Problemi u radu Bugovog desktop foruma

poruka: 24
|
čitano: 5.849
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi u radu Bugovog desktop foruma".
16 godina
moderator
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Proradio forum...

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 12:35 (Miro).
Moj PC  
12 0 hvala 4
15 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

i meni se svi kvarovi zbivaju vikendom. bez iznimke. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Miro kaže...

Proradio forum...

Extra vam je ova greška 404. Sviđa mi se font u znaku Bug-a  

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma

To smo i mi interno komentirali - uvijek se ovakve stvari moraju dogoditi u najgorem mogućem terminu...

...
10 godina
suspendiran
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Ja bih preporucio da forum preradite da bude poput reddit objava s apvoutima i dounvoutima.

Ovaj forum je apsolutno prastari i treba mu dobar kako facelifting tako i prelazak na moderniju funkcionalnost.

 

Moj PC  
3 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ja bih preporucio da forum preradite da bude poput reddit objava s apvoutima i dounvoutima.

Ovaj forum je apsolutno prastari i treba mu dobar kako facelifting tako i prelazak na moderniju funkcionalnost.

 

 Na redditu sam propustio zanimljive teme i poruke jer se TU stavlja na duhovite a ne važne ili pametne. Mnogo kontroverznih i zanimljivih je obrisani jer se nekome nisu sviđali, tisuće potpuno glupih i nepovezanih poruka jer ljudi žele samo TU....

 

Uglavnom, meni se čini da ovakav format nikako nije za informatički forum.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Kad smo kod izgleda foruma, bilo bi dobro da ima dark mode kao i na početnoj stranici Buga.hr.

I još, ako ćete mijenjati izgled foruma, sugeriram da maknete riječ "online" u Bugu forumu. To je samo moje mišljenje. 

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
CyberDemonVZ kaže...
...

 

 Na redditu sam propustio zanimljive teme i poruke jer se TU stavlja na duhovite a ne važne ili pametne. Mnogo kontroverznih i zanimljivih je obrisani jer se nekome nisu sviđali, tisuće potpuno glupih i nepovezanih poruka jer ljudi žele samo TU....

 

Uglavnom, meni se čini da ovakav format nikako nije za informatički forum.

isto sam primjetia da ljudi ćešće dobiju tu na gluposti ili zajebancije a td kad pišu nešto šta bi stvarno nekome moglo pomoc..

možda ima nešto u onoj bolje ljepa laž nego ružna istina xD

16 godina
neaktivan
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Kao ne radi, ovo ono. E nećete me primorati da koristim mobilni, makar svaki puta na mobitelu morao klikati na koristi 'desktop' verziju, jer, vidi vraga, uz sve silne kolačiće, to je nemoguće zapamtiti :)

Mislim, dakle half adder
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Mobilna verzija foruma mi je dobra , jedino mi smeta što ne radi tražilica na mobilnoj verziji.
Eto, ako budete nešto popravljali neka vam to bude na pameti 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Nema https, nema uređivanje posta, tako da, nije mi baš ok.

Mislim, dakle half adder
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
thekeyofdestiny13 kaže...

Kad smo kod izgleda foruma, bilo bi dobro da ima dark mode kao i na početnoj stranici Buga.hr.

 

Tko to silno želi - već ima.

 

hrvooje kaže...

... nema uređivanje posta, tako da, nije mi baš ok.

Ima, ima, ali samo za power usere...

 

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 14:34 (Miro).
7 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
@Miro

Pa gdje se pali ta crna podloga???

I uzmite u razmatranje da ne radi tražilica na mobilnoj verziji
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Neuk kaže...
@Miro

Pa gdje se pali ta crna podloga???

I uzmite u razmatranje da ne radi tražilica na mobilnoj verziji

 Ma to je fičer Samsungovog sistemskog browsera, kojeg koristim na svom telefonu, pa sam ovo kao za šalu "složio". Ništa posebno, ima i drugih browsera s takvim mogućnostima, ali nije to pravo rješenje (kao ono koje imamo za web stranice).

 

 Ovo za probleme s tražilicom foruma na mobi verziji je poznat problem, ali kako nehitan samo je zapisan i čeka kada bude generalka došla na red, pa će se onda i to rješavati.

...
15 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

još uvijek ima dijelova dana (npr. danas oko 4) kad se gotovo nemoguće spojiti, a onda se pojavi pogreška 500 (što je ipak za 96 bolje od 404). prije minute ista stvar. smells fishy. 

 

ažurir: 17:20 - ista stvar, uz dodatno "The specified CGI application encountered an error and the server terminated the process."

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 17:23 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

Kad smo već kod želja, meni fali samo tamna tema i BOL Sidebar ugrađen u forum (da se ne moraju ručno instalirati dodaci i skripte) - ništa više. 

 
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Ajar kaže...

još uvijek ima dijelova dana (npr. danas oko 4) kad se gotovo nemoguće spojiti, a onda se pojavi pogreška 500 (što je ipak za 96 bolje od 404). prije minute ista stvar. smells fishy. 

 

ažurir: 17:20 - ista stvar, uz dodatno "The specified CGI application encountered an error and the server terminated the process."

 Naletio si točno na period kada radimo redovno mjesečno patchiranje servera. 

 

...
13 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Miro kaže...

 Ma to je fičer Samsungovog sistemskog browsera...

Upravo si me podsjetio kako uopće ne koristim jako korisnu stvar na svom telefonu "Zamjena boja" na Šaomiju, i nije vezana samo za jedan browser .

15 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Miro kaže...

 Naletio si točno na period kada radimo redovno mjesečno patchiranje servera. 

 

 podsjetih se: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
neaktivan
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

FKT VAS SRAM BILO. fkt steka i nece i baca errore 505 i 404 jos uvijek. Odjava automatski od kad sam napravio ovaj acc se nije promijenilo. 

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Ja sam mislio da samo meni ne radi!
Trazilica na mobilnoj verziji ne radi kako spada isto error 404, onda moras otici na desktop verziju pa onda tek proradi trazilica inace nece! 😔
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi u radu Bugovog desktop foruma

ponovo pogreška 500 (samo pri navigaciji unutar foruma). je li to neka nagradna igra? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Gospon Miro dali samo meni ne radi search na mobilnoj verziji(oreo)ili je tako svima(error 404)?lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problemi u radu Bugovog desktop foruma
Stjepanj kaže...
Gospon Miro dali samo meni ne radi search na mobilnoj verziji(oreo)ili je tako svima(error 404)?lp

Ne radi nikome. Problem je prijavljen i znaju za isti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice