[Oglas] Prodajem HTC One Mini 2. Ured

poruka: 8
|
čitano: 382
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "[Oglas] Prodajem HTC One Mini 2. Ured".
21 mjesec

Zamjene dolaze u obzir za SSD, HDD, napajanje, GPU i moja nadoplata.

Uredaj se nalazi u Zadarskoj županiji pa je na tom podrucju moguća osobna primopredaja a za sva ostala područja, poslat ću nekom dostavljackom sluzbom ovisi koju kupac zatrazi.

Tu su slike koje sam zaboravio postati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 18:54 (Arnel16).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Koliko mu baterija drži i da li te zanima HDD Toshiba 2.5" izvađen iz skoro pa novog laptopa!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
Re: [Oglas] Prodajem HTC One Mini 2. Ured
VidoM kaže...

Koliko mu baterija drži i da li te zanima HDD Toshiba 2.5" izvađen iz skoro pa novog laptopa!?

Može proći dan uz srednje do jako korištenje. Javio mi se jedan čovjek iz Zadra kaže da će doći pogledati mobitel. HDD me zanima jedino ako je kapaciteta 1 terabajt.

5 godina

Je, kapacitet mu je 1 TB!

Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
VidoM kaže...

Je, kapacitet mu je 1 TB!

Javit ću vam se u PP ako dogovor propadne. Disk mi treba jer imam u procesu slaganje računala pošto sam prodao prošli. 

5 godina

Ali ponavljam da je HDD od 2.5 incha, znači za laptop, ali nitko ne brani staviti ga u PC, ali koliko ima smisla...

Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
VidoM kaže...

Ali ponavljam da je HDD od 2.5 incha, znači za laptop, ali nitko ne brani staviti ga u PC, ali koliko ima smisla...

Ako je ispravan i nema bad sectora ili malfunkcija, ne vidim razlog zašto ne? Jedino ako je 5400RPM, bit ce sporiji ali nista sto meni smeta.

21 mjesec

400kn!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice