Nokia ulazi na tržište pametnih televizora

poruka: 4
|
čitano: 3.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia ulazi na tržište pametnih televizora".
13 godina
neaktivan
offline
Nokia ulazi na tržište pametnih televizora

Zasto bih trebao kupovati "premium" smart TV, kad si mogu kupit Android TV Box + dummy TV?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nokia ulazi na tržište pametnih televizora

Meni je PC spojen već godinama na TV, bežićna periferija i bog te veseli. Kakvi pametni TV ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia ulazi na tržište pametnih televizora
MMX kaže...

Zasto bih trebao kupovati "premium" smart TV, kad si mogu kupit Android TV Box + dummy TV?

Hm, ne znam što je premium smart TV jer su se tu totalno "ispremiješale karte" i teško je odrediti tu kategoriju. A smart TV jednostavno si prisiljen kupiti jer više nema novih "dummy" TV-a koji imaju kvalitetu slike, a da nisu smart. Imam jedan TV koji je smart (Android) te jedan "dummy" na kojeg su spojeni Android TV box i Mac Mini i moram priznati da mi je ovaj koji je smart praktičniji radi jednog daljinskog. A najveće smeće od aplikacije je Android remote, totalna katastrofa od aplikacije.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Nokia ulazi na tržište pametnih televizora

"Uči pa će ući…"

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice