Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij

poruka: 8
|
čitano: 4.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij".
15 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij

kao da sam pročitao recenziju za sniper-ghost warrior contrats. jel to sad moderno? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak na

Ne znam za Contracts (još), ali ovo je vjerojatno najlošija AAA igra koju sam u životu igrao.

15 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak na
Danny_HR kaže...

Ne znam za Contracts (još), ali ovo je vjerojatno najlošija AAA igra koju sam u životu igrao.

 igra se vrsi oko dobre (ali već viđene) zamisli (sniper elite, misije) ali je očajno loše načinjena:

 

- bugova do neba (čisto vizualno - ima i smijurije: pogodiš frajera u glavu sprijeda a on odleti 50 m ulijevo poput vreće krumpira, parabolom);

- igra sprema sama svako toliko no ne znaš koja je kontrolna točka (za nastavak kad pogineš) dok ne pogineš - ispostavi se da je to davno prije, iako je u međuvremenu automatski spremljeno - nešto - bar 10 puta;

- u postavkama nedostaju oznake (dodjeljivanje) za bar 2/3 neophodnih tipki, o čemu saznaš kad ih treba pritisnuti (a i tad na zaslonu piše jedno a ti nabadaš k'o ćorava kokoš tražeći stvarnu) - neke sam stvari pronašao tek na steam forumu (još uvijek ne znam kako uporabiti medikit);

- misije traju do sudnjeg dana a nadogradnje su moguće samo između (ako imaš dovoljno love);

- itd. opći šlamperaj i nemar CI games (poljaci - ni jedna im igra do sad nije načinjena kako valja).

 

ima i dobrih strana:

- hardverski iznimno nezahtjevno, pri čemu je i vizualno, narativno i mehanički izvrsno (što znači kako većina proizvođača igara namjerno i bespotrebno napumpava zahtjeve, e ne bi li se kupovalokupovalokupovalo ploča, procesora, kartica ). dakle, može se, kad se hoće.

 

 

a propos tcgrb: tipičan primjer ovoga iznad u zagradi - bezidejno, od sadržaja ni "s" ali zato ožeži po hardveru i (tipično marketinški) nakelji "AAA", nek selo vidi i plati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 4:29 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij
Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak na
Ajar kaže...

što znači kako većina proizvođača igara namjerno i bespotrebno napumpava zahtjeve, e ne bi li se kupovalokupovalokupovalo ploča, procesora, kartica 

Malo je off topic, ali ovo zapravo nije istina.
Igrao sam nekoliko sati zadnjih dana, pa mogu samouvjereno reći da je Contracts s tehničke strane zbilja loš i u njemu nema ničega što bi trebalo biti zahtjevno. Osim toga, ne postoji developer koji namjerno pumpa zahtjeve, jer ne postoji dev kojem nije u cilju da što više ljudi može igrati njihovu igru.

15 godina
offline
Re: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak na
Danny_HR kaže...

Malo je off topic, ali ovo zapravo nije istina.
Igrao sam nekoliko sati zadnjih dana, pa mogu samouvjereno reći da je Contracts s tehničke strane zbilja loš i u njemu nema ničega što bi trebalo biti zahtjevno. Osim toga, ne postoji developer koji namjerno pumpa zahtjeve, jer ne postoji dev kojem nije u cilju da što više ljudi može igrati njihovu igru.

 moguće je i da su izdavači oni s putrom na glavi u ovom smislu. jer, kaj se tiče "zahtjevnosti"*, ne vidim je (kao neophodnu) ni u jednoj igri. sve se to da načiniti s unreal ili onaj steam-ov kak-se-već-zove engine-u (i tim tehnikalijama). poanta je u igrivosti i zanimljivosti, na čemu 98% igara pada. kad bolje razmislim, da - izdavači su ti. 

 

* monitor k'o pol zida, refresh 1kHz, milijun okvira u sekundi i slične idiotarije. meni i dalje sve (na pr. wolfensteini, bioshockovi, tomb raideri, haloi ... bla) osim metro-exodus (taj ne štuca i ne zablokira tek s nevidijom 1660 6gb ghost) radi s 2 gb ram-a na 24 inčnom 16:10 monitoru, postavke "high".tako je, a propos modern warfare, prva verzija izgleda odlično i tako i radi (radeon r7 370, 2 gb) no poanta je u izvedbi koja je fenomenalna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij

Dok je Wildlands još i imao svijetlih trenutaka, ovo je čista katastrofa od igre. Loša u svakom segmentu što je čak previše i za jedan Ubisoft. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - Korak naprij

Igra li ko ovo? jucer je dosao update od 11gb i nakon sto se crashalo tokom updatea i nakon instalacije, sada kad se sve instalirao idem pokrenuti igru i nista se ne dogada.

Kad kliknem na desktop ikonu otvori uplay stranicu, tamo kliknem na igru i nece je pokrenuti,u cemu je problem

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice