70x70 vent za kučište?

poruka: 4
|
čitano: 1.150
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
70x70 vent za kučište?

Prekopao sam stranice svih mogućih computer shopova (Links,ADM,HGSpot,Uzi Shop,Futura), i ne uspijevam ovo naći.

 

Postoje realne šanse da mi tata pokloni kučište koje je njemu višak (tj,samo je pitanje moje odluke dal' želim uzeti isto). Već neko vrijeme stoji kod njega neiskorišteno. Ima dosta bolji protok zraka od mojeg. Ima jedan 8x8 i jedan 7x7 prostor za ventilator. Sa svake strane ima 2 "otvorena" prostora od 3x30cm,očisto za izlaz tj protok zraka. Te ima neku presvlaku koja štiti od strujnog udara,tj da se ne desi kratki spoj / kontakt s napajanjem. Za razliku od mojeg,moje je sastrane kompletno zatvoreno,i jedva stane jedan 90x90x25 vent. Nisam mjerio temperature u njegovom kučištu,ali pretpostavljam da su bolje.

 

Prekopao sam cijeli net,ali ne uspijevam naći gotovo niti jedan model za 70x70 vent. Nešto ima na amazonu/ebayu,ali večinom od firmi za koje nikad nisam čuo.

 

Zanima me; dal' postoji neki 70x70 (x25 max) vent,od neke ok firme (Arctic Cooling,CoolerMaster itd),za neku ok cijenu,te gdje nabaviti isti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
70x70 vent za kučište?

Ovo je sve sto sam uspio iskopati , https://www.svijet-medija.hr/art/ventilator-gigatech-7x7-crni-70x70x15-mm-2x-molex-konektor/53821 nazovi i provjeri dostupnost

 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
70x70 vent za kučište?

Zahvaljujem. :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
70x70 vent za kučište?

pozzz ovo pitanje ne spada u ovu temu ali eto.Naravno radi se o ventilatoru za kućište os 120mm led u boji zeleni ili crveni koji bi vi preporučili s tim da ne zuji puno da ne troši struju da hladi jako dobro i tako!Hvala na odgovoru unaprijed.

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice