Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphonea

poruka: 13
|
čitano: 2.239
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphonea".
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphonea

Svrha ove nove serije? Nema je baš... Izgubio se davno Xiaomi u svoj silini modela, nešto kao Samsung davnih dana...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphonea

Imenovanje serija je obicnom korisniku potpuno nerazumljivo, neintiutivno.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
dd.inc kaže...

Imenovanje serija je obicnom korisniku potpuno nerazumljivo, neintiutivno.

 Slažem se.

 

Pitao sam isto pitanje u prošloj temi, nije mi nitko odgovorio, pa ću i ovdje.

 

Po čemu se standardni Mi9 model razlikuje od CC modela?

Twitter: @GoldCookiez
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 16:05 (Ferritin).
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone

Zašto ispituješ glupa pitanja umjesto da odeš na gsmarenu i usporediš ta dva modela?

Mi9 je flagship koji ima SD 855 procesor, a CC ima SD 710, već je tu kraj svakoj usporedbi.

Uopće nisu ista klasa telefona, ne znam šta ti nije jasno.

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphonea

Zašto jednostavno nemaju tri glavna modela(low, mid i flagship) i uz to eventualno neki "gejmerski" i biznis telefon(kao Note iz Zamzunga).

Jebo te led, pogubiš se u svim ti modelima.

Naprave jedan model i tri pod modela, i tako svake godine.

 

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone

Mislim da nema potrebe da ih mi savjetujemo koliko će oni modela izbacivati.

Imaju resursa i mogućnosti i prave različite modele, u čemu je problem?

 

Nemaš se ti šta gubiti u tome, veći izbor=bolje za potrošača, kupi jedan koji ti paše cijenom i specifikacijama, a ostali modeli te ne trebaju zanimati.

Ne znam šta tebi smeta jel Xiaomi izbacio ove godine 4 ili 44 modela... nitko te ne tjera da ih ti kupiš sve, nigdje veze.

http://dukedantalion.weebly.com/
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
Dex.pwn kaže...

Zašto jednostavno nemaju tri glavna modela(low, mid i flagship) i uz to eventualno neki "gejmerski" i biznis telefon(kao Note iz Zamzunga).

Jebo te led, pogubiš se u svim ti modelima.

Naprave jedan model i tri pod modela, i tako svake godine.

 

 E da je samo to. Pa naprave isti model pa mu daju 3 razlicita imena.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
Bilo bi to okej da naprave kak treba (ne samo Xiaomi, već svi), a ne da jedan model ima IR a nema recimo NFC a drugi isti kao prvi samo što ima NFC a nema IR. Ne doslovno ali razumijete što želim reć.
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
Ferritin kaže...

 

Pitao sam isto pitanje u prošloj temi, nije mi nitko odgovorio, pa ću i ovdje.

 

Po čemu se standardni Mi9 model razlikuje od CC modela?

 CC je napravljen u suradnji sa Meitu, fokusiran za selfie obožavatelje.

Bilo je jasno istaknuto na live streamu kada se mobitel prezentirao.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
Cromaki kaže...

 CC je napravljen u suradnji sa Meitu, fokusiran za selfie obožavatelje.

Bilo je jasno istaknuto na live streamu kada se mobitel prezentirao.

 Ti sad njemu pišeš i ponavljaš ono što već piše u članku, nemojte trošiti vrijeme na lijene ljude, ako ne želi pročitati članak koji komentira onda mu ni ne treba ništa objašnjavati.

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
zalman1 kaže...

Mislim da nema potrebe da ih mi savjetujemo koliko će oni modela izbacivati.

Imaju resursa i mogućnosti i prave različite modele, u čemu je problem?

 

Nemaš se ti šta gubiti u tome, veći izbor=bolje za potrošača, kupi jedan koji ti paše cijenom i specifikacijama, a ostali modeli te ne trebaju zanimati.

Ne znam šta tebi smeta jel Xiaomi izbacio ove godine 4 ili 44 modela... nitko te ne tjera da ih ti kupiš sve, nigdje veze.

 Da li to znači da kupac mora proguglati sve, te sve i svašta usporediti da bi dobio jednostavnu informaciju i odabrao mobitel koji mu treba? Vidi Apple koji ima svega par modela, ali se prodaju ko blesavi. Pod tim ne mislim da se prodaju dobro samo zato jer imaju malo modela, nego ih navodim kao lidera kojem je moto jednostavnost. Meni kao tehničkom korisniku je lakše usporediti nešto što mi je razumljivo i radije potrošim manje vremena na to, pa imam više slobodnog vremena za sve ostalo za što bi rado da je vremena više u jednom danu. Nadam se da ti je sada jasnije u čemu je problem.

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone
dd.inc kaže...

 Da li to znači da kupac mora proguglati sve, te sve i svašta usporediti da bi dobio jednostavnu informaciju i odabrao mobitel koji mu treba?

 Normalno da bi kupac trebao guglati i raspitivati se kad bilo što kupuje ako mu je već stalo da dobije najviše za svoje pare.

Ako si baš lijen i ne želiš onda pitaš na forumu da ti se nešto preporuči ili pitaš prodavača u trgovini, većinom se zna što je best buy.

 

dd.inc kaže...

Vidi Apple koji ima svega par modela, ali se prodaju ko blesavi. Pod tim ne mislim da se prodaju dobro samo zato jer imaju malo modela, nego ih navodim kao lidera kojem je moto jednostavnost.

 Nemam šta gledati apple kad oni proizvode samo flagship uređaje, većina ljudi ipak nema para za te nebulozne cifre tako da ne znam zašto ističeš tako glup primjer.

I nisu oni nikakav lider nego su u konstantnom padu dok su Xiaomi i Huawei u uzletu, baš zato što imaju hrpu modela i pokrili su sve rangove uređaja.

 

dd.inc kaže...

Nadam se da ti je sada jasnije u čemu je problem.

 Ne, jer problema zapravo nema, nemoj ništa istraživati i trošiti vrijeme na guglanje nego kupi iphone za 10.000 kn.

Onaj koji kupuje telefona za 200-300 eura taj će se raspitati što da kupi kako bi najbolje prošao.

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio novu Mi CC seriju smartphone

Apple sam naveo kao primjer jednostavnosti. Naravno da kupci u HR nisu isti po plateznoj moci kao oni u USA (a moguce i po inteligenciji), no to ti je i dokaz kako se ljudima neda istrazivati svaki aspekt zivota da bi odlucili ispravno. Nije niti ispravno usporedjivati sebe kao tehnicku osobu s prosjecnim korisnikom, razlika je ogromna.

 

Moja majka upravo planira kupiti mob od 200-300 eura. Da nema mene, morala bi pitati nekoga u trgovini. A znas kako trgovci prodaju, uglavnom im je bitan profit, a kupcu ce vec nesto uvaliti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 14:03 (dd.inc).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice