[Oglas] Prodajem Acer B326HK, 32" 4K

poruka: 9
|
čitano: 2.049
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "[Oglas] Prodajem Acer B326HK, 32" 4K".
8 godina

Monitor ima malu ogrebotinu na donjem lijevom dijelu ekrana, ogrebotina je neprimijetna osim ako sunce ili svjetlo direktno ne tuče na monitor. Monitor se naravno može doći pogledati. Za cijenu se možemo dogovoriti ako je kupac ozbiljan. Kad smo već kod ozbiljnih kupaca, pozdravljam Stjepanja lp i jedva čekam njegovu procjenu koja će bez ikakve sumnje biti smiješna. Lp.

Update: nova cijena 4700 kn. Nije ju još Stjepanj lp odobrio, al vjerujem da ni ne bude.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2017 15:24 (ipetrovs).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
Re: [Oglas] Prodajem Acer B326HK, 32" 4K
ipetrovs kaže...

Monitor ima malu ogrebotinu na donjem lijevom dijelu ekrana, ogrebotina je neprimijetna osim ako sunce ili svjetlo direktno ne tuče na monitor. Monitor se naravno može doći pogledati. Za cijenu se možemo dogovoriti ako je kupac ozbiljan. Kad smo već kod ozbiljnih kupaca, pozdravljam Stjepanja lp i jedva čekam njegovu procjenu koja će bez ikakve sumnje biti smiješna. Lp

Bahahaha umro sam hihihi.

Pa šta ti misliš?! Prodaješ izgreban monitor i oćeš te pare? Hahaha

I s mojom se cijenom LCDa borio. Pa će se morat riješit jedne ruke. Nek bira... :)

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
8 godina

Ajde dobro, čekamo Stjepanja da da svoj blagoslov, pardon, procjenu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D

1 0 hvala 1
8 godina

Ne čekamo Stjepanja niti bilo koga drugoga da da procjenu jer ovo nije tema za procjene. Čovjek je cijenu stavio i u naknadnom komentaru napomenuo da se s ozbiljnim kupcem može dogovoriti. Zašto su komentari omogućeni? Da se svi skupa malo nasmijemo; šteta što je sve to običan offtopic.

Free bump

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
Re: [Oglas] Prodajem Acer B326HK, 32" 4K
Gledam bas alzu ima 32" 4k monitor za 709eur pa po tome taj ne moze vrijediti nikako 5k kn ili taj monitor ima nesto posebno sta ovaj philips nema?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina

Nisam to skužio, gledao cijenu samo ovoga svoga. U skladu s tim ću smanjiti cijenu. 4700 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Oglas uskrsnuo. Cijena smanjena na 3000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran

Ajme nisam ni vidio oglas, trebao si mi javiti, evo me 4700?. lol, za 3500kn kupis novi 32" 4k monitor covjek bi ocekivao da si ga vec 6x prodao za tu cijenu...jel ima jos koju ogrebotinu?, garanciju vjerovatno niti nema vise sad ce mu 2g a rijetko tko daje vise od togalp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice