To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

poruka: 35
|
čitano: 8.413
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi".
9 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Cekamo PzPfw s nagradnim fondom rijeci za BUG-ovce ;-)

 

BTW Bravo BUG

Battlenet - TheProdigy#2234
 
21 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Pa tu nisu samo 3914x2792 piksela slike s 4 riječi, nego čak ima i takozvanog teksta k'o u dobra stara vremena  

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Ja nisam imao pojma da je ovaj novitet "in the works", saznao sam za njega iz ove vijesti i kad sam spazio tipku. S tim na umu, potpuno nepristrano mogu reći da mi je odličan 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

To je to!

Deckard
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
Upravo primjetio i probao, sve 5 sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

pa covjece zaokruzi novu ikonu, aaa nemam strpljenja citati sve...  :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

"Kada se odlučite vratiti na naslovnicu (home), odnosno „normalan“ puni prikaz, s istaknutim najvažnijim objavama tog dana, dovoljno je samo kliknuti na „glavu“, tj. logo BUG."

 

Iskreno, intuitivnije bi bilo da ikona promijeni izgled pa se ponovo klikom na nju vraćamo na "normalnu" naslovnicu (mada ne znam zašto bi to itko uopće htio ). U svakom slučaju, hvale vrijedan zahvat.

 

Ne znam zašto ste uopće forsirali "tile" prikaz na naslovnici. Ako je zbog trenda (koji već više niti nije trend) onda ste promašili kao i većina. Dizajn ispred sadržaja za ovu formu nikad nije bio dobar niti će biti. Ne znam uopće tko je pokrenuo ovaj "trend" u dizajnu online news portala - treba ga javno streljati za primjer drugima. Kvadratići za bolji prikaz na mobilnim i nosivim uređajima nisu izgovor, nego lijenost da se razvije pravi adaptivni dizajn. Povećavanje i smanjivanje kvadrata sa sadržajem ovisno o veličini ekrana nije posao. Ne znam što je falilo starom dobrom odvojenom prikazu za desktope i mobilne uređaje? Ovako sada na flagship mobitelu otvorim bug.hr i vidim zaglavlje, reklamu, samo vrh slike prve vijesti i cookie disclaimer. Ako je nekome to dobar UX, žao mi ga je :\

 
19 0 hvala 6
16 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Jaaako dobrodošla opcija, konačno vam je sajt opet postao čitak.

Gledam te!
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Sad još i notifikacija da ti netko nešto napisao na forumu. Odnosno da te tagao, poslao ti PP i sl.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Definitivno potrebna funkcionalnost! Nedostajala mi je od kada ste presli na novi portal. Kronoloski pregled objava je tu slag na torti!

 

Samo mi nije jasno zasto rezultati pretrage moraju biti na bijeloj podlozi - malo bode u oci kada je ostatak teme taman.

 

PS bi li mogli ugasiti (ili razdvojiti) RSS feed beta portala jer u feedly-u dobivam 2 ili 3 puta iste vijesti? Prvi put za obicni portal, a nakon toga za beta.bug.hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
trolaslavonska kaže...

pa covjece zaokruzi novu ikonu, aaa nemam strpljenja citati sve...  :)

 Vi tinejđeri bi sve u instantnom obliku, samo da se ne mora čitati

Jack Sparrow kaže...

Sad još i notifikacija da ti netko nešto napisao na forumu. Odnosno da te tagao, poslao ti PP i sl.

 

 

 Među nam budi rečeno (nemoj drugima pričati), to je već bilo uključeno u beta verziji, ali se smještaj obavijesti notifikacija klao s drugim postavkama iz padajućih menija, a kako nitko osim mene nije bio zaniteresiran da se to pojavi, dogovorili smo se da to ostane na čekanju i da se rješavaju neke druge stvari... I tako to još uvijek čeka da dođe na red...

...
16 godina
moderator
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
kerum kaže...

 

PS bi li mogli ugasiti (ili razdvojiti) RSS feed beta portala jer u feedly-u dobivam 2 ili 3 puta iste vijesti? Prvi put za obicni portal, a nakon toga za beta.bug.hr

 Daj pliz pojasni ovo, jer na www.bug.hr/rss nema niti traga beta.bug.hr. Možda tvoj Feedly ima nešto duplo uneseno, jer ne vidim što bi drugo bilo?

Domagoj
15 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Dobar potez, sa ovim dodatkom je bliži po pregledosti starom sajtu...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Svaka cast! Ovo se cekalo!

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
Domagoj kaže...
kerum kaže...

 

PS bi li mogli ugasiti (ili razdvojiti) RSS feed beta portala jer u feedly-u dobivam 2 ili 3 puta iste vijesti? Prvi put za obicni portal, a nakon toga za beta.bug.hr

 Daj pliz pojasni ovo, jer na www.bug.hr/rss nema niti traga beta.bug.hr. Možda tvoj Feedly ima nešto duplo uneseno, jer ne vidim što bi drugo bilo?

Pocelo se dogadati odmah nakon prelaska na novu stranicu, ali eto, zbog ljenosti/inercije sam do sada trpio =)

Budem kasnije probao maknuti RSS iz liste pa ga ponovno dodati.

 

Screenshot

 

BTW statistika na Feedly-u kaze da ste u zadnjih mjesec dana imali 961 objavu =)

14 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Pa to se traži. Konačno opet mogu čitati vijesti, već sam mislio da se to više neće desiti. Svaka pohvala Bug-u

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim

Svaka čast. Ovo je stvarno perfektno.

15 godina
neaktivan
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

odlicno! kao monitor.hr iz 2001! :)

 

jos jedna molba .. ajde da je to defaultni view jer ovaj vas web je cista necitljiva katastrofa.... (i dalje..)

 

p.s.

 

zapravo evo updejto sam bookmark na bug.hr/week/

 

aleluja...

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 15:56 (Genie).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Još da su aktivne teme sa desne strane.

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 16:02 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

To mi je poznato. BUG je mediji koji sluša svoje čitatelje.
Koliko mi je poznato, nema ni jednog medija koji na taj i takav način pristupa svojim čitateljima. BUG je magazin koji, općenito ima sluha za svoje čitatelje, jer kompjuteri su tu da nas povezuju unatoč nametnim razlikama među nama.

 

BUG je organizam koji raste zajedno u interakciji sa svojim prijateljima.Nema tu da se prilikom toga drži figa u džepu. To je i tajna kojom BUG uspijeva unatoč, vidljivim i nevidljivim preprekama, rokati na najjače.

 

Sviđa mi se ova promjena, jer se jednim klikom može vidjeti po redu što je obljavljeno, te ako nešto tokom dana nisam, recimo stigao pročitati, uvijek mogu na lagani način kronološkom logikom pronaći ono što me zanima.

 

Da, lajka pogotovo ovu dark verziju BOL. Baš je onako cool.
Inače, mogu napisati da je BUG forum najbolji forum na koji sam ikada našio na internetu. Jednostavno njegova funkcionalost i originalosti mene očarava kao surfera.
Sve drugo su neki generički forumi zastarijelih formi, a ovo je unatoč godinama otkako je BUG-ov forum dignut, forum koji ne gubi sjaj otkako se prvi put pojavio. Na neke stvari ne utječu trendovi, a to je upravo BUG forum.

BUG ne slijedi trendove, nego ih on stvara.

 

Čestitiam BUG - ovom kolektivu, te samo tako naprijed u nove pobjede.

www.bug.hrrula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
Pa hvala Bogu!
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Odlično, još samo fali jedan mali lijepi oglasnik

BF3 [G] Pamark
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Napokon, već je i bilo vrijeme.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Bome sam kudio "novo ruho" no sad se vec lagano naviknuo, inace bas jucer trazio neki clanak o leica lecama i nemres naci da si isus, ovo je sad bombaLP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

di su nestali oglasi?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
Bug je zakon, osim kad forsira nemušte reklame u zaglavlju i kad klikom na komentare promijeni cijelu WordPress temu. Ostalo je vrh
14 godina
offline
Re: To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim
Xidrus kaže...
Bug je zakon, osim kad forsira nemušte reklame 

 kakve reklame  zar ima još ljudi koji ne koriste adblocker ? 

15 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Otkako ste promjenili dizajn, nisam imao volje da pregledavam strenicu i da vidim par puta istu vjest. ovo je odlično napravljeno, . Samo još oglase da vratite i sve 5.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Ja sam jedan od freakova koji su bili razočarani nestankom starog, jednostavnog pregleda vijesti tako da sam sada iznimno zadovoljan!

 

Velika pohvala uredništvu!!!

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
To ste tražili - nadogradili smo Bug.hr novim brzi

Pregledan pregled!

 

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice