Kontaktna leća – sa zumom

poruka: 15
|
čitano: 3.954
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kontaktna leća – sa zumom".
6 godina
neaktivan
offline
Kontaktna leća – sa zumom

Ja bih volio kontaktne leće koje ne isušuju oči. Trenutno nosim leće napravljene za produženo nošenje, za cijeli dan. Ali i one još uvijek isušuju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Ja nosim neke mjesečne, ne vadim ih mjesec dana, već svaki period stavim nove. Nemam problema, isušivanje samo ako dugo boravim u klimatiziranim prostorima ili ako sam inače dehidriran, uglavnom od alkohola.
monetary revolution
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
koorpa kaže...
Ja nosim neke mjesečne, ne vadim ih mjesec dana, već svaki period stavim nove. Nemam problema, isušivanje samo ako dugo boravim u klimatiziranim prostorima ili ako sam inače dehidriran, uglavnom od alkohola.

 

Uf, ja jedva svoje odljepim sa oka navečer, kako bi tek bilo za mjesec dana :)

15 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Da pogodim. Vojska ce prva ovo implementirati da se preciznije ubijamo
With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Kontaktna leća – sa zumom

Dok ne smisle VISOR, ništa od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Pozdrav syncmaster245b!
Da li vojnik ili pripadnik nekakvog osiguranja može koristiti ovakav uređaj da preduhitri nekakav napad i spasi tvoju djecu, obitelj, tebe, normalne ljude...? Čemu ta negativnost?

Lp
vicious
5 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Oko me guzice i sise....i sad s ovim lećama...glava bum mi ekplodiral
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
koorpa kaže...
Ja nosim neke mjesečne, ne vadim ih mjesec dana, već svaki period stavim nove. Nemam problema, isušivanje samo ako dugo boravim u klimatiziranim prostorima ili ako sam inače dehidriran, uglavnom od alkohola.

 ?

12 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Pozdrav koorpa!

Da li si razmišljao o laserskoj korekciji vida? Poznanica mi je izgubila oko nakon što joj se stvorila bakterija zbog nošenja leća. Vjerojatno zbog loše higijene.

Lp
vicious
15 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
viciousone kaže...

Da li vojnik ili pripadnik nekakvog osiguranja može koristiti ovakav uređaj da preduhitri nekakav napad i spasi tvoju djecu, obitelj, tebe, normalne ljude...?

 

Ne.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
12 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Syncmaster245b samo djeca predškolske dobi odgovaraju na pitanja sa da ili ne.

Lp
vicious
15 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
viciousone kaže...
Syncmaster245b samo djeca predškolske dobi odgovaraju na pitanja sa da ili ne.

Lp

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom
Djeci predškolske dobi treba zabraniti....zaokruživanje na referendumima... izborima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kontaktna leća – sa zumom

Operirao oči prije 10 godina laserom, spasio se... Još vidim super. Kad udari staračka opet ću... Nije reklama

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kontaktna leća – sa zumom

Ja sam operirao 2006 godine. Za sada zadovoljan, vidjet čemo kad dođe staračka dalekovidnost. No nakon vojske sam imao problema sa sušenjem oka, zato sam prestao nositi leče. Sad mi se opet počelo jaće sušiti oko, sječam se da sam poslije operacije koristio neki gel za vlaženje oka, odlična stvar no ne sječam se koji.

Vrba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice