Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelazak n

poruka: 7
|
čitano: 3.252
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelazak n".
5 godina
protjeran
offline
Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelazak n

Čuj njih kako im se odjednom žuri. Kako su samo zabrinuti za nas. Nešto tu smrdi (a nije prdac oduševljenja koji sam pustio na ovu vijest).

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 20:06 (Antiseptik).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelazak n

Bolje bi bilo da su gasenje starog signala pomaknuli nakon prvenstva, u sezonu kiselih krastavaca, a ne prije.

Moj PC  
2 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelazak n

Kada sam kupio 2009 prva dva LCd televizora preporuka je bila da podržava MPEG-4 a da se izbjegava MPEG-2 zbog iste stvari kao što se danas govori o HEVCU , bolje kompresije jer će programi biti HD ...

Razlike ne vidjeh niđe. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelaz
kerum kaže...

Bolje bi bilo da su gasenje starog signala pomaknuli nakon prvenstva, u sezonu kiselih krastavaca, a ne prije.

 Bolje za koga? Fudbalska prvenstva su oduvek ogroman pokretač prodaje TV-ova, ukidanje signala koji primaju stariji uređaji je samo mali dodatni podsticaj. Ne znam kako je kod vas, ali mislim da ovde ne možete u prodavnici kupiti bilo koji tehnički uređaj (TV, komp, mobilni telefon, fen za kosu...), a da ga nije uvezla ili distribuirala kompanija koja u vlasničkoj strukturi ima članove izvesne porodice. Iz perspektive jedne takve države, totalno logično.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelaz
M-san požuruje drzavu...
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelaz
Ivan(4) kaže...

 Bolje za koga? Fudbalska prvenstva su oduvek ogroman pokretač prodaje TV-ova, ukidanje signala koji primaju stariji uređaji je samo mali dodatni podsticaj. Ne znam kako je kod vas, ali mislim da ovde ne možete u prodavnici kupiti bilo koji tehnički uređaj (TV, komp, mobilni telefon, fen za kosu...), a da ga nije uvezla ili distribuirala kompanija koja u vlasničkoj strukturi ima članove izvesne porodice. Iz perspektive jedne takve države, totalno logično.

 

Istina. Kupio sam TV prošle godine,odmah negdje na početku prvenstva. Podržava HEVC i ko za qrc ćaća je kupovo svoj pola godine ranije (možda malo jače) i njegov nema tu mogućnost . A lijepo sam mu reko da ne srlja i da se strpi malo,al ne tvrdoglavo je tvrdoglavo .


BTW,jel zna netko kad bi u D2 regiji trebao proraditi HD signal? Baba jedva čeka da vidi turke u HD-u 

John Rambo
8 godina
offline
Re: Najavljeno skraćivanje krajnjeg roka za prelaz
Probaj uhvatiti ovaj sa sljemena..meni bez problema hvata
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice