Microsoft uskoro kreće sa žešćim upozorenjima o kr

poruka: 62
|
čitano: 14.280
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft uskoro kreće sa žešćim upozorenjima o kr".
15 godina
online
Re: Microsoft uskoro kreće sa žešćim upozorenjima
Gnjavator kaže...
fromcelltohell kaže...

Debilana.

 

Jbt, imao na starom laptopu Cenera instaliranog, krepavao je u mukama stroj sve dok nisam W7 x86 instalirao na njega.

 

Problem je kod laptopa što ima samo 2Gb RAM-a a i DC Celeron CPU nije baš neka sreća.

 

Inače, sasvim ok strojić za surfanje i pogledat kakav film/seriju online.

 

Da se Microšuft pita trebao bih ga u smeće bacit a potpuno je ispravan, čak mu je i baterija još uvijek solidna.

 

Tako da, Windows 7 još uvijek 

 Neznam šta si sjebo ili koji driver preskočio, ali  meni Win10 radi puno bolje baš na tom raznom prastarom hardveru... kante sa malo memorije kada im staviš Win10 prodišu... BTW, naglašavaš da jw W7 x86, ali ne kažeš koji je bio W10 jer ako je on bio x64 to ti je pola odgovora zašto je sve umiralo.:)

 

 

Jebajigaionokajaćaćutireć', Win 10 je bio isto x86.

Svi driveri su bili instalirani i na Ceneru kao što su i sad na 7-ici, tako da ne znam što bih ti još ovdje napisao a da potkrijepim svoju tvrdnju iliti iskustvo.

Da se razumijemo, nisam ja nikakav W10 hejter, dapače. Cenera imam instaliranog na 3 desktop računala gdje sasvim fino radi,

pa čak i na prastarom AMD Opteron stroju ali koji ima 4 GB "moćnog" DDR2 800 MHz RAM-a za razliku od ovog laptopa koji ima 2 GB RAM-a.

Činjenično stanje je da taj laptop radi puno bolje na W7 nego na W10 i to je to.

 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 14:26 (fromcelltohell).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft uskoro kreće sa žešćim upozorenjima o kr

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice