Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal

poruka: 5
|
čitano: 2.944
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal".
6 godina
offline
Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal

Ja iskreno ne vidim budučnost za Netflix, Hulu, HBOm Amazon prime video..... i još desetke drugih streaming servisa. Pa nitko nije lud da plača 5 pretplata da pogleda 5 različitih serija. Torrenti će opet dobit na popularnosti, i onda će opet kolektivno plakanje.

 

Nije mi jasno zašto se ne ugledaju na servise za streaming muzike, njih je isto 5-6 ali svi imaju svu muziku, vrlo vrlo male su razlike u kolekcijama, skoro pa zanemarivo male. Ja osobno imam G.Play music za 6 eur na mjesec i ne pada mi na pamet skida muziku sa torrenta, jer nema potrebe kad imaš sve uvijek dostupno svugdje za taj sitniš. Postoje kakve rijetkosti kao snimke koncerata koje još uvijek skinem ali to je iskreno super rijetko...

 

Neka naprave i oni na isti princip i ja ću prvi platit 10-20 eur na mjesec da gledam sve što hoću kad god hoću, ali da plačam svakom servisu po 10 eur na mjesec, moš mislit......... pa i da mi taj financijski izdatak nije problem nemam živaca otvarat 5 aplikacija da pogledam na svakoj nešto što me zanima, pa pamtit koji šta ima, nek se j... lagano, ali na taj način od mene novce neće vidit.

Moj PC  
20 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal
PREDVIĐANJA...ja isto uvik predviđam sebi 10000 kn plaće....A uvik bude manje...i to dosta manje...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 13:42 (HCMAA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal
Moj im je savjet da, dok su još puni milijardi, pokupuju sva prava za sve... pa se prepuste uživanju.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal
Pa već sad postoji jedan servis koji ima sve...:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Netflix bilježi nešto slabiji drugi kvartal
HCMAA kaže...
Pa već sad postoji jedan servis koji ima sve...:)

 To znamo ali taj je free ili po naški đabalero 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice