Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije neg

poruka: 34
|
čitano: 7.469
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije neg".
5 godina
offline
Re: Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije
XXX kaže...

To kaj tebe zanima ili ne zanima je drugi par opanaka. Ako proguglaš budeš vidio da GOTY naslovi izlaze na konzolama, nekada i godinama prije PC-a ili ne izađu na PC nikada.

Zadnja PC goty igra je bila Wicher 3 2015. godine. Znači 3-4 godine sahara.

 

 Nije The Witcher, vec Overwatch slijedece 2016 godine. Ne moram niti googlati, imam GOTY verzijicu pokraj sebe . Jedino sto ne znam cemu prepucavanje. Jel' vi uopce stignete ista odigrati ? Ili sam ja omatorio pa od single ove godine jedino Metro Exodus. No da ne budemo totalno offtopic. Jel' igra itko ovo ili svi cekaju crack (ako se nije vec i pojavio, nisam gledao).

8 godina
offline
Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije neg

Jos nije..... 

 

Btw, odigrao sam colosusa i ostao razocaran. Main story prekratak, final bos prebezvezan.....

 

Nazi killing simulator, nema neke dubine, nadam se da ce ovaj novi biti barem duzi, ako ne bolji....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije
SamoPitam3 kaže...
XXX kaže...

To kaj tebe zanima ili ne zanima je drugi par opanaka. Ako proguglaš budeš vidio da GOTY naslovi izlaze na konzolama, nekada i godinama prije PC-a ili ne izađu na PC nikada.

Zadnja PC goty igra je bila Wicher 3 2015. godine. Znači 3-4 godine sahara.

 

 Nije The Witcher, vec Overwatch slijedece 2016 godine. Ne moram niti googlati, imam GOTY verzijicu pokraj sebe . Jedino sto ne znam cemu prepucavanje. Jel' vi uopce stignete ista odigrati ? Ili sam ja omatorio pa od single ove godine jedino Metro Exodus. No da ne budemo totalno offtopic. Jel' igra itko ovo ili svi cekaju crack (ako se nije vec i pojavio, nisam gledao).

 Kako ne bi stigli, već su me to pitali pa da se ne ponavljam.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opa-tema/249569.aspx?jumpto=5949018&sort=asc&view=flat&page=424

 

 Ne znam za druge ali ove godine DO SADA odigrao

 

1. The last of us 20 sati

2. uncharted 15 sati

3.uncharted 2 20 sati

4. uncharted 3 20 sati

5. uncharted 4 20 sati

6. Bloodborne 50 sati

7. Red dead redemption 2 70 sati

8. Spiderman 40 sati

9.God of war 40 sati

10.Horizon zero dawn+ ekspanzija 30 sati

11. GT Sport cc 50 sati

 

Na PC-u

 

Zadnji Metro dva puta, WOT s vremena na vrijeme inače igram ga sedam godina 11.343 bitke točno, cc sedamdeset sati u Battlefieldu V kojeg igram i dalje više puta tjedno,Destiny 2 jedno tridesetak sati....sigurno još ponešto ali sad mi ne pada na pamet.

 

8 godina
offline
Wolfenstein: Youngblood stiže na PC dan ranije neg

Nevjerovatno dosadna igra.....

 

Pokusao igrati, zali boze para.... new colosus sa jos jednim likom, totalno iritantnim, koji samo trckara okolo, ostali likovi totalno nezanimljivi, nije podmornica, nego neka rupa, teen verzije likova iz colosusa.

 

I dok je on imao dobre fore, ovo je sve toliko dosadno i iritantno, posebice zvukovi, kad 80 puta u par minuta cujes "yeah sis".... dodje ti da iscupas zvucnu s maticne..... i ona iritantna verzija yvette iz alo alo..... jednostavno nemozes odgledati animaciju do kraja, koliko je to lose odradjeno....

 

Nakon pola sata obrisao i zaboravio....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice