Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u

poruka: 5
|
čitano: 630
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u".
7 godina
protjeran
offline
Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u

Jedini preklopni mobitel koji ima smisla po obliku i dizajnu.

 

Sklopljen je kompaktan, stane u dzep, ne moze se grebati display.

Otvoren je funkcionalan i upotrebljiv kao punokrvni mobitel.

 

Jedino sto ce ga pokopati je cijena. A ako ne uspije, sumLJam da ce biti druge i trece

generacije istog, koji bi bio razvijeniji i povoljniji (jer tehnika kako sazrijeva, jeftinija je i za proizvoditi,

a potencijalno je i prodajna cijena manja)

 

S obzirom da je Nokia jos davno davno imala koncepte savitljivih ekrana u uredjajima,

vrijeme je da se nesto zaista i desi.

 

Al umjesto klasicnog "zgloba", radije bi da je nekakav "slide" mehanizam,

koji taj ekran i "namota" - kad se dodje do tog stadija, mogucnosti dizajna ce biti

neogranicene. Jedino su tad opasnost savitljive baterije.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u

Uvijek sam kibicirao Motorola gadgete, no ovog će pokopati slabe specifikacije. 

U ovakav komad gadgeta, ako uzimamo u obzir high end killerflagship model, moraju ići NAJ komponente, od procesora, preko memorije, PPI ekrana, ...!!!! 

 

Neka ga povećaju u sklopljenim gabaritima za nekih 5 mm u debljinu, 4 u širinu i 5 u visinu, i imati će mjesta za puuuuno juhe i ostalih detalja 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u

Motorola sad s ovim ima tako dobru priliku, ako fejlaju onda su propustili zlatnu koku.

V3 koji je baš ful poznat i danas a kamoli kakav je bum izazvao kad je došao + najnovija tehnologija.

Bili bi baš glupi da sjebu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu stiže u

Dok ne izume neko superduper staklo koje se može vječito savijati bez vidljivih tragova, ovakvi uređaji neće imati budučnost.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorolin Razr savitljivi mobitel u Europu sti
alien kaže...

Dok ne izume neko superduper staklo koje se može vječito savijati bez vidljivih tragova, ovakvi uređaji neće imati budučnost.

Nekako sam skeptik da će ikada uspjet učiniti takvo nešto 

Prije sam zagovornik dva ekrana koji se “slažu” perfektno, da se ne primjećuje spoj! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice