Procjena CPU & MBO

poruka: 17
|
čitano: 1.515
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Procjena CPU & MBO
Molio bih procjenu za navedeno. 100% ispravno ali bez garancije

Intel Core i9-7920X
Asus WS X299 PRO
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Itko?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Procjena CPU & MBO
BalkanUSrcu kaže...
Molio bih procjenu za navedeno. 100% ispravno ali bez garancije

Intel Core i9-7920X
Asus WS X299 PRO

Ovo je naj teža procjena u dugo vremena.

 

Realno 1. 2400kn za oboje

Realno 2. 3000kn za oboje

Realno 3. 3700kn + za oboje

 

Što želim reći, ovo može otić za bilo koju cifru obzirom na ono što se nudi bez garancije.

Ljudi koji ovo pikiraju obično imaju novca za novo.

Uz to, tu su i " povoljni " threadripperi.

 

Kreni sa višom cijenom i nadaj se nekom wannaBee profesionalcu da ce uzet, i svakako na e bay sa time ...

7 godina
protjeran
offline
Procjena CPU & MBO

hebat ga, protiv ovakvih damping cijena ni Sapunatori ne mogu lako 

 budući da si bez garancije, eto neki realni maksimum tvog comba bi bio cijena ovog novog od 360eura, možda navući do 3000kn ali više teško da itko tko gleda ovakve proizvode da će ti ponuditi preko toga

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
3000 kn? Znam da nije nešto šta se baš lako proda, ali 75% manja cijena od dućana? Malo previše...
Garancija se može ostvariti direktno kod proizvođača preko sn-a bez računa ako se ne varam?
8 godina
online
Procjena CPU & MBO

Za Asus se sigurno ne može, a za Intel bi možda i moglo, ali što ti to vrijedi kad proceor teško da bude riknuo.

7 godina
protjeran
offline
Re: Procjena CPU & MBO
BalkanUSrcu kaže...
3000 kn? Znam da nije nešto šta se baš lako proda, ali 75% manja cijena od dućana? Malo previše...
Garancija se može ostvariti direktno kod proizvođača preko sn-a bez računa ako se ne varam?

Intel traži račun, lijepo im to piše u terms&conditions...

Asus ne znam...EDIT eto drugi potvrdili da ništa ni kod njih bez računa...

 

 

poprilično sam uvjeren da 99.9% potražnje za ovakvim stvarima čine profići tj. neke IT firme, znači preko firme kupe onakav TR i ploču za 700-750Eura i  odbiju si  još PDV, tako da ih TR combo izađe 600injak EURA, znači 4500kn... nije da copram ili da imam nešto protiv tebe, ali teško da ćeš se usrećiti sa prodajom.... 

eto možda da baš neki ludi zaljubljenik ili neki pro koji koristi neke aplikacije koje još uvijek full favoriziraju intel da naleti pa ti ponudi neku ozbiljniju lovu...

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 15:11 (lav1000).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Baš gledam za asus i koliko vidim garancija se može ostvariti i bez računa po serijskom broju iz kojeg oni mogu izvući datum proizvodnje
Navodno vrijedi i za intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 15:37 (BalkanUSrcu).
8 godina
online
Procjena CPU & MBO

Asus provjereno ne odrađuje nikakav RMA za krajnje korisnike. Ko ti je rekao suprotno - nema pojma ili laže.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Nzn, nisam imao iskustva s tim. Zato sam i naveo "nema" garanciju
Samo čitam iskustva po forumima onih koji su takav odgovor dobili od asusa i intela
13 godina
offline
Procjena CPU & MBO

Ovi koji imaju Intel HEDT su nastradali, ako se misli prodati, morat će dati u bescijenje.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Valentin17 kaže...

Ovi koji imaju Intel HEDT su nastradali, ako se misli prodati, morat će dati u bescijenje.

 I golf vozi ali nije ferari:) Želim reći da svaka roba ima svog kupca pa tako i hedt, u suprotnom ne bi ni postojala... Zar ne?

13 godina
offline
Re: Procjena CPU & MBO
BalkanUSrcu kaže...
Zar ne?

Moraš biti jako opaljen da daš npr. 2500 ili 3000 kn tebi za i9 kad za te novce imaš AMD TR 1920X novi i nekorišten, DOKAZ.

Ista stvar je s pločom, tvoja nova košta 3100 kn, eto ploče za TR za iste novce, KLIK.

HEDT ima svoje kupce, ali ne taj tvoj, već ovaj na koji sam ja stavio linkove, ovo tvoje realno ne vrijedi više od 4000 kn zajedno,

jebga, Intel je udaren u glavu dosta i pretjeruje jako s cijenama i ti ako ovo misliš prodati, budeš morao dati za male novce,

pogotovo na forumu gdje ljudi kuže neke stvari, AMD je jednostavno bolja kupovina, dobiješ isto za manje novaca, dobiješ

novo i nekorišteno s valjanim garancijama.

BalkanUSrcu kaže...

 I golf vozi ali nije ferari:) Želim reći da svaka roba ima svog kupca pa tako i hedt, u suprotnom ne bi ni postojala... Zar ne?

U ovom slučaju GOLF je Ferrari i košta više od duplo manje, jebga, to je jednostavno tako, AMD HEDT je bolja opcija od Intel HEDTa.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 19:40 (Valentin17).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Može još za ovo za da ne otvaram drugu temu, nema garanciju
https://www.asus.com/Graphics-Cards/R9FURYX4G/
8 godina
odjavljen
offline
Re: Procjena CPU & MBO
BalkanUSrcu kaže...
Može još za ovo za da ne otvaram drugu temu, nema garanciju
https://www.asus.com/Graphics-Cards/R9FURYX4G/

 1200kn

8 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena CPU & MBO
Thx, tako sam otprilike i računao
14 godina
protjeran
offline
Procjena CPU & MBO

Za 7920X bez garancije dobijes bez problema 500€, minimum minimuma, naravno prodaj vani, otici ce odmah. Da nisam nedavno uzeo Threadrippera, ja bi ti uzeo za 500€ bez razmisljanja..

 

Za plocu bez garancije 200€ cca...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 11:17 (ansha).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice