Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora

poruka: 5
|
čitano: 2.467
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora".
5 godina
protjeran
offline
Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora

Ako nije OLED, zanemarujem vijest

 

Fan sam SONY-a i jako mi je žao što nemaju (svoje) OLED rješenje. A bili su začetnici (kao danas se sjećam vjestice kako je SONY napravio prvi(?) OLED TV ... doduše u, i za tadašnje vrijeme, mizernih 10-11 inčuna).

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora

Najdraži mi TV brand.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora

najsnazniji model ima samo dvije dijagonale, i to one koje 90% ljudi vise ne kupuje.. ne kuzim ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora
Igor666 kaže...

najsnazniji model ima samo dvije dijagonale, i to one koje 90% ljudi vise ne kupuje.. ne kuzim ??

 
Da, bas sam to i ja gledao i ucinilo mi se da je mozda text preveden naopako tj. nemam mi smisla da najjaci model neide preko 49" dijagonale a najslabiji ide do 75".

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
5 godina
offline
Sony predstavio četiri nova 4K HDR televizora

Taj nije najsnažniji model. Sony ima u tom središnjem segmentu X serije tv-a 70, 75, 80, 83, 85, i 90 i za sada su predstavili dio tih modela iz te klase. Uskoro bude predstavljanje i jačih LED tv-a iz X serija 85 i 90 kao i novih OLED tv-a. Ta 83 serija ima samo dvije dijagonale i valjda je prilagođena za neka tržišta. A od ove godine je novost ta serija X 81.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice