Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa

poruka: 11
|
čitano: 5.211
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa".
15 godina
offline
Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa

Jesam li dobro shvatio?

Office 2019 ce zapravo biti skup portabilnih aplikacija?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa

Buhah još jedan pokušaj tjeranja tvrtki da se prebace na windows 10. Naravno da će Office radit samo na desetki. A kad već ljudima guramo ono što ne žele ajmo onda ugurat i Skype kao dio Office-a. A usput ćemo dati MSI samo za Office server a ostalima tuki. 

Imam feeling ko da se trude da što manje ljudi koristi njihov novi Office.  

 

A kaj se mene tiče mogu mi puhat Libre office 6 je sasvim dovoljan za moje potrebe. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
10 2 hvala 3
14 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al

s obzirom da windows 10 ima store, instalacija nije potrebna

nemam za potpis
15 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al
ddarknessfairyy kaže...

Buhah još jedan pokušaj tjeranja tvrtki da se prebace na windows 10. Naravno da će Office radit samo na desetki. A kad već ljudima guramo ono što ne žele ajmo onda ugurat i Skype kao dio Office-a. A usput ćemo dati MSI samo za Office server a ostalima tuki. 

Imam feeling ko da se trude da što manje ljudi koristi njihov novi Office.  

 

A kaj se mene tiče mogu mi puhat Libre office 6 je sasvim dovoljan za moje potrebe. 

 Za tvoje potrebe i jeste dovoljno, ali za Enterprise segment Office je još uvijek za korak ispred svih a budimo realni MS profit ostvaruje u tom segmentu a ne na kućnim userima.

11 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al
ddarknessfairyy kaže...

 

Imam feeling ko da se trude da što manje ljudi koristi njihov novi Office. 

 

Trude se da što više ljudi koristi Office365.

Tamo naplaćuju istu stvar nekoliko puta, dok desktop licencu naplate samo jednom i korisnici ju onda troše koliko ide.

Do sada je to bilo 10 godina službene podrške.

Ova "offline" verzija je tu da usmjeri neodlučne prema "klaudu" i da zadrži postojeće korisnike koji zbog nekog čudnog razloga ne žele čuvati svoje podatke na tuđim serverima.

Pošto tranzicija ide sporo (Office2003 je sasvim dovoljan za 99% Word/Excel/PowerPoint korisnika), u idućih nekoliko godina početi će dodavati bitne fičre samo na 365 verziji, kao što su npr. dodali DX12 samo na Win10.

 

Ideal im je biti Oracle, no za sada si ne mogu priuštiti tu razinu zlostavljanja kupaca.

 

Kada zaključaš manju ili tvrtku srednje veličine na neko SaaS rješenje, oni će moći šutirati dio svojih sysadmina i tako nešto uštedjeti.

Kada nakon 4-5 godina shvate da im guliš kožu i onda tražiš još pride, zbog manjka kvalificiranih sistemaca u preduzeću tranzicija na neko drugo rješenje će biti poskupa.

Zato će ih dobar dio šutjeti i plaćati.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al

Ako se pojavi da ćemo biti na nekoj kratkoj pretplati e onda bolje da svi prijeđemo na Linux

12 godina
offline
Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa

ja tipkam na officeu 2007. radi savršeno. da nije .xlsx formata, još bi bio na 2003.

What could possibly go wrong?
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al
Markić7 kaže...

Ako se pojavi da ćemo biti na nekoj kratkoj pretplati e onda bolje da svi prijeđemo na Linux

 Pa radi Libre i na windozama.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al
Koliko god da je MS Office najkompletniji i najbolji office paket, samim time je sučelje sve ružnije i ružnije.
www.nanosola.com
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, al
nsoul kaže...
Koliko god da je MS Office najkompletniji i najbolji office paket, samim time je sučelje sve ružnije i ružnije.

 Izgled je oduvijek bio subjektivan stav.

16 godina
offline
Office 2019 stiže u drugoj polovici godine, ali sa

Koristim Office 365 sa godišnjom pretplatom.

 

Ne razumijem baš kuknjavu oko izgleda - ja se ne mogu požaliti - pogotovo kako su uveli opciju tamne pozadine za barem dio vizualnog izgleda aplikacija.

 

Naklonjen sam Open Officeu i open source alatima, ali kada dođe do rada (a to je moj posao) sa masivnim podatkovnim tablicama (što je opet čest slučaj u mome poslu), nažalost, open source verzije alata brzinom i prije svega stabilnošću ne mogu parirati Microsoftu.

 

Kada ovo kažem, imajući u vidu svoja prethodna iskustva koja bi bila mnogo manje zahtjevna u smislu Worda i nekog osnovog korištenja Outlooka, Excela i drugih prezentacijskih džidža - mislim da je Libra tu sasvim OK - ali onog trenutka kada se desi step up u intenzitetu i načinu rada, a pogotovo u smislu veličine fileova i količine podataka, bojim se da tu alternative nema.

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice