Dodatni vent za Hyper T4

poruka: 10
|
čitano: 2.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

Kako sam nedavno nabavio novu maticnu, vrijeme je za mjenjanje i overclockanje, htio sam na svoj HyperT4 ugraditi jos jedan vent jer kako sam vidio u upustvima je moguce. Radi se o ovome hladnjaku:
http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/hyper-t4/
120mm Vent. Sad gdje bih mogao nabaviti dodatni vent koji stane na drugu stranu venta, jer imam samo jedan kao sto je prikazano na slici a u upustvima je nacrtano da se moze jos jedan staviti.

Lijepi pozdrav :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

nije ti to neka sreća sa 2 venta... nisu neke drastične razlike, a reba ti adapter za 2 venta na mb, pretpostavljam one žice za spojit vent na pasivni dio i sami vent koji bi opet bio idealan da je isti kao postojeći....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

Jesi li dobio zakačke za taj dodatni vent? Koliko vidim na njihovoj stranici ne dolaze s tim coolerom. Ja sam s 212 EVO-m se dobio a bez njih teško da ćeš nešto iskombinirati i isprobao sam sa dotičnim coolerom push pull sistem i učinka u vidu manjih temperatura skoro pa i nije bilo (1 stupanj max) tako da mislim da ti je ta investicija nepotrebna i bila bi bez nekog učinka.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Dodatni vent za Hyper T4

Nece ti jos jedan vent pomoc, jer je CPU kuler sam po sebi mal i nema dovolojno površine s koje bi si disipirala toplina...

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dodatni vent za Hyper T4
vrinho kaže...

Jesi li dobio zakačke za taj dodatni vent? Koliko vidim na njihovoj stranici ne dolaze s tim coolerom. Ja sam s 212 EVO-m se dobio a bez njih teško da ćeš nešto iskombinirati i isprobao sam sa dotičnim coolerom push pull sistem i učinka u vidu manjih temperatura skoro pa i nije bilo (1 stupanj max) tako da mislim da ti je ta investicija nepotrebna i bila bi bez nekog učinka.

 

Na ovom kuleru sto je sad, vec ima zakacke sam po sebi.
Uslikat cu mobom pa staviti u upustvima da vidite sliku.

edit: evo gledam u kutiju dobio sam i zakacke dodatne, znaci vjerojatno bi trebalo samo vent od 120 mm staviti na njega i ove zakacke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 15:35 (Luka123).
12 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

Evo i slike, dakle ova slika broj 1 tako se treba spojit i u kutiji imam ove zakacke! Vjerojatno bi odgovarao od 120mm vent neki samo gledam na linksu ima od 18db i 22db neznam koja je razlika, mozda se netko razumije u to vise?

Cooler Cooler
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dodatni vent za Hyper T4
Luka123 kaže...

Evo i slike, dakle ova slika broj 1 tako se treba spojit i u kutiji imam ove zakacke! Vjerojatno bi odgovarao od 120mm vent neki samo gledam na linksu ima od 18db i 22db neznam koja je razlika, mozda se netko razumije u to vise?

dB, decibeli, glasnoca, oaj od 18 je kao tiši. Nemoras to bas previše gledat, samo nadji vent da je od 120mm, i da ti odgovara bojama u kucistu. Jedino ako hoces kontrolirati brzinu preko maticne trazi pwm, inace nemoras. Vent nemoras na maticnu spajat. Mozes na molex prikljucak.

sup bro?
13 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

Uzmi neki Scythe Glide Stream, Slip Stream ili Grand Flex ako već gledaš u Linksu. Oni su dobri ventovi. A db su decibeli tj. njihova glasnoća, čim manje to bolje.

Ali mislim da radiš nepotreban upgrade. Samo ćeš dobiti na buci a na temperaturama praktički ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 15:53 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dodatni vent za Hyper T4

Hvala svima {#}!
Jos jedno glupo pitanje, na koju stranu da okrenem vent, ovaj sad puse prema unutra xDD

znaci ovako nesto da to puse, stim da je ovo u sredini hladnjak, a strelice zrak od ventilatora   - [] <---

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 18:36 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dodatni vent za Hyper T4
Luka123 kaže...

Hvala svima {#}!
Jos jedno glupo pitanje, na koju stranu da okrenem vent, ovaj sad puse prema unutra xDD

znaci ovako nesto da to puse, stim da je ovo u sredini hladnjak, a strelice zrak od ventilatora   - [] <---

Da, treba ispuhivat.

sup bro?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice