Crklo napajanje corsair HX850

poruka: 9
|
čitano: 1.883
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Crklo napajanje corsair HX850

Eto crklo mi napajanje hx850 kupljeno pred 61 mjesec sa naravno garancijom 60 mjeseci u linksu. E sad na kutiji pise da corsair daje 7 godina garancije. Isplati li ih se kontaktirati? Slicna iskustva itko ?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crklo napajanje corsair HX850

Pa normalno da ih se isplati kontaktirati, nije da placas to sta ces ih kontaktirat. Ako ide ide, ako ne barem si probao

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crklo napajanje corsair HX850
Dermentor kaže...

Eto crklo mi napajanje hx850 kupljeno pred 61 mjesec sa naravno garancijom 60 mjeseci u linksu. E sad na kutiji pise da corsair daje 7 godina garancije. Isplati li ih se kontaktirati? Slicna iskustva itko ?

Probaj ih kontaktirati, jer uz Logitech oni imaju ponajbolji support, pa će ti oni točno reći kakva je situacija. Mi ovdje možemo samo nagađat.

16 godina
neaktivan
offline
Crklo napajanje corsair HX850

kontaktiraj ih i dobil budeš novo ako piše na kutiji da daju 7 god.garancije.

 

evo ti iskustvo od kolege.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crklo napajanje corsair HX850

Ok poslao upit pa cemo vidjeti, ipak je napajanje od 1350kn i bila bi hebenica kad bi dobio novo{#}.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Crklo napajanje corsair HX850

Mali update, odobrili mi zamjenu, poslao ima u Nizozemsku napajanje pa javim kad stigne zamjensko. Inace postarina 150 kn HP.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Crklo napajanje corsair HX850
Dermentor kaže...

Mali update, odobrili mi zamjenu, poslao ima u Nizozemsku napajanje pa javim kad stigne zamjensko. Inace postarina 150 kn HP.

Pa zar nije poštarina besplatna ako se ide preko Overseasa:

 

McSimon kaže...

Ipak sam poslao zahtjev za RMA i majstori mi odobre besplatnu dostavu preko UPS-a. Njihov partner u RH je Overseas, čovjek mi došao na vrata i pokupio napajanje.

Vratio se nakon tjedan dana s novim AX760. Bez riječi sam ostao.

 

Sve u svemu, veliki plus za korisničku podršku i preporuka svima. Svi koji rade RMA imaju pravo zatražiti besplatnu dostavu do Nizozemske, ako je oni sami ne ponude.

 

13 godina
offline
Re: Crklo napajanje corsair HX850
MatkoBB kaže...

Pa zar nije poštarina besplatna ako se ide preko Overseasa:

Trebala bi biti  !

 

Buraz slao RAM , isto dosao Overseas na vrata , pokupio RAM i za tjedan - dva dosli novi !

Music As A Weapon !!
15 godina
offline
Crklo napajanje corsair HX850

Ma ja nisam znao da moze I besplatno al nema veze, danas mi dosao brand new hx850i platinum I ja sretan ko malo prase :))) sad Sam miran 7 godina:) thumbs up corsair !!!!!!!

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
5 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice