Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski napi

poruka: 65
|
čitano: 12.909
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski napi".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski
Gogy7 kaže...
Volio bih da se jednako paznje posvetilo štetnosti alkohola koliko se posvetilo pogodnostima. Ne volim jednosmjerne clanke.

Ostavljaš li isti komentar na onih 95+% članaka koji jednosmjerno pišu samo o štetnosti alkohola?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski
Da. Nevolim jednosmjerne clanke. Volim kad se opišu pozitivne i negativne strane onog o cemu se govori. Ne svida mi se kad se samo nesto hvali ili pljuje.
9 godina
offline
Re: Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski
Gogy7 kaže...
Da. Nevolim jednosmjerne clanke. Volim kad se opišu pozitivne i negativne strane onog o cemu se govori. Ne svida mi se kad se samo nesto hvali ili pljuje.

 znaš da postoji i bezalkoholno pivo? koji je onda to smjer u pitanju? trosmjerni..

 

btw nakon sistematskog pregleda dobio sam preporuku od doktora da dnevno popijem casu vina ili jedno pivo..

14 godina
odjavljen
offline
Re: Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski
digitall kaže...
Gogy7 kaže...
Da. Nevolim jednosmjerne clanke. Volim kad se opišu pozitivne i negativne strane onog o cemu se govori. Ne svida mi se kad se samo nesto hvali ili pljuje.

 znaš da postoji i bezalkoholno pivo? koji je onda to smjer u pitanju? trosmjerni..

 

btw nakon sistematskog pregleda dobio sam preporuku od doktora da dnevno popijem casu vina ili jedno pivo..

 To ga je podplatila pivska i vinska industrija.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: Pivo kao hipstersko-milenijalni rehidracijski
Jakovp kaže...
digitall kaže...
Gogy7 kaže...
Da. Nevolim jednosmjerne clanke. Volim kad se opišu pozitivne i negativne strane onog o cemu se govori. Ne svida mi se kad se samo nesto hvali ili pljuje.

 znaš da postoji i bezalkoholno pivo? koji je onda to smjer u pitanju? trosmjerni..

 

btw nakon sistematskog pregleda dobio sam preporuku od doktora da dnevno popijem casu vina ili jedno pivo..

 To ga je podplatila pivska i vinska industrija.

mislim da su umješani i ljudi gušteri, masoni i srbi definitivno 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice