Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni u Za

poruka: 12
|
čitano: 2.920
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni u Za".
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni u Za

I hoće li dobiti android 10? Možda za dvije godine :-)

Meni je nokia android one čisto ok.

 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
Mandor kaže...

I hoće li dobiti android 10? Možda za dvije godine :-)

Meni je nokia android one čisto ok.

Zar nisu noviji Samsungovi uredaji cisto OK po pitanju updatea?

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
kerum kaže...

Zar nisu noviji Samsungovi uredaji cisto OK po pitanju updatea?

 naravno da jesu, dobijes ga za par mjeseci

 

ljudi pretjeruju sa tim nadogradnjama na nove verzije androdia, kao da su toliko revolucionarne da ih moras imat odmah :)

 

a ubiti hrpetini ljudi je to zadnja rupa na svirali

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni u Za

skupo  je skupo,ne vredi tih para,pretjerali su ,mobitel vrijedi 3000-3500 kn najviše :).

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
sarma kaže...

skupo  je skupo,ne vredi tih para,pretjerali su ,mobitel vrijedi 3000-3500 kn najviše :).

 no, pa taman toliko kosta kad ga kupis na firmu

7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
3dfx kaže...
kerum kaže...

Zar nisu noviji Samsungovi uredaji cisto OK po pitanju updatea?

 naravno da jesu, dobijes ga za par mjeseci

 

ljudi pretjeruju sa tim nadogradnjama na nove verzije androdia, kao da su toliko revolucionarne da ih moras imat odmah :)

 

a ubiti hrpetini ljudi je to zadnja rupa na svirali

 

 

 Par mjeseci nakon svih ostalih proizvodjajca. Ako placas premium cijene, treba da bude premium podrska.

4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
1000 eura za običnu stakleno-plastičnu igračku koja zapravo ne vrijedi ni 400 eura, a koja se razbije već prilikom prvog pada?? Preskupo, čak i za one koji nemaju problema s džepovima. U stvari - suludo, bolesno iživljavanje pohlepnih ceo-a. Od srca im želim neuspjeh i propast.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 18:54 (Kokobil50).
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni

radi se o staklu i aluminijskom okviru.veći je problem skurivanje ekrana rekordno brzo,barem se kod zadnje serije to javilo...krepavanje ekrana.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 19:04 (Igor150).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
O debilano
"Note10+ od 512 GB 9.299 kn"
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
O_O_O kaže...
3dfx kaže...
kerum kaže...

Zar nisu noviji Samsungovi uredaji cisto OK po pitanju updatea?

 naravno da jesu, dobijes ga za par mjeseci

 

ljudi pretjeruju sa tim nadogradnjama na nove verzije androdia, kao da su toliko revolucionarne da ih moras imat odmah :)

 

a ubiti hrpetini ljudi je to zadnja rupa na svirali

 

 

 Par mjeseci nakon svih ostalih proizvodjajca. Ako placas premium cijene, treba da bude premium podrska.

 Al sta toliko revolucionarnog donose te silne nadogradnje, promjene izgled ikonica i nadodaju 2 wallpapera vise. Meni je to sve sto dalje to bolje pretakanje iz supljeg u prazno umjesto da se Samsung i ostali fokusiraju da sto je moguce vise ispeglaju sve propuste na trenutnog verziji, oni brze bolje zbog ovakvih korisnika moraju slati nedovrsene updatee pune bugova koji ne donose nista novo ili bolje (jer nemamo vise sto novo izmisliti). Brate mili napravi mi ispeglanu verziju bez bugova, di sve radi kako spada i pusti tu verziju na telefonu bar 2 godine, cemu non stop nesto mijenjat

7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni
=XFX=PlayHard kaže...
O_O_O kaže...
3dfx kaže...
kerum kaže...

Zar nisu noviji Samsungovi uredaji cisto OK po pitanju updatea?

 naravno da jesu, dobijes ga za par mjeseci

 

ljudi pretjeruju sa tim nadogradnjama na nove verzije androdia, kao da su toliko revolucionarne da ih moras imat odmah :)

 

a ubiti hrpetini ljudi je to zadnja rupa na svirali

 

 

 Par mjeseci nakon svih ostalih proizvodjajca. Ako placas premium cijene, treba da bude premium podrska.

 Al sta toliko revolucionarnog donose te silne nadogradnje, promjene izgled ikonica i nadodaju 2 wallpapera vise. Meni je to sve sto dalje to bolje pretakanje iz supljeg u prazno umjesto da se Samsung i ostali fokusiraju da sto je moguce vise ispeglaju sve propuste na trenutnog verziji, oni brze bolje zbog ovakvih korisnika moraju slati nedovrsene updatee pune bugova koji ne donose nista novo ili bolje (jer nemamo vise sto novo izmisliti). Brate mili napravi mi ispeglanu verziju bez bugova, di sve radi kako spada i pusti tu verziju na telefonu bar 2 godine, cemu non stop nesto mijenjat

 Sigurnosne nadogradnje.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 i Note10+ predstavljeni

pa nek salju sigurnosne nadogradnje bez promjene kompletnog UI-a i dizajniranja sve od nule, di onda pola stvari ne radi kako spada.... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice