[Oglas] Izrađujem gaming sjedalice.

poruka: 53
|
čitano: 6.675
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "[Oglas] Izrađujem gaming sjedalice.".
6 godina
protjeran

Ovo na slikama izgleda toliko neudobno da to rijeci ne mogu opisati.

7 14 hvala 0
7 godina
"Oglas postavio VUCIBATINA1" :D
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 0:53 (volegradele).
Moj PC  
6 4 hvala 0
7 godina

+ za trud, ali mislim da su i inače takve sjedalice totalno glupe za bilo šta kamoli gaming

Moj PC  
5 5 hvala 0
5 godina
neaktivan

ako imate nekog u Zadru slobodno nek dođe provjeriti.

što se udobnosti i funkcionalnosti tiče osmišljena je samo za gaming i uvjeravam vas da niste igrali na ničem udobnijem

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 8:28 (VUCIBATINA1).

13 4 hvala 0
5 godina
neaktivan

Ja sam vlasnik jedne takve sjedalice i moram vam reci da ste u krivu što se tice komentara o udobnosti i funkcionalnosti sjedalice. Neznan kolko vas moze reci da nakon par sati igre nema bol u kicmi i vratu, a o utrnuloj stražnjici da i ne pricam. Dosta provodim vremena za kompom. Promjenija sam puno sjedalica pa vam sa sigurnošcu mogu reci da je ova sjedalica pun pogodak!!  Majstore svaka ti čast i garantiram ti od mene daljne preporuke!

2 5 hvala 0
7 godina
protjeran

meni ovo zgleda cisto solidno napravljeno!{#} svak cast! samo da je malo vise boja! ova gadno zgleda{#}lp

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 9:20 (Stjepanj).
Moj PC  
6 4 hvala 0
5 godina
neaktivan

hvala!

boje tapecirunga se biraju po želji, kao i oprema.

ova je moja osobna i ta boja je bila uvjet da je žena primi u kuću {#}{#}{#}

već je i za tipkovnicu rekla da je ko papiga   ahahhhahhahhah!!!!!!!!!!!!

11 2 hvala 1
6 godina
neaktivan

jel dobijem i ovu žensku s njom?

Moj PC  
23 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Re: [Oglas] Izrađujem gaming sjedalice.

nažalost tu ti nemogu pomoći!!

onda bolje uloži u nekakav bjesni auto {#}

5 godina
neaktivan

Stolica radi perfektno nakon višestanog igranja ne osjećate bol u leđima niti osjecate umor. Znam par prijatelja koji su je kupili i vrlo su zadovoljni. Ko je nema ja mu preporučujem da si je kupi. Svaka čast dizajneru ;)

kill
8 godina

Pogledao sam slike na fejsu i stvarno lijepo izgleda. Medjutim mislim da bi trebali staviti vise informacija, npr. koji materijali se mogu odabrati, sta se od opreme moze staviti itd. I naravno neku okvirnu cijenu.

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina

Koja bi bila cijena s nosačem za 32" TV i ovim svim ostalim đinđama ko kod tebe? Poslo sam ti poruku na PM al nikakvog odgovora :(

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
daj minimalnu cijenu :)
5 godina
neaktivan

o cijeni je teško ovako govoriti bez da znam više informacija što se želi.

ova sa slike je 3500kn sa svime(osim minitora,tipkovnice i miša i    cure{#})

radio, zvučnike, pojačala a i ostale materijale ako netko ima po boljoj cijeni nego što ja mogu ponuditi ili već posjeduje i želi da mu to montiram  i to igra u cijeni i možemo se dogovoriti.

sori ako nisam odgovorio na poruke.sad ću, nova sam na forumu pa se nisam snaša baš i vidija obavijesti

4 1 hvala 1
10 godina
skup sport za mene
7 godina

Ne znam kakva je udobnost ,kvaliteta materijala i završna obrada ali jedino znam da je problem toliku stolicu stavit u normalnu sobu,to mi je za sad jedini minus!!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina

Ne znam kako takav stolac možeš nuditi ovdje na forumu, ta ovdje ti svi ozbiljni igraju Battlefield 4 MP a stolac nema prostor za shitbucket...

Šalim se. Ok ideja/koncept. Je li u planu kakva povoljnija izvedba, s npr mrežama i prozračnim naslonima?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina

Ja sam sebi nedavno kupio stolac za 1200 kn, dobro prije godinu dana i katastrofa mi je škripi.

Ako se može za te pare napraviti dobar stolac znaći do 1200kn maks ja bih gotovo bio siguran kupac... 3500kn je previše za mene

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
4 1 hvala 0
5 godina
neaktivan

Da slažem se s tobom jer treba barem dva kvadrata mjesta za nju a to nije tako lako naći.

al opet s druge strane ne zauzima ništa više mjesta od klasičnog stola za pc i uredske sjedalice.

a i nema nereda s kablovima.

ovih dana ću dodati još slika da se bolje vidi završna obrada.

što se tiče materijala imam samo reći da ja imam dvoje male djece koja već 3 godine skaču,šaraju,mrve i mažu čokoladom a osim mrlja nisu uspjeli ništa slomiti.

stol i postolje je iverica montirana na jake željezne profile. sve je vareno i zavidano vijcima a nigdje ne koristim ljepila.

teško je o kvaliteti platna išta reći bez da opipate, a ko se odluči može dobiti poštom uzorke da vidi o čemu se radi

6 godina
neaktivan

pitat ću ja zubara di on nabavlja one svoje xD

Moj PC  
12 0 hvala 0
7 godina

Ako si mislio da je ova skupa,kad ti zubar kaže koliko njegova košta,srce ti se zaledi u sek!!

AUDIOFIL
Moj PC  
11 0 hvala 0
5 godina
neaktivan

Nakon što sam kod majstora isprobao sjedalicu, istu sam odmah naručio. Mogu reći samo rječi hvale. Nijedna fotelja se što se tiče udobnosti nemože mjeriti s ovom gamerskom sjedalicom. Ako ste gamer, ovo si morate priuštiti ali i ako se bavite nekakvim poslom koji iziskuje duže vrijeme za kompom, također je idealna i za to. Cjena se može samostalno odrediti i u dogovoru s čovikom, ovisno o tome dali sami želite nabaviti određene djelove koje će on po vašoj želji ugraditi u sjedalicu ili ćete sve detalje prepustiti njemu.

U svakom slučaju jedva čekam da bude gotova i da napokon mogu igrat ka čovik.

0 15 hvala 0
6 godina
neaktivan
volegradele kaže...

Ako si mislio da je ova skupa,kad ti zubar kaže koliko njegova košta,srce ti se zaledi u sek!!

nisam mislio da je ova skupa :) pogotovo ako s njom dolazi sve što je na slikama

11 godina
neaktivan

Sadrži li stolica motore kao D-Box-ove stolice i ako da, preko kojeg interfacea se upravlja motorima?

Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
Meky kaže...

Ja sam vlasnik jedne takve sjedalice i moram vam reci da ste u krivu što se tice komentara o udobnosti i funkcionalnosti sjedalice. Neznan kolko vas moze reci da nakon par sati igre nema bol u kicmi i vratu, a o utrnuloj stražnjici da i ne pricam. Dosta provodim vremena za kompom. Promjenija sam puno sjedalica pa vam sa sigurnošcu mogu reci da je ova sjedalica pun pogodak!!  Majstore svaka ti čast i garantiram ti od mene daljne preporuke!

filip lipotić kaže...

Stolica radi perfektno nakon višestanog igranja ne osjećate bol u leđima niti osjecate umor. Znam par prijatelja koji su je kupili i vrlo su zadovoljni. Ko je nema ja mu preporučujem da si je kupi. Svaka čast dizajneru ;)

File85 kaže...

Nakon što sam kod majstora isprobao sjedalicu, istu sam odmah naručio. Mogu reći samo rječi hvale. Nijedna fotelja se što se tiče udobnosti nemože mjeriti s ovom gamerskom sjedalicom. Ako ste gamer, ovo si morate priuštiti ali i ako se bavite nekakvim poslom koji iziskuje duže vrijeme za kompom, također je idealna i za to. Cjena se može samostalno odrediti i u dogovoru s čovikom, ovisno o tome dali sami želite nabaviti određene djelove koje će on po vašoj želji ugraditi u sjedalicu ili ćete sve detalje prepustiti njemu.

U svakom slučaju jedva čekam da bude gotova i da napokon mogu igrat ka čovik.

Ovo kao da su likovi iz reklame za Dormeo, Shark usisavač, tablete za mršavljenje, grudnjake...svako malo jedne te iste face.

11 godina

Posudi, dostavi jedan primjerak stolice BUG ekipi da je istestira i napravi recenziju u časopisu.

Mislim da bi recenzija stolice bilo jedno vrlo zanimljivo štivo u časopisu {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2014 4:13 (crozoki).
Moj PC  
12 0 hvala 2
5 godina
neaktivan

što se tiče vedrana mislim dato neću ni komentirati jer bi bilo suvišno...

recenzija bi trebala ove godine biti u reboot magazinu i djeliti će se jedna u nagradnoj igri.

tek sam startao sa nekom većom izradom(osim što sam napravio nekoliko ua zadnjih par godina po zadru) tako da novčano nisam u mogućnosti darivati sjedalice za recenzije časopisima jer tko zna uopće hoću li uspjeti ili će ovo biti još jedan pokušaj nečega u Hrvatskoj za što svi znamo da u većini slučajeva završi negativno.

i da, ljudi koji su komentirali na forumu su ljudi koji su i kupili sjedalicu i komentirali su jer sam ih obavjestio da sam dao oglase po forumima.jer da sam prodao 2-3000 sjedalica ili da sam nekakva jaka firma ne bi se ni trebao probijati po forumima i facebooku.

onaj tko je idak počimao nešto od nule zna o čemu govorim.

svaki komentar je dobar komentar jer ako nešto ne valja ispraviti ću itd..

lako je bilo napraviti nekome sjedalicu kad je mogao doći do mene i osobno isprobati i reći što želi ispraviti

14 0 hvala 2
8 godina
VUCIBATINA1 kaže...

što se tiče vedrana mislim dato neću ni komentirati jer bi bilo suvišno...

recenzija bi trebala ove godine biti u reboot magazinu i djeliti će se jedna u nagradnoj igri.

tek sam startao sa nekom većom izradom(osim što sam napravio nekoliko ua zadnjih par godina po zadru) tako da novčano nisam u mogućnosti darivati sjedalice za recenzije časopisima jer tko zna uopće hoću li uspjeti ili će ovo biti još jedan pokušaj nečega u Hrvatskoj za što svi znamo da u većini slučajeva završi negativno.

i da, ljudi koji su komentirali na forumu su ljudi koji su i kupili sjedalicu i komentirali su jer sam ih obavjestio da sam dao oglase po forumima.jer da sam prodao 2-3000 sjedalica ili da sam nekakva jaka firma ne bi se ni trebao probijati po forumima i facebooku.

onaj tko je idak počimao nešto od nule zna o čemu govorim.

svaki komentar je dobar komentar jer ako nešto ne valja ispraviti ću itd..

lako je bilo napraviti nekome sjedalicu kad je mogao doći do mene i osobno isprobati i reći što želi ispraviti

Pusti ljude šta pričaju,vidiš da ih ima puno nenormalnih,nedaj da te obeshrabe komentari njihovi,sad da imam novac 99% da bi uzeo od tebe stolicu jer mi se čini kao dobar proizvod koji bi mogao riješiti svaki problem po pitanju udobnosti dok se sjedi za računalom.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
9 godina
VUCIBATINA1 kaže...

Pa netrebaš im pokloniti, nego posuditi na par dana da istestiraju.

Što ti misliš da testirani hardver ostaje Bug-u?

Pa nekad ni ne stignu isprobati kako treba i već ih dobavljači gnjave da im vrate natrag...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
5 godina

Koji se materijali koriste ?

Za sjedalice samo platno ili je moguća i koža npr.?

LP!
:)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice