MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Kickst

poruka: 5
|
čitano: 3.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Kickst".
15 godina
neaktivan
offline
MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Kickst

Zašto ljudi plaćaju da se napravi nešto šta već postoji?

 
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Ki
Mad-Max-X kaže...

Zašto ljudi plaćaju da se napravi nešto šta već postoji?

 Na što točno misliš?

OT: Nisam game developer pa možda nisam dovoljno kompetentan dati takvu prosudbu, ali mislim da je ovako nešto još uvijek nemoguće napraviti. Niti imaju budget za to (očigledno), a ne bi rekao niti da su dovoljno tehnički potkovani (ni oni ko developeri, ni mi kao igrači - mislim na average gaming PC). GTA Online je trenutno najbliži ovakvoj igri i uz taj nekakav dosta ograničen svijet i ograničene radnje, sam je po sebi dosta zahtjevan (vrijeme učitavanja) pa se pitam kako bi onda ova igra izgledala i kako bi se izvodila/učitavala.

Sama ideja je OK, pucaju na neki realizam i potpunu slobodu, ali ta sloboda bi vrlo brzo prerasla u totalni kaos (*khm* average gamer *khm*) i sve skupa bi bilo totalno neigrivo. Tako da se slažem sa Shroudom, razvoj te igre je propao i prije nego što je počeo i iskusni developeri (što bi oni trebali biti ako su mislili ovako nešto izrealizirati) su to trebali odma znati/predvidjeti. Nije ovdje u pitanju novac, nego izvedivost i na kraju - igrivost.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 21:22 (Bruner).
16 godina
offline
MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Kickst

Kickstarter pratim od samih početaka, tjednom frenkvencijom i izrazito volim taj način financiranja i podrške projekata, te sam mišljenja da je mnogo toga dobroga donio svijetu. No, u zadnje vrijeme je Kickstarter neprepoznatljiv; toliko loših ideja i najviše plagijata da je to čudo jedno. Soničnu četkicu, "najbolje tenisice", remen s milijun pretinaca, zdjele za salatu i ostale reciklaže i gluposti koje već postoje preplavile su ga te se pojavljuju na mjesečnoj bazi. Stoga dosta je recikliranih proizvoda, praznih i neostvarivih obećanja te skupljanja para na temelju video zapisa od 2 minute koji ne kažu apsolutno ništa konkretno, nego samo lijepo i zavodljivo izgledaju. Podržavam na kraju administratore Kickstartera jer mi je stvarno više dosta svaki tjedan gledati financiranje "najbolje četkice za zube" koja se nikad ne pojavi u prodaji jer ju je nemoguće napraviti, a kad i kojim čudom osvane u prodaji, na Amazonu redovito dobiva najgore moguće ocjene kupaca. Zaključno; odličan način financiranja i platforma za predstavljenje projekata i podršku istih, postala je leglo plagiranih "prevara projekata" te je krajnje vrijeme da se barem u malom dijelu vrati na staro.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 22:08 (ivaninho).
 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Ki
Steta, bilo bi fora da svako u igri ima svoj posao, netko bude murjak, vatrogasac itd. I ovo s prosirenjem ceste, gradova. Gta5 je ogroman no da naprave i upola manji grad s vise sadrzaja poput ovoga bilo bi to brutalno.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
MMORPG RAW, klon GTA Onlinea, suspendiran s Kickst

Multiplayer igra sa 100-200 igrača na mapi, sasvim moguće. Ali sistemi u kojem gradiš nešto etc. neizvedivo, jer svi znamo što se dogodi kad se 200 igrača spojimna server od tih 200, nastane "Rust" odnosno ako ste igrali igru rust sve vam je jasno, vjerujem da im lokalno sve to lijepo radi za sad, ali ciljeve koji su postavili su jednostavno neizvedivi. Igra će štekati i blokati, client-server će nakon tjedan dana početi štekati a frameovi će padati bez tjednog server wipe-a. Ovo je samo primjer iz "rust-a".

Također tekst i naslov su krivi. Igra je inspirirana RUST meets GTA rp. Lijepo piše, te Arma Life rp.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice