Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koštati

poruka: 6
|
čitano: 2.621
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koštati".
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koštati

Simpatično izgleda kad se savije...

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koštati

bezveze ,  :)   nema to veze sa telefonom :) , nemaju nis novoga pa izbacuju gluposti,strasno

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
3 5 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koštati

 

Lajkam. Sada imamo dva uređaja u jednom. I pametni telefon i tablet.

Bravo, za Xiaomi, jer koliko vidim po iskustvima zadovoljnih korisnika u startu za manje para, njihovi uređaju nude bolje performanse. 

Tako da mi na primjer njhov mobitel xxx ulazi u prvih pet kao izbor, kada bi sada išao kupovati novi mobitel. Drugim riječima napisano, pored ostalih zanimljiv brendova, oni mi isto tako visoko kotira.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koš
Xiaomi je inace dobar proizvodac i sam koristim njihov uredaj, ali telefon koji se sklopi tako da mu je zadnja strana staklo? To ce krpica za ciscenje biti cesce u ruci nego sam mobitel. Zbog toga mi Samsungov Fold djeluje kao bolje rjesenje.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koš
Vidjet cemo koji ce fold imati najizdrzljiviji display za ogrebotine. Xiaomi je nedavno failao na testu za safirno staklo.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomijev odgovor na Galaxy Fold trebao bi koš
Ne znam. I dalje je to uredjaj za konzumaciju sadrzaja, ne vidim bitnu prednost u odnosu na obicni smartphone. Mozda ako usavrse, da bude zaista tanko i malih dimenzija, ugodno za koristenje...ovako mi sve to izgleda previse geekovski. Mislim generalno na foldable phones.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 11:26 (knight).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice