Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 244.098
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

 

 

 

Bok,

 

Najbrze ti je na Binance... doslovno je trajalo 2 minute...

 

ALI ako ne ispunis famozni KYC iliti osobna itd mozes izvlaciti "samo " 2 BTC-a.... nekako bih rekao da ti to nece biti problem

 

 

Poloniex zaboravi... skoro pa traze sliku biiip mada trading engine mi je ljepsi

 

Pozdrav

 

 

 

Tko ne riskira, ne profitira
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 0:03 (NoobMiner).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Ekipa,

 

Ima li netko iskustva s HashNice.io?

 

Znaci da je izvadio ono sto je ulozio

 

Hvala

Tko ne riskira, ne profitira
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 0:01 (NoobMiner).
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Bittrex i Binance znam da ne traže ništa iz osobnog iskustva, za ostale ne znam.

13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ukoliko niste, predlažem da pročitate tekst o blockchainu u novom Bugu (303.) Stvarno odlično objašnjen cijeli princip, uz rudarenje naravno. Tehnički je zahtjevniji tekst, no razumljiv je, što nije bio baš najjednostavniji zadatak. Unutar članka se ne spominju nikakve cijene, a novac je korišten samo kao primjer funkcioniranja mreže i transakcija preko banke. Svima kojima nije jasno zbog čega je ta tehnologija obećavajuća ili možda ne znaju ništa o tome pa misle da se novi coini stvaraju iz zraka bez razloga, mogu razumijeti sve. Naravno, još uvijek su tu teme i za bitcoin i za altcoine, pa sve što nije jasno se može pitati. 

 
2 1 hvala 1
6 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima. 

 

Posto cijena pada poprilicno puno i ja se vise ne osjecam dovoljno sigurno po pitanju uloga u ethereum, zelio bih prodat svoje zalihe.

 

Molio bih vas da mi kazete kako je najjednostavnije to napraviti?

 

Je li netko dizeo novce tj prodao eth preko bankomata. Mogao bih do austrije skociti pa tamo na bankomat al ne znam kako to ide pa mi se ne vozi bas bezveze gore dole.

 

Ili nekako preko nekih internet trgovina pa da mi taj novac sjedne na moj racun iako tada vjerojatno koram jos i porez platiti.

 

Uglavnom, kako da ja sada povucem svoj novac van na najjednostavnij nacin?

 

Usput, sto uopce ocekujete od eth kroz sljedecih mjesec dana. Jos veci pad ili mozda neki rast i stabiliziranje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rampart kaže...

Pozdrav svima. 

 

Posto cijena pada poprilicno puno i ja se vise ne osjecam dovoljno sigurno po pitanju uloga u ethereum, zelio bih prodat svoje zalihe.

 

Molio bih vas da mi kazete kako je najjednostavnije to napraviti?

 ček sad planiraš prodavati  btc će ići do 7k $ max i onda se vraća lagano sve 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
loky4i4 kaže...

 ček sad planiraš prodavati  btc će ići do 7k $ max i onda se vraća lagano sve 

Za optimiste valjda do 7K $ min, a ne max . Cime to garantiras ?

14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mrgud Veliki kaže...

Za optimiste valjda do 7K $ min, a ne max . Cime to garantiras ?

 ne garantiram ničim , imas stop-limit pa si odredi ,valjda su ljudi toliko pametni ... koliko ja vidim trend linija je na nekih 6900-7000, tako da sam uvjeren da će se tu odbiti, ako probije i to vratiš u USDT i čekaš da dođe do dna od nekih 5600-6000$ (h&s pattern)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
loky4i4 kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Za optimiste valjda do 7K $ min, a ne max . Cime to garantiras ?

 ne garantiram ničim , imas stop-limit pa si odredi ,valjda su ljudi toliko pametni ... koliko ja vidim trend linija je na nekih 6900-7000, tako da sam uvjeren da će se tu odbiti, ako probije i to vratiš u USDT i čekaš da dođe do dna od nekih 5600-6000$ (h&s pattern)

Pametni za sto ? Za ulaganje u kriptovalute ?!?!

Je. Tu treba iznimna inteligencija. Donja granica je ravno - NULA. E sada. Svatko sa svojim novcima neka radi sto zeli.

14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mrgud Veliki kaže...

Pametni za sto ? Za ulaganje u kriptovalute ?!?!

Je. Tu treba iznimna inteligencija. Donja granica je ravno - NULA. E sada. Svatko sa svojim novcima neka radi sto zeli.

  pametni dovoljno da prodaju odnosno vrate coine u dolare i kupe kad je pravo vrijeme ... evo ako ode ispod 5600 neću se javiti više u ovu temu ,a ako ne ode ispod nemoj se ti više javljati ;)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
loky4i4 kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Pametni za sto ? Za ulaganje u kriptovalute ?!?!

Je. Tu treba iznimna inteligencija. Donja granica je ravno - NULA. E sada. Svatko sa svojim novcima neka radi sto zeli.

  pametni dovoljno da prodaju odnosno vrate coine u dolare i kupe kad je pravo vrijeme ... evo ako ode ispod 5600 neću se javiti više u ovu temu ,a ako ne ode ispod nemoj se ti više javljati ;)

 

Glavno da smo sa 7000 dosli vec na 5600 u oko sat vremena. Toliko o vjerodostojnosti napisanoga Aj. Uzivaj ti meni u stogod to vec bilo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 13:30 (Mrgud Veliki).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Sta ovdje nitko nije cuo za kupovni/prodajni prosjecni ulaz/izlaz...

 

inace ako netko zeli prodat samo naprijed, ako netko zeli kupiti samo naprijed

 

ali NEMOJ prebacivati u USDT iliti Tether... radije koristi stari dobri USD... coinbase....GDAX

 

ako spustis u Fiat (na HR racun) platit ces i 12% poreza i prirez... pa sad.... dal ti se to isplati... OSIM ako se potpuno povlacis sa Kripto trzista

 

 

 

Tko ne riskira, ne profitira
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Mrgud Veliki kaže...

Glavno da smo sa 7000 dosli vec na 5600 u oko sat vremena. Toliko o vjerodostojnosti napisanoga Aj. Uzivaj ti meni u stogod to vec bilo...

da znaš čitati vidio bi šta sam napisao . pošto ne znaš lijep pozdrav 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Hvala za post i za skretanje pozornosti na coin, no zamolio bih te da ukloniš affiliate link. Mozes naglasiti da imas link i da ti se ljudi jave u inbox, no ne moze ostati tu jer se protivi pravilima foruma.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
NoobMiner kaže...

 

inace ako netko zeli prodat samo naprijed, ako netko zeli kupiti samo naprijed

 

ali NEMOJ prebacivati u USDT iliti Tether... radije koristi stari dobri USD... coinbase....GDAX

 

 

 Zašto ne u tether, ima neki problem sa tetherom? Na coinbaseu možeš držati USD?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 16:20 (JackIsBack).
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

kolaju informacije da USDT nema backing u USD-u a njegova osnovna ideja je da ima peg 1:1 s dolarom

 

iliti informacija je da su nastancali USDT na lijepe oci

Tko ne riskira, ne profitira---- Ulazite samo ono sta ste spremni izgubiti, i da... ja nisam financijski savjetnik ovo je samo moje razmisljanje
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
NoobMiner kaže...

kolaju informacije da USDT nema backing u USD-u a njegova osnovna ideja je da ima peg 1:1 s dolarom

 

iliti informacija je da su nastancali USDT na lijepe oci

Pa to se zna otpocetka lol

 

Pustaju u cirkulaciju onoliko koliko je potrebno da odrze equilibrium i drze ga na dolaru. Samo sta ako odjednom odleti mkt cap na 30 milijardi, Bitfinex nece to moc isplatit

 

15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
JackIsBack kaže...
NoobMiner kaže...

 

inace ako netko zeli prodat samo naprijed, ako netko zeli kupiti samo naprijed

 

ali NEMOJ prebacivati u USDT iliti Tether... radije koristi stari dobri USD... coinbase....GDAX

 

 

 Zašto ne u tether, ima neki problem sa tetherom? Na coinbaseu možeš držati USD?

 Mozes drzat EUR do 100k ako se ne varam.

6 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Nista o prodaji a :)

 

Da promjenim mouda pitanje. Je li itko izvukao kakav kes od kriptovaluta do sada. Sve je to foradok je to tamo. Vrijedi ovoliko onoliko ali di je kes u toj prici?

 

Da, razmisljma o prodaji. Najvise bih se volio pripremiti da kad odlucim prodati da to napravim u trenutku a ne da jos par dana moram istrazivat kako doci do love i dok cijena i dalje pada?

 

Valjda ima netko tko je iz prve ruke to obavio pa da moze pomoci ili pricamo o onome kako su svi ulozili neku lovu i kako smo svi u dobitku al od svih tih para kes nitko vidio nije :p

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Dobro vecer

 

novi u ovome, upravo procitao cijelu temu, izvukao najbitinije  

 

imam par pitanja ali to ču s vremenom pitati 

 

Trenutno me zanima:

 

jel bolji Coinbase ili Binance?

 

i uplatu ako vršim preko PBZ, jel moram koristiti internet bankarstvo ili samo upišem broj kartice( cesto oni zahtjevaju imanje tokena)?

 

ili ako preko bitcoin mjenjačnice prolazi samo upis kartice?

 

Hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Zavisi šta želiš kupovati. Ako želiš samo bitcoin onda može i coinbase, a ako ćeš trgovati altcoinsima, onda kupi ethereum preko bitcoin mjenjačnice i prebaci ga na binance.

6 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

ljudi sta stvarno nema nikoga da odgovori na prethodno pitanje? sta stvarno nema nikoga tko je uzeo kes u zamjenu za neki coin?

zanimljivo, svi pricaju o zaradama, o tome kako su u plusu, tisuce posto zarade i sve to a izspada da nema nikoga tko je zapravo izvukao novac!? sve super divno krasno ali para nigdje koliko vidim :D

ono sto ja zelim je da bodjem do samo jednog klika od prodaje. ispada da to uopce nije jednostavno i uopce nije jednostavno unovciti te jebene kriptovalute. to je zajebano trziste koje se mijenja vrlo brzo i zelim biti spreman na prodaju da mmogu reagirati u trenutnku a siguran sad da nisam jedini kojeg zaima kako to postici. sve nas to zanima. kako prodati coine? jednostavno pitanje... ili ipak nije!

poceti istrazivati nacin prodaje kada vlak krene nizbrdo ce biti prekasno svima nama koji smo ulozili novce, bilo 100 kuna ili 1000 ili 5000...

na kraju ce se jos pojavit hrpa prevaranata kojih vjerojatno i sad ima pa kao eto kad oces prodat moras poslat coine na neku adresu pa onda u zurbi svi to naprave i vise nikad ne vide ni coine ni pare ni stranicu...

zapravo, mislim da nam fali ta tema tj taj topic. "kako prodati coine i spremiti kes u dzep" pa da se tamo raspravlja o svemu tome jer upravo to i je najbitnije. nis mi ne znaci btc na 50000 dolara ako od tih 50000 ja nemam ni cent.

znaci joj jednom da ponovim pitanje:

je li itko od vas prodao coine i i spremio kes u dzep. ako je, kako? koje coine? gdje? koliko je platio porez takse itd... dajte ljudi, pa nisam jedini koji je ulozio novce u kriptovalute sa namjerom da jednog dana izvuce jos vise od toga. pitanje je , kako to zapravo izvuci??

to je zapravo puno bitnije pitanje o tema od svih drugih koje imamo kao npr. kako kupiti, gdje kupiti, binance ili coinbase, eth btc xrp, blockchain i slicno. sve je to zapravo pi.. dim a jedino pravo pitanje je kako povuci pare nazad?????


 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Mi svi vjerujemo u buducnost coinova i držimo se one stare: HODL!!!

Darth Vader
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rampart kaže...

ljudi sta stvarno nema nikoga da odgovori na prethodno pitanje? sta stvarno nema nikoga tko je uzeo kes u zamjenu za neki coin?

zanimljivo, svi pricaju o zaradama, o tome kako su u plusu, tisuce posto zarade i sve to a izspada da nema nikoga tko je zapravo izvukao novac!? sve super divno krasno ali para nigdje koliko vidim :D

ono sto ja zelim je da bodjem do samo jednog klika od prodaje. ispada da to uopce nije jednostavno i uopce nije jednostavno unovciti te jebene kriptovalute. to je zajebano trziste koje se mijenja vrlo brzo i zelim biti spreman na prodaju da mmogu reagirati u trenutnku a siguran sad da nisam jedini kojeg zaima kako to postici. sve nas to zanima. kako prodati coine? jednostavno pitanje... ili ipak nije!

poceti istrazivati nacin prodaje kada vlak krene nizbrdo ce biti prekasno svima nama koji smo ulozili novce, bilo 100 kuna ili 1000 ili 5000...

na kraju ce se jos pojavit hrpa prevaranata kojih vjerojatno i sad ima pa kao eto kad oces prodat moras poslat coine na neku adresu pa onda u zurbi svi to naprave i vise nikad ne vide ni coine ni pare ni stranicu...

zapravo, mislim da nam fali ta tema tj taj topic. "kako prodati coine i spremiti kes u dzep" pa da se tamo raspravlja o svemu tome jer upravo to i je najbitnije. nis mi ne znaci btc na 50000 dolara ako od tih 50000 ja nemam ni cent.

znaci joj jednom da ponovim pitanje:

je li itko od vas prodao coine i i spremio kes u dzep. ako je, kako? koje coine? gdje? koliko je platio porez takse itd... dajte ljudi, pa nisam jedini koji je ulozio novce u kriptovalute sa namjerom da jednog dana izvuce jos vise od toga. pitanje je , kako to zapravo izvuci??

to je zapravo puno bitnije pitanje o tema od svih drugih koje imamo kao npr. kako kupiti, gdje kupiti, binance ili coinbase, eth btc xrp, blockchain i slicno. sve je to zapravo pi.. dim a jedino pravo pitanje je kako povuci pare nazad?????


 Prodas na burzi, stavis isplatu na karticu ili nesto trece ( ja imam Revolut karticu, guglaj ) i to je to. Kes je kod tebe. Ne znam sta tu tocno nije jasno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Ja prebacio sa binance na bitpanda i isplatio bez problema neznam sta ti nije jasno ima vise nacina isplate tamo oces na kreditnu,bankovni racun,skrill...porez ovisi o drzavi u kojoj zivis neznam tocno zakone za HR.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

 

on oće znati tko je sve pokupija lovu, da ju je opipao u đepu :D

 

 

registrira sam se na binance, samo me zanima rekli su da daju 2 BNB dok se ne verificiraš, poslao sam podatke e sad kako da dobijem taj kao neki limit za trošiti?

 

da malo proučim sve dok čekam verifikaciju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rampart kaže...

ljudi sta stvarno nema nikoga da odgovori na prethodno pitanje? sta stvarno nema nikoga tko je uzeo kes u zamjenu za neki coin?


Neće nitko pričati o tome, možda porezna ovo čita.
Inače, bitkonan isplaćuje na tekući račun i nije komplicirano.

16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ekipa šta ste rekli, koje likove je na Twitteru pametno pratiti?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Jel netko upucen kad bi se mogao graft pojaviti na marketu
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
dreadmoore kaže...
Jel netko upucen kad bi se mogao graft pojaviti na marketu

 koliko imaš GRAFT-a namajnanog i računaj da neće biti ona cjena koja je na easyhashu 0.25$ nego jedno 10 puta manja

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice