Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake pr

poruka: 11
|
čitano: 2.999
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake pr".
16 godina
odjavljen
offline
Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake pr

Izmisljaju NUC po jos vecima cijenama. Suludo...

 

BTW - oznaka procesora ima jednu nulu viska. Ne postoji J50005

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
Šta to Android tv box (ne)može A da ovo čudo može...evo Beelink GT King 800 kn...skoro 3 puta jeftinije nego ovaj najslabiji model....A King je do nazad misec dana bio,najjači Android tv box:)(od kineza)

Za cijenu od 270$...se može kupiti supremacy Android tv box....Nvidia Shield
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 19:54 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake pr

Imam asrock mini itx s j4105 i uhd 600. Stavio ssd i 8gb rama. Fino se to boota na win 10 ali se vidi da je grafika ništa koristi. Samo scrolanje je trzavo i mora se podesiti manji korak da ne bude totalno iritantno. Sad će synology na to. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
HCMAA kaže...
Šta to Android tv box (ne)može A da ovo čudo može...evo Beelink GT King 800 kn...skoro 3 puta jeftinije nego ovaj najslabiji model....A King je do nazad misec dana bio,najjači Android tv box:)(od kineza)

Za cijenu od 270$...se može kupiti supremacy Android tv box....Nvidia Shield

 

Virtualke, igranje jednostavnih igara (Minecraft i sl.), server ovakav ili onakav, normalan desktop ili thin client...

 

Ja ne znam zasto ljudi cim vide ovako nesto odmah misle na gledanje filmova i pocnu pricati kako je android box puno bolja opcija. Pa to su dvije potpuno razlicite kategorije uredjaja.

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
NSA kaže...

Imam asrock mini itx s j4105 i uhd 600. Stavio ssd i 8gb rama. Fino se to boota na win 10 ali se vidi da je grafika ništa koristi. Samo scrolanje je trzavo i mora se podesiti manji korak da ne bude totalno iritantno. Sad će synology na to. 

 

Mislis xpenology

Freak Show Inc.
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
HCMAA kaže...
Šta to Android tv box (ne)može A da ovo čudo može...evo Beelink GT King 800 kn...skoro 3 puta jeftinije nego ovaj najslabiji model....A King je do nazad misec dana bio,najjači Android tv box:)(od kineza)

Za cijenu od 270$...se može kupiti supremacy Android tv box....Nvidia Shield

 

Android je lijep i funkcionalan OS koji ljudima ugodno koristenje najcescih radnjih, a to je gledanje filmova, youtube, mailov, surfanje netom. Problem s Androidom je taj sto ne omogucava skoro pa nista drugo osim tih radnji. Cak i elementarne stvari poput copy/paste ili otvaranja ZIP datoteke prilicno su komplicirane za izvesti.

 

Kome dovoljno super. Kome nije dovoljno zna zasto zeli Windowse.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 21:09 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
Friday kaže...
NSA kaže...

Imam asrock mini itx s j4105 i uhd 600. Stavio ssd i 8gb rama. Fino se to boota na win 10 ali se vidi da je grafika ništa koristi. Samo scrolanje je trzavo i mora se podesiti manji korak da ne bude totalno iritantno. Sad će synology na to. 

 

Mislis xpenology

 O da. Nadam se i surveillance stati on s vise od 2 kamere, iphole.. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
NSA kaže...
Friday kaže...
NSA kaže...

Imam asrock mini itx s j4105 i uhd 600. Stavio ssd i 8gb rama. Fino se to boota na win 10 ali se vidi da je grafika ništa koristi. Samo scrolanje je trzavo i mora se podesiti manji korak da ne bude totalno iritantno. Sad će synology na to. 

 

Mislis xpenology

 O da. Nadam se i surveillance stati on s vise od 2 kamere, iphole.. 

 

Iphole stavi u docker na DSM. Radi bez greske, ja ga u virtualki vrtio nekih mjesec dana

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
NSA kaže...

 O da. Nadam se i surveillance stati on s vise od 2 kamere, iphole.. 

 

Cek, stavit ces xpenology u virtualku, ne? Mislim, neces instalirati na metal?

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lake pr

Metal ako ne bude  nekih većih problema, a ne bi trebalo biti s tom pločom. Iphole sam probao u dockeru na nas_u i proc mi je bio cijelo vrijeme na 99% pa sam zaključio da je jednostavno preslab za njega. Ako tebi radi onda je neš drugo.. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minix NEO G41V-4, nečujni mini PC s Gemini Lak
NSA kaže...

Metal ako ne bude  nekih većih problema, a ne bi trebalo biti s tom pločom. Iphole sam probao u dockeru na nas_u i proc mi je bio cijelo vrijeme na 99% pa sam zaključio da je jednostavno preslab za njega. Ako tebi radi onda je neš drugo.. 

 

Ma digni to u virtualki, steta je "zauzeti" cijeli stroj sa time. Dignes DSM virtualku i onda mozes stroj normalno dalje koristiti kao media player ili za bilo sta drugo. Jer DSM svakako nije nesto osobito zahtjevan.

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice